O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 92
  • Liczba komentarzy 245
  • Polecenia 410

Komentarze

1

Oczywiście, że nie zasłużył by go wyrzucać, jego powinni zamknąć (w celi) i nie wypuszczać.

0

@RanDiFCB
Za to gwarancja na nie pałętanie się po boisku jak dziecko we mgle.

0

@Crema Catalunya
Nie, wystarczyliby do obrony Eric Garcia i Alaba, którym kończą się kontrakty i są do wzięcia w promocyjnych cenach, van de Beek do środka za 40 mln, co też nie jest jakąś wielką kwotą dla klubu jak Barcelona, oraz Lautaro do ataku za pieniądze ze sprzedaży Griezmanna.
MATS- Semedo, Pique, Garcia, Alaba, De Jong, van de Beek, Coutinho, Messi, Lautaro, Dembele.
6 na 11 nowych graczy w once, plus zmiana pozycji De Jonga i można mówić o rewolucji.
Zamiast tego będzie jeden nowy w once, czyli Coutinho, ta sama obrona, czyli nasza najsłabsza formacja w ostatnich latach i w dalszym ciągu brak środka pola kreującego grę. Parodia.

4

Dostajemy ósemkę z Bayernem, ma być rewolucja, a jedyne zmiany dotyczą linii ataku i to co najwyżej 1-2 pozycji. To prostytucja, a nie rewolucja.
Nic z tego "projektu" nie będzie. Im szybciej się z tym pogodzicie, jak i ja to zrobiłem, tym mniejsze rozczarowanie Was czeka.
Musi wrócić Laporta i zatrudnić Xaviego na trenera żeby nastąpiła rzeczywista zmiana..

3

Semedo w miejsce Alvesa w czasach Pep Teamu i różnica w grze o ile w ogóle by była, to byłaby niewielka. Teraz gramy padakę jako drużyna i wyciągamy do odpowiedzialności pojedynczych graczy, którzy nie są indywidualistami, a potrafią bardzo dobrze funkcjonować w dobrej drużynie, której my nie mamy..
Nie przypadkowo Semedo chce Guardiola.
Tylko nasze trenerskie dzbany jak Valverde czy Koeman nie potrafią stworzyć drużyny i odpowiednio w nią wkomponować Nelsona.

Zobacz wszystkie

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

27

MU ma oferować 142 mln za Griezmanna? Trzeba go szybko dostarczyć do Manchesteru zanim wytrzeźwieją..

20

Juve zrobiło najlepszy transfer w XXI wieku. Pozbyło się niechcianego podstarzałego piłkarsko gracza, a dostało młodego, genialnego regulatora tempa gry. I zapłacili za to jedynie 10 baniek.

To jakby mieć starego, po kolizyjnego fiata, którym już i tak się nie chce jeździć, a dostać za niego nowiutkie Ferrari i dopłacić za tą wymianę 100zł.

14

Puiq powinien być zawodnikiem, od którego zaczyna się zestawiać środek pola.
Tą decyzją Koeman się skreślił. Nie ma jeszcze podpisanego kontraktu, więc powinien dziś zostać poinformowany, że już go miał nie będzie.

14

Miał być nowy Xavi, będzie nowy Pirlo.
Już na zawsze pozostanie niedosyt, że nie mieliśmy w czasie jego pobytu w Barcy trenera, a jedynie gościa, który go udawał i nie graliśmy pomocą De Jong-Arthur-Coutinho..

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?