O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 666
  • Liczba komentarzy 1580
  • Polecenia 7762

Komentarze

0

Mam tylko nadzieję, że wiedza co robią wydając tyle kasy. Potencjalne transfery Lewego i Raphinii to około 110mln. Pozostaje tylko zaufać zarządowi, że nie wpuszczą klubu w kolejne dlugi.

0

@Gaudi79 Spójrz na takiego De Jonga albo De ligta, którzy nie wypalili w większych zespołach. Raphinia gral w bardzo mocnej lidze, a Antony średniej.

4

Takich ludzi jak Raphinia nam trzeba. Bardzo dobry grajek, ale przede wszystkim mając lepsze oferty wolal spełnić marzenie. Przepłacamy, ale obecnie nie ma innego prawego skrzydłowego na rynku do wyjęcia.

2

Pedri dostaje numer 8, Gavi podpisuje kontrakt i zaklada 6 na plecy i jedziemy!! Tak to widzę.

2

Bycie kibicem Barcelony jest po prostu najlepsze, nigdy się nie nudzisz. Zawsze COŚ się dzieje! Miejmy nadzieję, że wszystko jest dobrze.

Zobacz wszystkie

92

Niektórzy myślą, że teraz każdego będziemy lać po 4:0. Wiecie, że Sevilla jest nie pokonana od 15 meczy, jest na 2 miejscu i stracili tylko 19 bramek, czyli najmniej w lidze. Ogarnijcie się troszeczkę :)
Barca wygląda bardzo dobrze, brakuje tylko gola.

76

Mówcie co chcecie, ale żeby wygrywać lige mistrzów trzeba mieć najlepszych w zespole a takim bezwatpienia jest Neymar

64

Pfff jak dla mnie Pedri powinien być sprzedany. Gosc wrócił po kilku miesięcznej kontuzji i nie strzelił hat-tricka albo chociaż 3 asyst nie miał. Sprzedajemy go póki mozemy, a tak na poważnie jak widzę te komentarze obrażające Pedriego to aż chcę się rzygać.

61

Na kafejce znowu bol dupy, ze cieszymy się ze zwycięstwa. Oni maja nieywobrazalny kompleks Barcelony. Jeszcze po takim meczu pojawiają się komentarze, ze sędzia pomógł Barcelonie xdddddd dyktując 3 karne przeciwko nim.

61

Niesamowite, że prezesi w innych ligach pomagają swoim klubom jak tylko mogą, a w Lalidze wielki tebas robi tylko pod górkę i dziwić się, że inne ligi tak odjeżdżają, chociażby Serie A.