0

@cules_since95 real ma superpuchar Europy i puchar interkontynentalny a jeszcze mają kms więc może się skończyć 3:3 w pucharach

0

@DAM1ANOo mają 400 mln zapasu w FFP, mogą sobie wywalić z miliard w to okienko i dać im pensje na łącznie 200 mln brutto rocznie a i tak się zmieszczą xD

0

@lukmrz póki się nie uda z dźwignią za loze to nawet nie ma co myslec. Inna sprawa, że prognozę mieliśmy tak dokreconą planowanym powrotem na CN, że pytanie jest nie czy a ile będzie brakować żeby zamknąć sezon na 0

0

Lepiej wygrać ostatni mecz i machnąć na to ręką niż się wpakowac we włoskie warianty xd

0

@Herbert w interesie laporty jest przeciągać remont ile się da, jak się skończy to raz, że wejdzie 120 mln raty to jeszcze kolejne ~60 amortyzacji utraty zysków. Będą ciągnąć żeby wszystko dookoła było w pełni otwarte i pewnie z 70k miejsc żeby jakoś to pokryć xd

0

@korwin345 bierz pod uwagę, że mamy zapisane dochody z funkcjonowania klubu dużo większe niż rok temu bo miał być powrót na CN. W zeszłym sezonie działalność klubu( dni meczowe, stadion, gadzety itp) przyniosły -100 mln względem prognozy budżetu a teraz tam dużo więcej zapisali. Do tego ta sprawa z lożami się ciągnie, jak się nie zdarzy jakiś cud to będzie tradycyjna kombinacja żeby jakoś zarejestrować obecny skład przed startem ligi xd

0

@Michal1975 akurat real to może wywalić w lecie 500 mln i dalej się zmieszczą w FFP z palcem w tyłku. Mnie to oszczędzanie Pereza martwi, mając taką furę siana prawie nic nie wydają więc spodziewają się ewidentnie jaj przy starcie superligi i robią sobie poduszkę finansową na kilkaset mln. my jesteśmy na grubym minusie co sezon a zamiast oszczędności rozdajemy podwyżki na lewo i prawo, jak faktycznie coś się skicha to zatoniemy jak titanic

0

@zibiku dziwisz się Tahowi? U nas nie wiadomo czy będzie możliwość go zarejestrować, musiałby czekać pewnie do sierpnia aż się rozwiąże cały ten cyrk z lożami VIP

1

@KondiCules My mamy problem darmowego gościa zmieścić w budżecie a gdzie tam do gości za 150 mln xD

0

@Dawidooooo pole karne to też część boiska, bramkarz to taki sam zawodnik. Parę razy były takie sytuacje i pierwszy raz widziałem żeby to się nie skończyło karnym xd

0

@Dawidooooo A co ma do rzeczy czy uderzał piłkę? Szczęsny mu dosłownie wypierdzielił w twarz, bez znaczenia w jakim miejscu boiska to by było to jest ewidentny faul xd

0

ja to bym chciał usłyszeć co mówili o karate-wojtku bo byłem przekonany, że za to uderzenie w twarz musi być karny :D

0

@fotohobby No nie wmówisz mi, że poważnie się zachowywali. Raczej wszyscy byli zadowoleni ze współpracy do zeszłego sezonu, potem się jakieś dziwne rzeczy zaczęły dziać w meczach realu i Atletico. A to z kilkunastu kamer wszystkie poza jedną się "niewyraźnie" nagrały i Var musiał z dziwnego kąta oceniać jak w meczu Atletico-Real i faulu Aureliena w tym sezonie, to samo było w zeszłym sezonie przy jednej z bramek Griezmanna i golu Viniciusa barkiem. Przynajmniej kilka razy dali źle obcięte powtórki i ktoś komuś oddawał w rewanżu a var nie widział prowokacji xD Były akcje, że na żadnej powtórce nie było widać spornej sytuacji itd Oczywiście to wszystko było do ogarnięcia ale madryciaki wykorzystały te wszystkie drobne rzeczy i zaangażowanie właściciela w nasz klub, najpewniej postawiły sprawę na zasadzie albo zmienią operatora albo zrobią jakiś pseudoproces o działanie na szkodę klubów i nie chcieli skandalu

