Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coveta tyle, że żeby olmo grał to był cyrk w całym kraju i ludzie z rządu się musieli tłumaczyć, że Perez wcale im nie kazał go zarejestrować xD
1
@PioteK tyle, że tu nie chodzi o względy sportowe, mats nawet jakby wyglądał lepiej i tak by go wypychali. "Pozyczyl" klubowi kasę 2 lata temu, teraz mu powinni oddawać i Lapciu chwyta się czego może żeby mu nie płacić. Piłkarze widzą co się dzieje, normalne, że wszyscy stają za Matsem bo kiedyś oni mogą być w takiej sytuacji gdzie klub będzie próbował ich wypchnąć żeby nie płacić obiecanej kasy xd
5
@MOLESTA to raczej klub robi na złość kapitanowi, co laporta robił ostatnie pół roku że nie ma w budżecie paru milionów na rejestracje?
0
@armin84 real się zgadzał, Osasuna się zgadzała, stowarzyszenie piłkarzy wrecz się tego domagało bo wyszedł im urlop krótszy niż minimalny w porozumieniu. Serio, zaczęliby tydzień później i nic by się nikomu nie stało
0
@barceloniak_radom a ty byś odszedł jak 2 lata zgodził się przerzucić większość wynagrodzenia na teraz? Tu nie chodzi o aspekt sportowy ale o kasę którą klub wisi kapitanowi. Laporta wymyślił, że go wypchnie i w ten sposób mu zaległej kasy nie wypłacą
0
Mogli im pozwolić zacząć tydzień później, nie wiem po co ten cyrk cały jest xd
2
@Aragorn33 nie, w takich przypadkach są widełki standardowego czasu leczenia, np 3-5 miesięcy. Jeśli klub, lekarze klubowi i piłkarz zgodnie stwierdzają, że to będzie 5 miesiący to komisja nie robi problemu bo jest to czas zgodny z przyjętymi standardami. Tu się rozchodzi, że Stegen chce przyjąć minimum z widelek a klub naciska żeby wpisać maksimum i w razie udanej rehabilitacji skazać kapitana na 2 miesiące na trybunach.
0
@Ronad10 tylko katalonskie gazety pisały, że zainteresowany jest real I jak dobrze pamiętam 3 kluby z PL ale angielskie gazety ani słowem się nie wypowiadały więc przez palce patrze na doniesienia naszych gazet xd
0
@domin682 no właśnie o to mi chodzi, i Stegen i Wojtek miewają problemy z rozgrywaniem więc wzięli 3 do kompletu u którego gra nogami to zdecydowanie najgorszy element xd
0
@Ronad10 przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo jak zwykle masz problem ze zrozumieniem. To dobry bramkarz ale nie jestem przekonany czy to typ dla nas bo źle gra nogami a przy naszym wysokim ustawieniu bramkarz czesto musi rozgrywać. Gdyby był lepszy pod tym kątem zgłosił by się ktoś z PL z konkretną ofertą a tak było cicho. Można było spokojnie grać Wojtkiem rok czy dwa i szukać kogoś bardziej pasującego stylem a lepiej załatać LS albo skupić się na zastępcy lewego żeby się szykował do przejęcia 9.
0
@Kuchar i gdzie problem? Zarobi do końca życia, miasto piękne i tu ma dziecko. Jak wyjedzie to nie będzie się z nim widywać, raczej to jest jego priorytetem
0
@cules100pro bez przesady, chłop grał 1 sezon jako jedynka i nie wiem ile meczów Espanyolu widziałeś ale to jest archaiczny typ bramkarza- bardzo dobry na linii, średnio w powietrzu i fatalnie gra nogami (statystycznie byl najgorszy albo przedostatni jak chodzi o celnosc podan), do tego wali trochę baboli, przez wzgląd na to zainteresowanie nim było praktycznie żadne i w takiej sytuacji 25 mln to żadna okazja. Tym bardziej, że mamy już w klubie Wojtka o identycznym profilu i z identycznymi problemami. Wszyscy teraz szukają w bramkarzu dodatkowego rozgrywającego a my bierzemy totalne przeciwieństwo, nie rozumiem trochę toku myślenia zarządu.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 to oczywiste, forma publicznego nacisku na klub żeby go nie przymusili do podpisania tej zgody. Nawet jak będzie 4 to będzie mógł rywalizować, z trybun nie zawalczy xD
0
@Rifek niż włosi lub 1.5x co reszta lig
4
@19Macio93 jakie chore? xD Wystarczy wysilić szare komórki i poczytać co się działo w ostatnich latach. Za poprzedniej kadencji Laporty wymyślili sprytny plan- przychody rosną co roku więc w zasadzie można podpisywać umowy progresywne. Wiele klubów zaczęło robić to samo a potem przyszedł Covid. 3/4 ligi włącznie z nami się zakopało po uszy bo przychody im spadły a umowy były coraz większe na kilka lat do przodu. Liga musiała wprowadzić drastyczne kroki bo większość stała na krawędzi bankructwa, teraz przepisy jedyne co regulują to ponowne zadłużanie się. Jak ktoś się mieści w ramach swoich przychodów to ma dowolność działania jak real czy athletic
3
@19Macio93 a co ma do tego Tebas? To system podatkowy zabija kluby, chcąc płacić podobne pieniądze hiszpańskie kluby wydają 2 razy więcej przez co przez lata dorobiły się gigantycznych długów
