0

@gukwa nie ma szans, tata zadeklarowany kibic realu, młody też im kibicuje.

2

Na moje podstawowy problem jest taki, że plebiscyt organizuje PSG z UEFĄ a ani Ci ani Ci łagodnie mówiąc za nami nie przepadają. FIFA też będzie próbować promować kogoś ze zwycięzców KMS więc średnio to widzę, nie mamy za bardzo jak to przepchnąć bo cała trójka będzie miała przynajmniej po kilku głosujących w kieszeni.

0

@LambiPL mają, mogą im samolot wygodniejszy zamówić xD

1

@Terroriser fifa i uefa mają pierwszeństwo, repki są wg regulaminów ważniejsze

0

@MesQueUnClub96 hajs się mocno nie spina, gramy na "rezerwowym" stadionie a w budżecie wpisane kwoty jakbyśmy na CN grali cały sezon xd W zeszłym roku założyli kilkadzieisąt mln mniej a i tak dochody ze stadionu były na -90 mln względem planu więc choćby na uszach stawali w tym roku musi wyjść podobnie

1

@Cule4Life za obu grubo ponad 100 mln zaśpiewają więc w naszej sytuacji kompletnie nierealne

1

@Qaz123 przecież tam byl spalony... minimalny ale był. A co do karnego alvareza to CBS wrzucało powtórki i widać wyraźnie, że po uderzeniu piłka poszla po lewej nodze przez co poleciała do góry

3

@Munio trochę tak, poczytaj jego życiorys to zrozumiesz, że chłop ma koneksje od rządu, przez urzędy i związki aż po rodzinę królewską plus mnóstwo szemranych biznesów w krajach arabskich i wiele legalnych w Europie. Wałęsa może nie ale na pewno jest najpotężniejszym gościem w hiszpańskiej pilce i pomaga mu to prowadzić finanse realu xd

0

@4Fabregas4 ale wiesz, że pilka ma czujniki w sobie i var miał 100% pewności, że były dwa kontakty? Xd

1

@totalcrack mówisz o tej po gwizdku? XD bądź powazny, raz, że spalony faktycznie był a dwa, że po gwizdku obrońcy i bramkarz realu stanęli, o ile by mu się udało oddać ten "strzal" gdyby obrońcy nie stali to przepuszczenie tego byłoby gigantycznym błędem bramkarza xd

1

@[Oli] z drugiej jakby to puścili to by się gazety zesrały jutro. W studio CBSu pokazywali powtórki z zza bramki i wyraźnie dotknął. Pech straszny, dalej mi go szkoda. Dla nas się skończyło idealnie, Atletico wymęczone, Real ma pierdylion spotkań do końca sezonu a grają taką kupę, że i tak PSG nie przejdą.

0

@[Oli] nie rozumiem, czyli Marciniak powinien świadomie złamać przepisy bo nie lubimy realu? xd Błąd to błąd, szkoda Alvareza bo grał świetny dwumecz

0

@turhiay a za co dostał? za fuck off które na angielskich boiskach lata co chwilę? xd

0

@Barcaa12 nie wiem, często oglądam ligę angielską i tam co chwilę lata fuck off i jeszcze jakoś czerwonej kartki za to nie widziałem xd

0

@daniel32778 tak tak, tak samo jak MŚ nie były najważniejsze. Fifa ma za dużo do gadania i za wielu w kieszeni żeby nie przepchnąć swojego kandydata

0

@Comentateiro w tym sezonie i tak KMŚ będą decydujące więc jedynymi którzy nie powalczą są nasi bo ich po prostu nie będzie xd

0

@Barcaa12 Jude dostał zawieszenie za nic bo sędzia usłyszał "FUCK YOU", tak zapisał w protokole i za to go zawiesili. A że powiedział co innego to już nie ważne (xD). Tu pojechał po sędzim zdrowo i te 5 meczy to bardzo delikatnie i tak xd

0

@sevs FF należy do arabów z psg a ci dobrze żyją z fifa. Polecam poczytac jak wyglądają głosowania w ostatnich latach, praktycznie co roku masz jaja jak w ostatniej edycji, że kilku "dziennikarzy" się "myli" przy wypełnianiu przez co ZP dostaje ktoś inny xd jak wygramy porównywalne trofea z psg to zobaczysz, że dembele będzie wyżej niż raphinia bo znów wybiorą odpowiednich dziennikarzy do głosowania xd

2

@escarabajo nie zapominaj, że w lecie jest klubowy mundial a to impreza fify ktora ma byc ich sztandarowym projektem. Będą na uszach stawać, Kto wygra to dostanie ZP bo będzie propaganda jak z Rodrim żeby ustawić te KMŚ jako najważniejsze trofeum xd

0

no okey, ale on jest formalnie tylko wypożyczony. Transfer będzie w lecie więc teraz to my kasy nie dostaniemy przecież.

0

Już mógł odejść w zimie, teraz nikt za niego tyle nie da xd

0

@Bastek1987 kto za niego tyle da jak od roku albo połamany, albo grzeje ławę albo odwala babol za babolem xD

0

@Yoshi94 Nie tyle błąd co złapałeś się na tani chwyt redakcji, masa ludzi tu przez to uznała, że Tebas nam na złość robi i wylali setki komentarzy xd

0

@Yoshi94 jedyne co znajdziesz w hiszpańskich mediach to tyle, że liga i związek nie wyrażają zgody na rejestracje poza okienkiem. Wplątanie w to Tebasa to inwencja twórcza redakcji żeby komentarze się zgadzały xd

0

@OzzyFCB co? xD Co ma Tebas do tego? Przecież to Fify regulamin był problemem, oni wymagają rejestracji zawodnika przed transferem i żeby FIFY regulamin obejść robią taki dziwny fikołek z wypozyczeniem z betisu.

1

@mildan1704 pedri zszedł po bramce na 4:3 jak już od 5 min cisnęli xd

0

@Kamazinho właśnie dlatego trzeba rejestrować graczy bo inaczej duże kluby by sobie trzymały 300 zawodników bez rejestracji i wyprzedawały w razie potrzeb żeby oszukać ffp.

3

Sensu i logiki w tym brak co trochę powoduje, że zaczynam się martwić bo idealnie pasuje pod klucz działań klubu w ostatnim czasie xD

0

@RobertNieLewandowski jak tebas? Jedyne co ma do tego to ewentualna rejestracja vitora u nas a jest po okienku. To nie wymysl tebasa a wymóg regulaminu fify xd

0

@Lionel_Messi10 jakby wyraziła zgodę na przeprowadzenie transferu bez rejestracji to by nie było tego cyrku. Skoro dalej się nic nie wyjaśniło i poszli do ligi się prosić to znakiem, że po prostu guzik z fifą załatwili i wszystko idzie normalnym trybem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?