O sobie

  • Zainteresowania wyrok dla Bartomeu
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barça, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1418
  • Liczba komentarzy 276
  • Polecenia 609

Komentarze

1

@Tasde Właśnie nie branie udziału w tym marszu systemowych kłamców i złodziei jest swego rodzaju manifestacją Konfederacji. To pokazuje, że jasno odcinają się od systemu i nie będą maszerować obok parszywych socjalistów licytujących się za pieniądze Polaków. Obiecywanie 800 plus i później maszerowanie przeciwko inflacji, którą chce się tym programem wywołać nie spowoduje, że inflacja magicznie spadnie.

Z resztą jakkolwiek Konfederacja nie postąpi, w tą czy w inną stronę to jest fala krytyki, to pokazuje jak twardą trzeba mieć skórę w polityce i żeby nie przejmować się tymi co źle życzą tylko robić swoje.

0

@J23Closs Na szczęście mamy jeszcze gotówkę żeby mieć odrobinę prywatności do której człowiek ma niezbywalne prawo. Ślad się urywa i dobrze. Barcelona płaciła za raporty i nikomu nic do tego. Śledczy ustalili już że rzekomo nie chodziło tutaj raczej o przekupywanie sędziów tylko o pranie brudnych pieniędzy. Więc po co Barca zakładając, że chciała świadomie uczestniczyć w procederze prania brudnych pieniędzy zaczęła współpracę właśnie z byłym sędzią i przez to przykuła uwagę i wzbudziła podejrzenia. To wszystko się kupy nie trzyma, za dużo jest luk logicznych żeby wyprowadzać daleko idące wnioski.

Co do Marciniaka to sytuacja jest absurdalna. Pismaki piszą, że uczestniczył w wydarzeniu "skrajnej prawicy" xD. To wydarzenie nie miało nawet charakteru politycznego! Absurd. Przeprosił bo widocznie nie chciał poświęcać swojej kariery na walkę z tym lewackim absurdem i nie winię go za to. Też by mi było szkoda rujnować taką karierę tylko przez danie się wciągnąć rzekomo w politykę wg. narracji medialnego ścieku, ale to niestety wystarczy. Marciniak za dużo miał do stracenia.

0

@Azi Bardzo mnie to zaintrygowało co napisałeś. A mógłbyś podać jakieś przykłady tych dwulicowych ludzi? Może o czymś nie wiem mimo, że staram się dokładnie śledzić ich poczynania i patrzeć im na ręce na ile jestem w stanie to nie znalazłem nigdy większych zastrzeżeń, może z wyjątkiem umieszczania dosyć "wątpliwej" jedynki na liście w moim okręgu w ostatnich wyborach na którą oczywiście nie oddałem głosu. Drobne wpadki się zdarzają. Sam Mentzen za to wygląda bardzo wiarygodnie, bardziej niż jakikolwiek inny polityk, już nie mówiąc nawet o tych przy korycie.

0

@J23Closs Tak by było gdyby Negreira wtedy sędziował. Jeszcze raz powtarzam, on był BYŁYM sędzią w momencie gdy otrzymał pieniądze. Skoro nie ma co udowadniać to czemu cały czas w tej sprawie trwa śledztwo?

Z resztą cytuję cytat (xD) niejakiego Emilio Cortesa z artytułu, któru przed chwilą pojawił się na tym portalu.
"brakuje jednej części równania, tj. arbitrów. Prawo karne ma bardzo wąski margines zastosowania, jeżeli nie zejdziemy o schodek niżej i nie okaże się, że Negreira co najmniej rozmawiał i obiecywał jakąś korzyść tym, którzy mieli gwizdki w ustach".

0

@Azi Jakoś dziwnym trafem ta narracja się pokrywa z głównie TVN'owską nagonką na Konfederację. To tylko świadczy o tym, że się boicie Konfederacji i się musicie posuwać do tak ordynarnych kłamstw jak zarzucanie rzekomej prorosyjskości. Tej siły już nie powstrzymacie, popracie im rośnie i musicie z tym żyć :). Nazywajcie ich jak chcecie, wisi mi to. Jak słychać ryk to znaczy że kampania działa.

Zobacz wszystkie

51

Żeby Alex Balde został powołany to musiałoby to być kosztem Alby lub Gayi, a to są pewniacy bo mają cenne doświadczenie. Tak to już jest na mundialu, że doświadczenie z jakegoś powodu ma szczególnie dużą wagę dla selekcjonerów.

46

Proponuję aby twórcy strony zastanowili się nad wprowadzeniem minusowania / dislike komentarzy, które po negatywnym odbiorze domyślnie są schowane. Ciężko się czyta ten wysyp trolli bezpodstawnie atakujących naszego rodaka, podważających jego pozytywny wpływ na wyniki Barcy w tym sezonie. To nie są kibice.

30

Po ostatniej akcji z Griezmannem z ich strony proponuję nie zostać im dłużnym i zrobić taki myk: zgodzić się na wypożyczenie i potem w ostatniej chwili zmienić zdanie xD

29

Dani będzie grał prawie za darmo, Barca na tym nie straci kompletnie nic, może tylko zyskać, a ludzie i tak krytykują xD

21

Wymówka wymówką, ale gdy zespołowi nie idzie to wtedy liczy chociaż na błędy drużyny przeciwnej, które były liczne i ewidentne i których te tępaki z VAR-u nie wychwycili. To już nie pierwszy raz gdy Barca jest ofiarą tak skandalicznego sędziowania.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?