1

@Gacek5 mogli nie odstawiać cyrków to nikt by ich nie zwalniał, za pewnie się poczuli i mieszali w powtórkach dla varu xd

0

@Fake69 Każda federacja ma swój regulamin, kary są różne, mogą nawet zawiesić piłkarza

0

Jakieś tam podstawy mają, tu bardziej pytanie czy my mamy w klubie kogokolwiek kompetentnego, czego się nie tykamy to jest po prostu burdel i przepychamy wiele tematów bardziej na zasadzie "barca może więcej" niż opierając się na faktycznych zasadach i regulaminach xd

0

@Barcaa12 Nie, powstał przy poprzedniej kadencji Laporty, Baromeu tylko kontynuował tamtą politykę. Od kiedy Laprota wrócił nie poprawiły się nasze finanse ani o grosz, ba, jest nawet tylko gorzej xd

0

@Slot Tylko postaw się na pozycji Tebasa. Z jednej strony utrzymanie nas to priorytet dla wartości ligi a z drugiej naciskają na niego wszystkie inne kluby poza realem więc musi sprawiać wrażenie, że robi co może żeby walczyć z naszymi wirtualnymi dźwigniami żeby nikt nie miał podstaw zgłosić wniosku do UEFY I FIFY, że łamie międzynarodowy regulamin faworyzując jeden z klubów. Te udostępnienie to też na pewno nie jest przypadek, zwróć uwagę jaką to presję wywiera teraz na drugą stronę umowy żeby wszystko wypłacili nam w terminie

1

@Barcaa12 za każde euro? xD Ja rozumiem, że trzeba być kibicem ale takiego chlewu jak u nas to nie ma w żadnym innym czołowym klubie. Jedną wirtualną dźwignię zastępujemy kolejną i tylko przypominam, że umowę na sprzedaż praw załatwiał nie Laporta a Perez, kredyty na nasz stadion też Perez pomagał negocjować xd Realowi i Tebasowi bardzo zależy żeby nas utrzymać przy życiu więc pomagają, Tebas po prostu jest pod obstrzałem reszty klubów i musi udawać oburzenie naszymi działaniami, dziwnym trafem co okienko zostawia nam jakąś furtkę.

3

@Slot Jak przyjdzie służbista a nie pazerna świnia to będziemy w kompletnej dupie, od dwóch lat lecimy tylko na tym, że Tebasowi się opłaca nas przepychać więc przymyka oko na salta Lapcia z finansami. W mediach się kłócą a potem jedzą razem obiadki więc tam wszystko jest dogadane.

6

Tak tak, zupełnie przypadkowy kolejny błąd który nam ratuje dupę. W mediach szczeka a potem jedzą obiadki z Laportą i się klepią po plecach xd

0

@Murazor Tebas łata dziury dopiero po okienkach jak znów trochę na lewo zrobimy transfery/rejestrację bo się kluby burzą. Gdyby Tebas faktycznie chciał to może nas co roku udupić. Myślisz, że skąd te obrazki jak Laporta jeździ na obiadki z Tebasem? Oni są doskonale dogadani, bez tego to byśmy nawet składu w lecie nie mogli zarejestrować bo finansowo była gigantyczna dziura. Tebas przymknął oko i polecieliśmy na prognozie budżetu (+9 mln) a nie na faktycznym -90. Zarejestrowaliśmy graczy, kupiliśmy Olmo i dopiero wtedy Tebas magicznie zauważył te -90 mln jak się już rejestracji i transferu cofnąć nie dało xD