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 przecież sam nie wie czy wróci za 3 czy za 5. Po prostu podpisanie tego świstka by mu zablokowało drogę powrotu gdyby rehabilitacja dobrze poszła
1
@Dyrman007 chłop od lat co lato zmienia zasady żeby nas przepchnąć, widać jest tak źle z finansami u nas, że inaczej się to nie uda
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 ale co to zmienia? dlaczego ma sobie blokować opcje na powrót gdyby rehabilitacja dobrze poszła? Jak ma ambicję zawalczyć o jedynkę to całkowicie zrozumiałe, że chce wrócić jak szybko się da. Tym bardziej, że z jego punktu widzenia ewentualne niezarejestrowanie któregoś z dwójki przed nim to bonus od losu ułatwiający mu sytuację. Niech się Laporta weźmie za robotę a nie pajacowanie w gazetach bo już sierpień, liga startuje za dwa tygodnie a u nas jak zwykle cyrk z rejestracjami trwa.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 jest zawodnikiem na kontrakcie, jeżeli będzie gotowy po 3 miechach to dlaczego ma siedzieć 2 miesiące na trybunach? Burdel Laporty to nie problem zawodników, dla mnie to kompletny absurd, że oczekujemy od naszych zawodników żeby się zgadzali w razie czego udawać 2 miesiące kontuzje żeby kto inny mógł grać xd
0
@Marcin87 dlatego wątpię, że to podpisze. Zgodzi się na 3 miechy bo wtedy wróci kiedy chce a tak klub mu będzie wmawiać, że może i zdrowy ale trzeba dmuchać na zimne i posiedź jeszcze dwa miesiące na trybunach
0
@Murazor xd i tyle Ci powiem. Ten sezon to wyszedł absolutnym przypadkiem, patrząc średnią to byśmy zajęli 3 miejsce w lidze. Akurat się wszystko ułożyło fantastycznie- real zagrał najgorszy sezon od 5 lat, Atletico poniżej normy. W LM trafiliśmy absurdalnie łatwą drabinkę a i tak tego nie wykorzystaliśmy. Na skok jakościowy u nas się nie zanosi a jak reszta wróci chociaż do średniej to nas rozjadą. Kryzys innych to nie zasługa laporty. Chłop ma więcej szczęścia niż rozumu i na tym picu druga kadencję leci
0
@Fake69 wiesz, jak robią sami imigranci co jeszcze wczoraj lepili chatki z kupy a dziś są elektrykami albo spawaczami przy budowie CN to się nie ma co dziwić, że nie wiedzą co robią. Ogólnie to mam czasem bekę jak tam zerkam, jak kierownik chce coś wytłumaczyć to bywa, że po drodze 3-4 robi za tłumacza xD
0
@Barca_ever no super, tylko są dwa problemy
a) bez remontu było 230 i idąc tendencją wzrostową byłoby już pewnie pod 250 a wg projektu stadion ma generować w 2028 PO ZAKOŃCZENIU WSZYSTKICH PRAC 275 (czyli prawie guzik ten remont zmienił, sprawdź w projekcie espai barca xD. Że ktoś zauważył bezsens i zaczął mówić o 300 mln niewiele zmienia bo wzrost przychodów miał być w zdecydowanej części z hali a tak tylko chciałem przypomnieć, że nawet jej przebudowy nie zaczęliśmy).
b) czeka nas amortyzacja odliczonej straty po 66 mln przez 3 lata + reszta barca studios + rata więc wskoczą nam wydatki grubo ponad 100 mln. Jestem całkowicie przekonany, że to ślimaczenie się remontu jest dokładnie tym spowodowane, w klubie kompletnie nie wiedzą jak to będą spłacać więc przeciągają prace do oporu szukając kolejnej dźwigni xd
2
@Matt_i1992 30 mln za chłopa z krótkim kontraktem, mającego 29 lat, będącego głównie rezerwowym i po praktycznie całym sezonie bez grania? Jak 10 ktoś rzuci będzie nieźle xd
0
@Greenalley w nosie zostały obcięte, lapcio rozdał tyle podwyżek, że z planowanych 530 mln zrobiło się jakieś 580. Nas trzyma fakt, że sztucznie sobie zwiększają przychód, rozdają na tej podstawie podwyżki albo ściągają graczy i gdy przychodzi weryfikacja trzeba na szybko zasypać dziurę na xxx mln euro bo jesteśmy na minusie xd
0
@Andrzej92 na 100% ma dużo więcej, od lat przy przedłużeniach podają jakąś normalna kwotę a po czasie się okazuje, że mieli 2x więcej xd na 1 zespół na wynagrodzenia wydajemy oficjalnie 560 mln a wg gazet każdy gra za 10-15 mln xD
0
@Barcaa12 nie można o ile komisja nie stwierdzi, że kontuzja jest poważna o będzie pauzował min 4 miechy. Jak stwierdzą, że faktycznie 3 miesiące wystarcza to go nie ruszą. Może nie grać ale zarejestrowany musi być
1
@4Fabregas4 Generalnie się zgadzam, natomiast jestem przerażony co Laporta zrobił z tym klubem, jak się trafi Covid v2 to biali nawet nie zauważą a my będziemy musieli sprzedać klub bo już nie mamy za bardzo co innego wystawić żeby budżet podratować
0
@4Fabregas4 cała jego obecna kadencja to jedne wielkie spacerowanie po cienkiej linie. Na ratę za stadion też nas nie stać więc przerzucili je na później. A że klub straci na odsetkach kolejne 200 mln to już nikogo nawet nie przejęło xd