O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 1457
  • Liczba komentarzy 3224
  • Polecenia 4622

Komentarze

0

@Litman
To oczywiste jest, tak samo w Barcelonie jak i w reprze, Lewy jak ma setkę to raczej wykorzysta, ale ogólnie grę psuje, spowalnia, upraszcza, bo kombinacyjnie grać nie potrafi.

0

Faye słabszy od Inigo nie jest, a potencjał ma ogromny, a Roque do naszej gry pasuje o niebo lepiej niż Lewy, więc niezależnie od tego czy szukamy jakości czy oszczędności to ruchu bez sensu.

4

Wszystko zgodnie z przewidywaniami, Salamon zamieszany w oba gole Holandii, po wejściu Frimponga i Werghorsta Holandia robi wynik.
Z jednej strony całkiem fajnie pograliśmy, nie było machającego łapkami i próbującego dyrygować wszystkimi wokół Lewego, a z drugiej Holandia ma niesamowicie słabego trenera przywiązanego do nazwisk, który dał nam szansę na powalczenie o remis wystawiając swoich pupilków zamiast najlepszych zawodników. Frimpong zamiast Dumfriesa i Werghorst zamiast Depaya od początku i do przerwy mecz byłby zamknięty. Niemniej jednak fajnie, że umieliśmy wykorzystać okazję, by przynajmniej pozostawić dobre wrażenie po tym meczu.

1

@Tori_Black
Wcześniej Xavi nie asekurował pozycji Alvesa, a ten grał jeszcze o poziom lepiej niż z asekurujacym go Rakiticiem.. bo miał koło siebie dodatkowego zawodnika do grania do przodu, a nie broniącego. Zupełnie inne myślenie, zupełnie inna gra. Teraz co chwilę czytam czy słyszę o asekuracji, o defensywie, o broniącym DMie.. i tak właśnie zachowawczo wygląda nasza gra jak to myślenie. Odeszlismy od naszej tożsamości i zbieramy żniwo, a Rakitić był początkiem zmiany mentalności, przez takie ruchy drużyna, która chciała i była w stanie strzelić więcej goli od każdej innej, zaczęła chcieć stracić mniej niż inne drużyny, co jest nienaturalne dla większości naszych zawodników, zwłaszcza wychowanków.

0

@Edoss
Otóż wręcz przeciwnie, czas do tego wrócić, bo my zgodnie z naszym dna nie gramy od lat i to jest przyczyną tego jak słabo się w klubie dzieje.
Xavi miał przywrócić naszą grę, ale jak miał to zrobić z drewnianą "9", nie grająca w pressingu, nie robiącą przestrzeni kolegom, nie grającą kombinacyjnie.. Teraz chciał się pozbyć Lewego to.. pozbyli się jego.
Ale jakie asysty De Jonga z przeszywających podań z pozycji DMa?
Ile miał Busquets? Chodzi o podania napędzające akcje, mijające całą linię pomocy rywala, do rozgrywających albo schodzących po piłkę napastników, takie, z których nie ma bezpośrednich liczb, ale które są kluczowe do budowania akcji bramkowych.

Zobacz wszystkie

65

Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?
https://streamable.com/mayxik
Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..
Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

59

Nie trzeba być rasistą żeby nie lubić Viniciusa.
Jakby CR był czarny to gównoburza o rasizm byłaby jeszcze większa, a ludzie po prostu nie lubią takich buców i stąd cała afera.

53

Wcześniej nie powoływali Coutinho do repry, jak teraz mógł 2 tygodnie potrenować solidnie z Xavim i się odbudowywać to go powołali żeby niby to w kadrze go odbudować, nie zagrał ani minuty, więc zrobili mu podwójną szkodę..

42

Napastnik z 4 ligowej Tłuchowii gra zamiast swojego brata na środku obrony w 1 ligowym klubie z Rumunii 5 meczów ligowych i po grze nie zorientowali się, że to nie ten?
Nie jest tak źle z poziomem naszej piłki ;)

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?