0

Wy głupi jesteście? To nie są wymysły Tebasa tylko cala liga ma problem, że nam puszczają wszystkie wałki a inne kluby muszą sprzedawać zawodników żeby móc grać w lidze. Tebas sam z siebie od lat nam dupę ratuje przymykając oko i zmieniając regulamin co sezon, to partactwo i niekompetencja tego zarządu prowokuje takie sytuacje. Jeżeli kilkanaście klubów wychodzi i mówi, że łamiemy przepisy (co w sumie jest prawdą) to co ma Tebas zrobić? Musi tak reagować bo inaczej jemu się do dupy dobiorą że świadomie łamie przepisy xd

0

@lucca87 kiedy dosłownie wystawia. Audytor musi zatwierdzić, że wplata jest zgodna z obowiązującymi przepisami i liga później w oparciu o kwit audytora dokonuje aktualizacji FFP. Nie jest ważne ile fizycznie masz w kasie a jaką kwotę audytor może zatwierdzić. I nie mylę pojęć, real od razu sprzedał siedzenia na cały okres i nie było problemu a też ich fizycznie nie było. Skoro nasza umowa to bardziej najem odnawialny niż sprzedaż to logiczne, że jest z tym teraz problem. Na moje lepiej niech tak zostanie, będzie superliga to się arabom podziękuje i będziemy sobie co roku sprzedawać te miejsca

1

@lucca87 Jeden audytor odmówił zapisania tego jako dochód w tym roku więc z nim rozwiązali umowę. Zarząd sam zrobił audyt i wystawił papiery zatwierdzające wpłatę byle mieć co wysłać do Ligi po czym wzięli normalnego audytora który też odmówił zapisania tego jako przychód na jeden rok tylko domaga się rozpisania na te 30 lat. Te dokumenty fizycznie istniały ale skoro świadomie wystawili je "pod siebie" to można mówić, że nie były do końca prawdziwe. Pytanie ile jest prawdy w tym co można wyczytać na naszych hiszpańskich forach, że to kwestia konstrukcji umowy która nie jest po prostu wiążącą sprzedażą miejsc na cały okres ( wtedy byłoby bez problemu i można wpisać jako przychód w tym roku) a sprzedażą która się co roku przedłuża po spełnieniu określonych warunków. Jakby rozumiem, że klub chciał mieć furtkę żeby w razie czego móc się pozbyć tego ograniczenia ale powinni uwzględnić, że będzie problem z zaksięgowaniem tego xd

0

@Siwy88 Ty masz jakiś kompleks chyba, Perez przewidział to wszystko lata temu gdy regulamin ustalali? Do 31.03 musieli złożyć papiery z audytu finansowego a to NASZ audytor zatrudniony PRZEZ LAPORTĘ potwierdził, że nie ma opcji by to tak wpisać. Z resztą poprzedni też tak powiedział to go zwolnili i sami (zarząd) zrobili audyt i zatwierdzili płatność. Największym wrogiem Barcy jest idiota u sterów i jego banda niekompetentnych poklepywaczy którzy pojęcia nie mają co robią tylko jeden wałek gonią kolejnym.

0

@lucca87 To jest płatność za aktualnie nie istniejące bilety, każdy audytor się będzie cykać to podpisać bo to można podciągać pod pranie pieniędzy. Jak dobrze rozumiem płatność jest rozpisana na x lat po kwocie y za określone miejsca. Skoro audytor nie chce podpisać to zakładam, że po prostu konstrukcja umowy nie jest wiążąca dla kupujących na cały okres tylko w określonych warunkach się przedłuża o rok

2

@tkankowski nie, poprzedni audytor klubu się nie zgodził więc zakończyli współpracę. Potem zarząd sam zrobil audyt przez spółkę jednego z członków zarządu I potwierdził dźwignie. Teraz wzięli normalna firmę i ta też się nie zgadza xD czyli w skrócie wałek klubu xd

1

Tak swoją drogą ktoś wie czemu nie było karnego za cios na Jude? Chłop przecież dosłownie zamiast w piłkę trafił w twarz anglika xD

1

@kinioo oni tym stylem wygrali 2 lm w 3 lata, grają tragicznie dla oka ale zawsze coś gdzieś wpadnie i przepychają to chyba siłą woli bo planu taktycznego i zgrania tam za grosz nie ma xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?