O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Deco, Messi, Iniesta, Modrić
  • Ulubione zespoły Barcelona, Motor Lublin, PSG
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2086
  • Liczba komentarzy 867
  • Polecenia 1291

Komentarze

0

@Janas11224 Generał w wieku Modrica był już cieniem piłkarza z 2008 roku. Modric w tym roku główny architekt wygranej LM. Dla mnie nic dziwnego. Jedyny problem jest taki że w jednym roku nie może mieć 2 piłkarzy złotej piłki albo i więcej. Bo często jest tak że się należy.

0

Polecacie jakiś klimatyzator przenośny ? W jakiejś rozsądnej cenie ?

0

Barcelona interesuję się tym Portugalczykiem Ederem co strzelił bramkę w finale ?

0

Skoro tutaj tak ludzie mocna piszą o tym że Realowi pomagają sędziowie i dziś może by taka sama sytuacja. Dlaczego nikt nie mówi o ewidentnej ręce na rzut karny w meczu City bodajże na 4-1 które byłoby zamknięciem meczu zapewne. Tylko mówią o tym że sędzia za mało przedłużył i pomógł w ten sposób. Mam wrażenie że tak jak kolega niżej napisał do realu każdy przysadziłby się o długość trawy na stadionie. To samo w meczu Bayern- Real 2 gole w dogrywce po spalonym to fakt ale tej dogrywki w ogóle nie powinno być. Gol ze spalonego lewego. Poprzedni mecz z Bayerem rzut karny na 2-0 którego Vidal nie strzelił. Karny za zagranie ręką której wcale nie było. A 2-0 na Alianz mogło zabić mecz.

0

Powiedzcie czy Floro Perez to dobry czy zły prezes i czy chcielibyście kogoś takiego w Barcelonie.

Zobacz wszystkie

72

Lepiej byłoby obniżyć podatek i dać ludziom zarobić 1000 zł więcej niż dawać 500 plus nierobom, a zwykły człowiek tyra na to jak dziki osioł. Moja sąsiadka bierze rodzinne + 3x 500 + co chwilę jakieś talony na ubrania. Dodatkowo rozwiodla się z mężem bierze coś jako samotna matka. Mąż pracuje na czarno w budowlance. Chciałem ją ostantio zatrudnić na parę dni to zasmiala mi się prosto w oczy. Co najelpsze nic nie robi siedzi w domu odkąd ma to 500 plus. Wcześniej ważyła z 75 kg teraz za 110 :D . Wcześniej chodziła dorywczo do pracy teraz chodzi tylko do sklepu. Tak właśnie pis wspomaga biednych. Nie prościej obniżyć vat na pampersy itp to by była realna pomoc.

46

Powiem szczerze takiego okna w życiu nie widziałem

31

Marcelo, Casemiro.....

29

Po ostatnich meczach Legionistów stawiam 8-7 dla Legi

27

Postawiłem 100 zł na Barcelone ale jak to mówią Arabowie kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi