O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 896
  • Liczba komentarzy 1983
  • Polecenia 2814

Komentarze

0

Ja też się zgadzam, że powinien dostać więcej, ale mimo wszystko dziwne, że klub się o to upomina.

4

No i do lutego w stresie i niepewności czy od nowego sezonu wracamy do walki o puchary czy zostajemy z Busquetsem..

0

@kakusus
I jeszcze tylko jakby w tym ustawieniu zmienić Lewego na Lautaro..

0

@Nieznajomy
To nie jest brak odpowiedzialności, tylko konieczność jej przejmowania, konkretnie odpowiedzialności za poczynania ofensywne drużyny, mimo gry na DMie. Poza tym to wkalkulowane ryzyko, nie tak jak w przypadku Busquetsa, który traci więcej nie grając do przodu praktycznie wcale. Frenkie daje coś ekstra jako DM, tzn te wejścia z głębi z piłką przy nodze, ceną za to są pojawiające się raz na jakiś czas straty, bo też nie przesadzajmy, że traci jakoś często. A ogólnie stary się zdarzają każdemu i na każdej pozycji, po stracie w środku natomiast jest wciąż zabezpieczenie w postaci stoperów. Natomiast Frenkie więcej da swoimi wejściami niż zaprzepaści stratami, a w regulowaniu tempa gry, wyprowadzaniu piłki czy zabezpieczaniu defensywy jest na poziomie dawnego Busquetsa i lepszego od niego nie znajdziemy.

0

@Nieznajomy
Nie, bo Busie sporadycznie gra jeszcze dobre mecze, a De Jong gra praktycznie zawsze lepiej niż już obecnie Sergio.

Zobacz wszystkie

65

Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?
https://streamable.com/mayxik
Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..
Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

53

Wcześniej nie powoływali Coutinho do repry, jak teraz mógł 2 tygodnie potrenować solidnie z Xavim i się odbudowywać to go powołali żeby niby to w kadrze go odbudować, nie zagrał ani minuty, więc zrobili mu podwójną szkodę..

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

30

Kolejny uderzający w Koemana..