O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 458
  • Liczba komentarzy 1444
  • Polecenia 1837

Komentarze

2

Chodzą słuchy, że dziś przed meczem Koeman wejdzie do szatni, przeczyta z kartki skład i że mamy zagrać 4-3-3, ładnie, podaniami, utrzymywać się przy piłce, tworzyć dużo sytuacji, strzelać dużo goli, grać pressingiem..

0

0

@Marcinss10
Mnie interesuje gra, styl i poziom, z tym, że ten drugi zależy od wielu czynników. W związku z tym rozumiem, że jesteśmy za słabi na Bayern, ale nie rozumiem, że od pierwszej minuty nastawiamy się by jak najmniej z nimi przegrać zamiast się uczyć naszego grania przeciwko mocnemu rywalowi. Rozumiem, że obecnie nie wyjdziemy nawet na Granadę i jej nie pożremy, ale nie rozumiem, że nasz trener po zremisowanym rzutem na taśmę meczu z tą Granadą sposobem tysiąca wrzutek mówi, że z obecnym składem nie jesteśmy w stanie zrobić więcej. Rozumiem, że mamy wielu młodych zawodników, ale nie rozumiem, że część z nich nie dostaje szans, a ci co je dostają nie robią postępów (nie rozwijają się), a wręcz grają coraz słabiej (jak np. Pedri czy Dest), a ciągle słyszę od trenera, że wprowadza młodych i że oni potrzebują czasu na rozwój. Rozumiem, że było trochę zmian i potrzeba czasu na zgranie, ale nie rozumiem, że np. od roku gramy 90% czasu tą samą linią pomocy i ona dalej nie funkcjonuje jak należy, wygląda jakby to był pierwszy mecz w takim ustawieniu.
A co do stylu to skoro np. Katarczycy z Al Sadd są w stanie grać ładnie, Barcelona B była w stanie grać ładnie, to dlaczego teraz Barcelona nie może tak grać? Młodość i kontuzje mogą być problemem jeśli chodzi o jakość grania, ale nie o sposób, styl. Kogo by Koeman nie miał w drużynie to powinno być widać jego rękę w sposobie grania, tymczasem my co meczu gramy inaczej, jak się uda, jak wyjdzie. To jest główny problem, nie wyniki.

0

@Marcinss10
Atletico ma taki styl gry, że wymęcza wygrane i ich kibicom to odpowiada. Nie oznacza to, że my, kibice Barcelony mamy mieć to samo podejście.
Zresztą sam Koeman mówił o tym, że piłkarze Barcelony mają się cieszyć grą, Barcelona ma grać ładnie, zgodnie ze swoją filozofią, tylko jakoś od ponad roku nie potrafi przygotować zespołu pod taką grę i ciągle się czymś wymawia.


0

@koozzi
Na razie z Granadą u siebie nie możemy wygrać, bo jak stwierdził Koeman "co można więcej zrobić z takimi zawodnikami?" to gdzie nam do Lipska, półfinalisty LM sprzed 2 lat? :)

Zobacz wszystkie

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

30

2-1 na CN z drużyną, która jest na 12 miejscu w tabeli i która wygrała jedynie 2 z ostatnich 11 meczów w lidze to maksimum dla Barcelony według jej trenera?
Dzień po wyborach powinien za samo to dostać wypowiedzenie..

A tymczasem u Xaviego:
https://zapodaj.net/images/fcc8097b24fb5.jpg28

Jutro Ceferin powinien zwołać konferencje prasową by w pierwszej kolejności przeprosić Duńczyków, a w drugiej ogłosić, że sędziowie dzisiejszego meczu, zarówno ci na boisku, jak i ci od VARu nigdy więcej nie poprowadzą już żadnego meczu i każdy kolejny sędzia popełniający w dobie VARu taki błąd będzie traktowany w ten sam sposób.
Zdjęcia tych wykluczonych oszustów (wraz ze zdjęciem Sterlinga) powinny być jutro pokazywane we wszystkich sportowych wiadomościach i gazetach, aby cały świat się o nich dowiedział.
Zamiast tego usłyszymy utarte slogany, że "sędziowie mają trudną pracę, a sytuacja była trudna do interpretacji i tak w sumie to decyzja była dobra". W ten sposób taki Sterling (i inni jego naśladowcy) wciąż będą nurkować, a sędziowie wciąż będą drukować.

A taki fajny turniej był do dzisiaj..

28

MU ma oferować 142 mln za Griezmanna? Trzeba go szybko dostarczyć do Manchesteru zanim wytrzeźwieją..

25

Pozbycie się Griezmanna to najlepszy ruch Laporty od jego przybycia. Znów będziemy grali w 11.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?