O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 1070
  • Liczba komentarzy 2402
  • Polecenia 3333

Komentarze

0

Zostawić Fatiego, sprzedać Lewego, inaczej nic się nie zmieni.

0

Zostało czekać na pożegnanie Lewandowskiego i wracamy do gry o LM..

2

Ehh, nawet Nico dużo lepszy od niego, a De Jong 3 razy

1

De Jong zjada każdego z nich jako DM

0

@Yoshi94
Heh, no wiele mu można zarzucać, ale nie braku myślenia. Mało kto jest w stanie wymyśleć (i zrealizować) takie prostopadłe podania jak Puig.

Zobacz wszystkie

65

Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?
https://streamable.com/mayxik
Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..
Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

58

Nie trzeba być rasistą żeby nie lubić Viniciusa.
Jakby CR był czarny to gównoburza o rasizm byłaby jeszcze większa, a ludzie po prostu nie lubią takich buców i stąd cała afera.

53

Wcześniej nie powoływali Coutinho do repry, jak teraz mógł 2 tygodnie potrenować solidnie z Xavim i się odbudowywać to go powołali żeby niby to w kadrze go odbudować, nie zagrał ani minuty, więc zrobili mu podwójną szkodę..

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?