3

Co za ironia, że najbardziej skorumpowana instytucja w branży sportu chce karać za rzekomą korupcję. Trzeba tylko przetrwać ten trudny dla Barcy okres, w którym nasz klub jest mieszany z błotem na każdym kroku. Przetrwamy i staniemy się silniejsi, a następnie przypomnimy im gdzie jest ich miejsce i do czego nasz klub jest zdolny. Visca El Barca!

2

@xavi890 Jest to jeden z nagłupszych komentarzy jaki ujrzałem na tym portalu ever.

46

Proponuję aby twórcy strony zastanowili się nad wprowadzeniem minusowania / dislike komentarzy, które po negatywnym odbiorze domyślnie są schowane. Ciężko się czyta ten wysyp trolli bezpodstawnie atakujących naszego rodaka, podważających jego pozytywny wpływ na wyniki Barcy w tym sezonie. To nie są kibice.

4

Czy Ferran właśnie okiwał sam siebie?

2

Już wolałbym na obronie Erica Garcie zamiast Mendozy. Broni równie cienko ale chociaż by wspomógł rozgrywanie.

0

@Pawel13sz Może i by dał ale niestety tęczowy Harry ma dziwaczny zwyczaj klękać oddając hołd murzynom przy każdej możliwej okazji.

1

@Kidd "Socjalizm jest to ustrój w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju"

0

Przyda się Lewemu przerwa od gry, ostatnio jest cieniem samego siebie. Na szczęście Ferran ostatnio pokazuje, że ma coś do udowodnienia. Miejmy nadzieję, że "jakoś to będzie".

3

Oczy krwawią jak się czyta te komentarze. Bardzo dobry, wyrównany mecz, zabrakło trochę koncentracji i dokładności w kluczowych momentach gdyż stworzyliśmy więcej grożnych sytuacji. Dobra robota Xavi i cała drużyna.

0

Widząc jak Weghosrt latał i presował jak oszalały widać było, że szykuję się zmiana. Coś czuję, że Antony będzie się kręcił w tym meczu xD

0

Najsilniejszy możliwy skład. Doskonały pomysł z Sergi Robero na pozycji fałszywego skrzydłowego, z resztą przeczuwałem że do tego dojdzie. VeB!

1

To mit, że można choćby musnąć piłkarza Cadiz w twarz czy w ucho bo wtedy jak poczuje smyrnięcie to runie na ziemię jak rażony piorunem i będzie miotał się po ziemi w konwulsjach.

1

Ferran wciągnął dzisiaj krytykę nosem

3

Raphinha - One Man Army

7

Gdyby Tebas chwalił Superligę to od razu bym pomyślał, że coś z nią musi być nie tak, a tak, może to jest dobry pomysł.

0

@dom3kk Raphinha ma 0.8 udanych dryblingów na mecz (50%). Dla porównania, najlepszy pod tym względem Vinicius ma 2.8 udanych dryblingów na mecz (40%), a Dembele 1.2 (32%).

13

No i kolejne 3 mecze zawieszenia. Ehh, niech Xavi da mu zakaz dotykania nosa podczas meczu xD

0

We współczesnym footballu jak cię nos swędzi to nie możesz się podrapać bo możesz zostać zawieszonym xD

0

@slayer Taką krytykę rozumiem.

1

@damcio24 Nie ma znaczenia o co, najważniejsze, że opanował piłkę bez najmniejszego problemu i dopiero po tym nastąpiło potknięcie. Jak ktoś jest topowym piłkarzem to nigdy się nie potyka, tak? To był czysty przypadek, że się potknął.

0

Raphinha tylko się potknął. To się może zdarzyć każdemu, nie widzę powodu żeby go akurat za to krytykować...

1

Ten sędzia chyba jakiś uczeń Mateu Lahoza

0

@LambiPL Fifa bo jest to odgrzewany kotlet odsmażany co roku na tym samym oleju. Dosłownie zero innwoacji, wręcz przeciwnie, jest coraz gorzej.

0

Barca vs Real Sociedad z Manzano. To będzie ciężki mecz.

0

Wg mnie to dobry ruch. Przynajmniej nikt go za darmo nie zgarnie.

0

Skład Marki wg mnie najlepszy, tylko Dembele, na lewym skrzydle a na prawym Raphinha zamiast Pedriego.

3

Jaki kraj taka Anna Maria Wesołowska.

0

Nie ma żadnych twardych dowodów tylko jakieś przesłanki i niespójne zeznania i Dani trafia do aresztu... Przecież to jakieś nieporozumienie, a gdzie domniemanie niewinności? W obecnych czasach to wszyzstko jest postawione na głowie, nawet prawo karne. Mam nadzieję, że skończy się na skazaniu kobiety za fałszywe zeznania i wysokim odszkodowaniu za szkody wizerunkowe. Wydaje mi się, że karę powinien zapłacić również klub Pumas, bo od kiedy można sobie od tak, bezpodstawnie zerwać umowę z pracownikiem.

0

Z takimi ogórami to już dawno nie graliśmy. Rzeczywiście szkoda, że Alacron nie zaczyna bo jak nie w takim meczu to w jakim.

1

Może on ma jakiś fetysz na punkcie kartek i dla tego "lubi sędziować". Jak komuś nie pokaże kartki to zacznie mu piana lecieć z ust.

Media