Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już 5 klubów narzeka, nie wierzę, że jak tak dalej będzie to nie cofną tego środka zapobiegawczego
0
@DonJuanMarquez przecież tu chodzi o to, że BEZPRAWNIE ich zarejestrowali tym środkiem tymczasowym I o to się wszyscy oburzają w Hiszpanii
0
@TridenteMSN kopał krzesła, machał lapami i wyzywał od skur...nów działaczy związku xd
1
Ale będzie beka jak w przyszłym tygodniu wycofają ten środek a Laporta za ten cyrk co odstawił w loży dostanie jakąś grubą kare xD
1
@Sekstet2009 jak wyjdzie kilka takich głosów to się rząd szybko wycofa z tego środka zapobiegawczego, oni też patrzą głównie na PR :)
1
Dobrze, że athletic gra najgorszy mecz w sezonie bo my też bez szału xd
0
@Ronad10 Od 8 miesięcy pierdzielisz bzdury praktycznie w każdym temacie. Kłóciłeś się ze mną jak pisałem w marcu czy kwietniu, że zamkniemy sezon na jakieś -80-90 mln, kłóciłeś się jak pisałem, że Real zamknie rok 250-300 mln wyżej od nas. Potem się kłóciłeś, że nie będzie problemu z rejestracją w lecie i potem mnie wyśmiewałeś jak pisałem w sierpniu, że nie wrócimy w tym sezonie na CN. We wrześniu się wyśmiewałeś jak pisałem, że z Flickiem będziemy mieć kryzys jeszcze jesienią bo każda jego drużyna fizycznie pada po 2-3 miesiącach. Tak samo się śmiałeś jak zwracałem uwagę przy umowie z nike, że będziemy mieć problem z umowami w grudniu. Kompletnie się niczego nie nauczyłeś i teraz się naśmiewasz jak piszę, że w lecie będziemy startować z poziomu -140-150 mln xd Ciekaw jestem tylko jaką wtedy wymówkę przedstawisz, że chociaż to ja się nie pomyliłem to w gruncie rzeczy i tak miałeś rację tylko zły real namieszał xd
0
@Ronad10 Przecież oficjalnie się sądzili o zapłatę za Barca studios i w oczekiwaniu na rozwiązanie tej sprawy nie mogliśmy przestawić "obecnego" stanu finansów i całe okienko przelecieliśmy na prognozie xd Bez tego się nie dało nic zrobić, Tebas się zgodził ale na pewno coś będzie chciał w rewanżu
0
@Ronad10 lapcio chciał wpisać premie wypłacana przez 10 lat w jedno okienko i dziwisz się, że mu nie pozwolili? Xd
1
@kejdzi loze sprzedali bo przecież zamknęli poprzedni sezon na -91 mln, musieli to zasypać. A z tym kupnem i rejestracją to bym się nie rozpędzał za bardzo. Jesteśmy chwilowo w 1:1 ale musimy mieć jakąś górkę zrobioną. W Hiszpanii piszą, że mamy około 20-30 mln na plus ale od tego jeszcze ewentualne rejestracje i zgłoszenia nowych kontraktów trzeba odjąć więc w praktyce bez sprzedaży to nikogo nie możemy kupić.
1
@Primo2584 przecież nie mógł dostać więcej niż 2 mecze zawieszenia i to było wiadomo już dzień po meczu realu jak był protokół sędziowski opublikowany xd dostał 2 na 2 możliwe więc nie wiem gdzie im na rękę poszli
2
Nie mógł dostać więcej niż 2 mecze ale tego to już redaktor "zapomniał" napisać, najlepiej to siać niepotrzebny ferment w komentarzach xd
1
@kejdzi człowieku, na przyszły sezon to dopiero będą jaja. Mamy jeszcze ratę barca stusios do zapłacenia i rozliczenie absurdalnie przesadzonego budżetu na ten sezon. Zapisali przychody zwyczajne wyższe niż za poprzedni sezon a były przesadzone o 150 mln. Na CN nie wracamy więc w najlepszym przypadku znowu nam będzie 150 mln brakować a już nie ma co sprzedawac xd
1
@Rastafarnianin trenera za coś takiego wywalił xD
0
@Roni988 faktycznie, dostał teraz podwyżkę z tego co piszą xD
0
@Lamignat 4 miesiące na to mieli a obudzili się ostatniego dnia, szukanie teraz jakiś fikołków interpretacyjnych raczej za wiele nie da. Nawalili strasznie w zarządzie i nie powinno się ich próbować nawet usprawiedliwiać xd
2
@gukwa przepisy są jasne i klarowne i z nich wprost wynika, że nie ma możliwości rejestracji ponownej. Klub w zasadzie próbuje przedstawić, że te przepisy są głupie. Tyle, że nawet jeżeli sąd się przychyli to prawo nie działa wstecz a tego klub tutaj by potrzebował. Więc w tej konkretnej sprawie po prostu Laporta dał dupy a teraz to jest tylko pozorowanie, że nie jego wina xd
0
@dawidlampa Nie no, przecież samo wejście w 1:1 to jeszcze nic nie daje, teraz trzeba wygenerować jakąś górkę którą będzie można wydać a na takiego Leao to będzie potrzeba minimum 50 mln na pensję + amortyzacje. Bez jakiegoś dużego transferu z klubu to mamy kilkanaście mln euro do manewru a to na nic sensownego nie wystarczy
1
@gukwa z jakimi komunistami? Przecież tu powinna być jasna i szybka odpowiedź, że sprawę odrzucają w całości
0
@gracianho7 mamy tak samo jak i w lecie, mocno wirtualnie. W praktyce to mamy przesadzony budżet jeszcze mocniej niż rok temu ( a wtedy "przestrzelili" o 150 mln tylko transferami to zasypywali) i jeszcze wisi rata za barca studios. Jedyna opcja skorzystać z tego 1:1 to jak w zeszłym roku przeciągać rozliczenie sezonu do września bo wjedzie nam wtedy srogi minus. Athletic jak się uprze to zrobi nam syf, wymusi na lidze żeby nas rozliczyła w trakcie okienka i nawet z rejestracjami będzie duży problem xd
0
@gracianho7 bo Athletic wprost powiedział, że jak po niego ruszymy to udowodnią, że nas na niego nie stać więc szukają w mniej czepliwej okolicy :)
2
@Knut ten status to jedyne co ratuje ten klub, nie możemy zbankrutować a i egzekucja czegokolwiek jest trudna więc Laporta sobie kręci wałki. Gdyby ten klub był w czyiś rękach już by popłynął.
