O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Fabregas
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 roku, transferu Kluiverta

Statystyki

  • Dni w serwisie 581
  • Liczba komentarzy 1762
  • Polecenia 2577

Komentarze

7

Czyli jednak jest w Holandii znający się na piłce Ronald. :)

0

Zabrać ze składu 3 syte koty i całkiem fajnie by to wyglądało..

0

@karolup
Nico to DM. Jak De Jong. A ostatni nasz wygrany mecz ligowy bez Puiga był jeszcze w listopadzie..

1

Powinniśmy wyjść: MATS- Dest, Araujo, Lenglet, Balde, Frenkie, Pedri, Puig, Abde, Luuk, Ferran
Trzeba budować nową drużynę, bez sytych kotów.

1

@Magicc89PL
Bo De Jong to DM. Z Mallorcą zastąpił Sergio i zagrał najlepszy swój mecz od dawna. Trzeba go regularnie wystawiać zamiast Busquetsa to szybko wróci do formy.
Do grania wyżej się nie nadaje, brakuje mu kreatywności pod bramką rywali, za to jest świetny w zabezpieczeniu, wyprowadzaniu piłki, generalnie w tym co Busquets, tylko jest dużo szybszy od Sergio i nie wypalony jak on.

Zobacz wszystkie

65

Ludzie, wy oglądaliście tą sytuację czy od tak po prostu lecicie z nurtem aby lecieć?
https://streamable.com/mayxik
Po kontuzji Fatiego Barjuan podszedł do rezerwowych i 3 z nich wysłał na rozgrzewkę, Coutinho wstał jako pierwszy z tej trójki i ruszył na rozgrzewkę, gdy Demir jeszcze myślał czy i jak założyć znacznik, a Balde to w ogóle się pytał kolegi siedzącego obok czego od niego chciał trener, a jakaś dziwna burza rozpętała się wokół Coutinho..
Była 44 minuta meczu, nie było szans by przed przerwą zdążyć się jeszcze rozgrzać i przygotować do zmiany, wiadomo było od razu, że ewentualna zmiana będzie miała miejsce dopiero po przerwie, czyli za ponad 15 minut. Proponuję zacząć myśleć, a nie nakręcać aferę bez powodu.

53

Wcześniej nie powoływali Coutinho do repry, jak teraz mógł 2 tygodnie potrenować solidnie z Xavim i się odbudowywać to go powołali żeby niby to w kadrze go odbudować, nie zagrał ani minuty, więc zrobili mu podwójną szkodę..

38

Xavi w 3 dni nic nie zdziała, a jeśli Dynamo miałoby nas wyeliminować z LM to lepiej żeby Generał nie zaczynał przygody od takiego wydarzenia.
Niech sobie spokojnie rozegra jeszcze 2 mecze w Katarze, za to szejkowie puszczą go za darmo, a sam Xavi rozpocznie od spokojniejszego meczu ligowego.
Dla zawodników takie oczyszczenie głów po Koemanie z tymczasowym Barjuanem też może być dobre, bo nagły przeskok od taktycznego impotenta do levelu master w tym zakresie mógłby ich przyprawić o zawroty głowy.

37

Czyli odpuscilismy awans Barcy B żeby Puiq i Fati mogli bardziej wypoczęci tydzień później siedzieć na ławce w meczu z Napoli.
Coraz większe dno w tym klubie..

30

Kolejny uderzający w Koemana..

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?