O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, modelarstwo, seriale
  • Ulubiony zawodnik Messi, Villa, Ibrahimović
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 185
  • Liczba komentarzy 232
  • Polecenia 775

Komentarze

0

@LuisSalvano No ten, może lepiej do lekarza. Przecież on ci powie co to jest a nie Rambla. Ps, miałem coś podobnego na szyi i poszedłem dla świętego spokoju na prześwietlenie. Był to węzeł chłonny.

3

Pique jest tragiczny. Oglądać się tego nie da

0

@robsesh Styl inny, ale Joyner Lucas może by ci podszedł

2

@JohnA No jest też trochę prawdy w tym. Chociażby jak się spojrzy na wfiste xD

0

@JohnA Na przykładzie osoby, która prawie 20 lat uczy w szkole, powiem Ci, że nic się nie zmieniło. Jeśli jest się porządnym nauczycielem z pasją zawsze wpada się na nowe pomysły. Jeśli chcesz przekazać wiedzę w fajny sposób. Oczywiście, nie każdy taki jest. Nie wspomnę o użeraniu się z rodzicami, pisaniu E maili, załatwianiu różnych rzeczy klasowych. To kosztuje często dużo czasu. Dla mnie płaca nie jest przesadzona. Nauczyciel to ktoś, kto edukuje społeczeństwo. To jest naprawdę bardzo ważne. Takich ludzi powinno się doceniać

Zobacz wszystkie

50

@Janiama Zaraz, zaraz. Czy to nie ty mówiłeś przed rozpoczęciem sezonu, że mamy kompletną kadrę, najlepszą w Europie i nie ma teraz wymówek? A tak, to na 100 procent byłeś ty.

34

Teraz trzeba usunąć głównego pasożyta, zgrzybiałego, spleśniałego, z ciała naszego ukochanego klubu. Grzyby typu huba bartoliańska i mniejsze grzyby żywiące się zdrowym organizmem drzewa. Zarząd to jest główna plama na naszym klubie. Banda nieudaczników.

28

Ale to uczucie, 16 latek debiutuje w dorosłym zespole Barcelony, podczas gdy ty w wieku 19 lat pijesz browara i oglądasz mecz. Niech mu się wiedzie jak najlepiej i oby głowa mu się nie zamąciła!

27

@LuisSalvano Ah shit, here we go again

25

Messi również pożegnał Ernesto:

Dziękuję za wszystko trenerze. Jestem pewien, że poradzisz sobie wszędzie gdzie pójdziesz, bo będąc świetnym profesjonalistą, jesteś także wspaniałym człowiekiem. Powodzenia i uściski.
-Lio

Media

Liga typerów

1 barcatv 107 pkt
2 marius64 101 pkt
3 piotrtrzebinia 98 pkt
4 Tomini 96 pkt
5 TrogluS 96 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?