2
@Andi18 Specowie byli ale się nie zgadzali na dźwignie, transfery i remont w tym momencie a Lapcio chciał więc się pozbyć speców i zatrudnił szwagrów bo szwagrowie się zgadzają na wszystko co sobie wymyśli xd
1
@elrubio no ale wiesz, oni tam zdrowo od 15 lat pilnują wydatków i z pensjami się zatrzymali na tamtym poziomie. Nieważne kto prezesem zostanie to nie widzę tego żeby teraz Pedri grał za kasę jaką ma Valverde bo nie zgodzi się obniżkę pensji o połowę. To jest podstawowy problem i nie da się go rozwiązać inaczej niż zaproponować kontrakt o połowę mniejszy a jak się ktoś nie zgodzi to go sprzedać. Wydamy na pensje 1 drużyny 580 mln gdzie real ma wpisane w budżecie podobnie jak sezon temu koło 320 mln.
0
@Ronad10 Odpisali tylko to co mieli wirtualnie zapłacone, na ten sezon jest kolejna transza zapisana do 30 czerwca płatna.
A myślisz, że jakim sposobem kupiliśmy Olmo? Gdyby policzyli faktyczny stan to mielibyśmy te -91 mln na start okienka i byłby gigantyczny problem nawet z rejestracjami. A że lapcio się jakoś z Tebasem dogadują to korzystając z dziury w regulaminie przeliczali całe okienko nam po prognozie czyli, że zamknęliśmy sezon na +9 mln. I tak to musieliśmy zasypać ale Lapcio dostał dodatkowe pół roku które koncertowo spartolił. A co do ostatniej części to przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo sytuacja gaviego do sytuacji Olmo się ma jak odwaga do odważnika i śledząc hiszpańskie media to tylko w barcelonie liczą na środek zapobiegawczy, reszta jest zgodna, że to będzie skandal jeżeli zostanie przyznany więc nie liczę na wiele. Oby to wystarczyło żeby szwagry wyleciały na kopach z klubu bo żal patrzeć do czego doprowadzają
1
@David_Martin co? XD jakie odszkodowanie? gdzie takie bzdury wyczytałeś? Cała argumentacja klubu jest taka, że zgodnie z prawem się ich nie da zarejestrować ale to głupie prawo jest. Idąc tym tokiem rozumowania to jakie odszkodowanie mógłby dostać real gdyby zapobiegawczo olmo dostał licencję, strzelił zwycięskiego gola w superpucharze, dal wygrana w 2 meczach ligowych i wtedy sąd stwierdza, ze absolutnie licencja sie mu nie należy? A jakie by byly jaja jak na koniec real byłby drugi o punkt za nami? Chciałbyś być sędzią odpowiedzialnym za taki skandal?
5
Skrajnie głupi by tam musieli być gdyby puścili w takiej sprawie nawet tymczasowe zabezpieczenie. Raz, że wywoła to publiczne oburzenie, dwa, że tylko pogłębi głosy o faworyzowaniu Barcelony a trzy, że stworzy precedens dzięki któremu każdy klub z problemami z ffp będzie po prostu zgłaszał się po okienku po zabezpieczenie rejestracji w sądzie i ciągnął na tym miesiącami. Nikt rozsądny nie weźmie na siebie takiego syfu, najbezpieczniej odmówić i niech się sądzą normalnym trybem bo rozwalenie stabilności FFP może skierować niepotrzebną uwagę międzynarodowego związku i spowodować jeszcze większe dokręcenie śruby a umówmy się, że nasza sytuacja finansowa w lecie będzie katastrofalna. Ja wiem, że teraz 1:1 fajnie brzmi ale trzeba pamiętać, że dojdzie barca studios i rozliczenie absurdalnie przesadzonego budżetu na ten sezon. Gramy gdzie gramy więc zakładając, że zostaniemy tu do końca sezonu rozjedziemy się o minimum 150 mln między planowanymi a realnymi przychodami. Jest oczywiście opcja powtórzenia wałka z tego roku i rozliczenie sezonu po okienku ale to tylko pogłębi problem w przyszłym roku
1
piłkarz dobry ale straszny pajac z niego, nam raczej nie trzeba gości z którymi będą problemy wychowawcze. I tak mamy dość kłopotów. Poza tym kolejny do zestawu najmocniej obsadzonej pozycji
3
@novy1899 wszystko się w obrębie zasad prawa obraca, nie ma żadnych podstaw żeby nam nawet ten "środek zapobiegawczy" przyznali więc już jakieś dziwne budowanie narracji się zaczęło
0
@novy1899 Ale oni nie wchodzą na konto tylko klub pokazuje potwierdzenie otrzymania środków, nie wiem co w tym dziwnego