O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 1349
  • Liczba komentarzy 2958
  • Polecenia 4173

Komentarze

12

Wiecie ile razy po gwizdku kończącym np. ktoś wybiega sam na sam z bramkarzem? A wiecie dlaczego? Bo rywale odpuszczają, tak jak w tej sytuacji obrońcy Valencii.
Gwizdek był po zamarkowaniu dośrodkowania przez Brahima, a przed tym dośrodkowaniem rzeczywistym, obrońcy odpuścili i Real dzięki temu strzelił bramkę.
Problem w tym, że oni umieją to wykorzystać, by świat myślał, że sędziowie ich krzywdzą, choć w rzeczywistości nie ma drugiego tak wspomaganego przez arbitrów klubu na świecie jak Real. Wszystkie LM w ostatnich latach wygrywali przepychani przez sędziów, po golach CRa z 3 metrowych spalonych, po wynurkowanych karnych (jak z Juve), po tym jak Vidal wylatywał z boiska z czerwoną kartka za faul, którego nie było, etc.
Ale fakt, sędzia popełnił tutaj błąd z tym gwizdkiem kończącym, rożny jako ostatnia akcja meczu, piłka wybita i powinien być koniec, sędzia niepotrzebnie czekał jeszcze aż Brahim przebiegnie te kilkanaście metrów z piłką.

0

@Morf94
Nie byłoby widać różnicy ;)

0

@BORO_12
Tak, wiem to doskonale, podobnie jak to, że dla takiego typu napastnika nie ma w Barcelonie miejsca. Tu nie chodzi o bycie efektownym, tylko o pracę dla drużyny. Lewy to zawodnik, na którego musi pracować cała drużyna, a nam potrzeba takiego, który będzie pracował dla drużyny.

0

@Greenalley
Na tyle meczów i minut co rozegrał Lewy musiały mu się jakieś tam pojedyncze udane zagrania przytrafić, kluczem jest REGULARNOŚĆ.
Jakie zero podań? On ma najwyższe xG w lidze. Zatracił już nawet swój jedyny atut, tzn. wykończenie akcji.
Wiesz kiedy mieliśmy najlepsza drużynę w historii futbolu i wygrywaliśmy najwięcej? Gdy sprowadzalismy zawodników pasujacych do naszego stylu grania. Teraz sprowadziliśmy gracza kompletnie nie pasującego, w dodatku żeby był liderem drużyny i próbujemy wszystko dopasować do niego. To nie może się udać.

0

@Greenalley
Masz rację, jego obecność poza polem karnym przekładała się na tworzenie sytuacji przez Barcelonę. Wystarczyło, że nie kreci się w okolicach pola karnego, nie przeszkadza i od razu stwarzaliśmy zagrożenie.
Pewnie, że Xavi by się nie zgodził, jak Lewy miał mecze, w których 10 razy dotykał piłki i z tych 10 kontaktów miał 5 złych przyjęć i 4 straty to Xavi i tak go chwalił na konferencjach. Wystarczy się nazywać Lewandowski i już ma się pochwały od Xaviego. Jakby nazywał się np. Guiu to z taką grą jaką prezentuje, w rezerwach by nie grał w podstawie.

Zobacz wszystkie

65

Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?
https://streamable.com/mayxik
Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..
Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

59

Nie trzeba być rasistą żeby nie lubić Viniciusa.
Jakby CR był czarny to gównoburza o rasizm byłaby jeszcze większa, a ludzie po prostu nie lubią takich buców i stąd cała afera.

53

Wcześniej nie powoływali Coutinho do repry, jak teraz mógł 2 tygodnie potrenować solidnie z Xavim i się odbudowywać to go powołali żeby niby to w kadrze go odbudować, nie zagrał ani minuty, więc zrobili mu podwójną szkodę..

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?