O sobie

  • Zainteresowania wyrok dla Bartomeu
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barça, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1536
  • Liczba komentarzy 447
  • Polecenia 999

Komentarze

8

Mariano Dupas, ten mułowaty wóz z węglem powinien za to wylecieć. Nawiasem mówiąc fryzurę ma jak klacz podczas krycia.

0

@FC4BARCA Zastanawiałem się przez chwilę czemu mam tego użytkownika w ignorowanych. Następnie kliknąłem "Pokaż treść" i wszystko stało się jasne.

3

Skład ryzykowny ale myślę, że stopa zwrotu może być bardzo duża. Jeśli to zadziała to Xavi może zacząć używać tego ustawienia częściej w przyszłości.

2

Był ewidentny kontakt, dodając do tego spartańskie warunki murawy (a raczej tej padliny przypominającej murawę) i noga mogła mu się tam zablokować. Jak dla mnie 60/40 że był karny.

0

Mecz do zapomnienia, bramki padły po głupich błędach. Niestety jest zauważalny brak De Jonga.

Zobacz wszystkie

51

Żeby Alex Balde został powołany to musiałoby to być kosztem Alby lub Gayi, a to są pewniacy bo mają cenne doświadczenie. Tak to już jest na mundialu, że doświadczenie z jakegoś powodu ma szczególnie dużą wagę dla selekcjonerów.

46

Proponuję aby twórcy strony zastanowili się nad wprowadzeniem minusowania / dislike komentarzy, które po negatywnym odbiorze domyślnie są schowane. Ciężko się czyta ten wysyp trolli bezpodstawnie atakujących naszego rodaka, podważających jego pozytywny wpływ na wyniki Barcy w tym sezonie. To nie są kibice.

32

Santos wygląda jak człowiek zmęczony życiem. Niech rzuci tą reprezentację bo jeszcze kopnie ale w kalendarz.

30

Po ostatniej akcji z Griezmannem z ich strony proponuję nie zostać im dłużnym i zrobić taki myk: zgodzić się na wypożyczenie i potem w ostatniej chwili zmienić zdanie xD

29

Dani będzie grał prawie za darmo, Barca na tym nie straci kompletnie nic, może tylko zyskać, a ludzie i tak krytykują xD

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?