O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 3909
  • Polecenia 11041

Komentarze

0

@Kgorecki2500 Brak szans na skuteczną obronę państwa spowodowała zdrada sojuszników. Nigdy nie dowiemy się jak potoczyłyby się losy wojny, gdyby alianci wywiązali się ze swojej obietnicy.

0

@betonito Z wymienionych tylko Pique zagrał na przyzwoitym poziomie. Reszty szkoda komentować.

0

@Abominacja Ja wiem, że Koeman powinien odejść, ale zwyczajnie klubu na innego trenera nie stać. Pomijam już fakt, że żaden czołowy trener świata do nas nie przyjdzie, bo i po co? Zero na transfery i ciągłe użeranie się z niechcianymi zawodnikami?

0

@barcelonaLM Mnie zastanawia co innego. Dlaczego jak osoba chora na raka zarazi się covidem to w przyczynie śmierci wpisuje się covid, natomiast jak po przyjęciu szczepionki umrze osoba, która miała raka to w przyczynie wpisują chorobę (bo przecież skutków ubocznych pfeizera czy moderny nie ma).

2

@pres Idź na forum PSG a nie kłam, że byłeś kiedyś kibicem Barcelony. Jedyną kontrowersyjną sytuacją była ta z Suarezem, chociaż w dobie VARu i tak sędzia by karnego gwizdnął, bo kontakt łokcia przeciwnika z Urugwajczykiem był. Czy to wina Barcelony, że pseudogwiazdki z Paryża okazali się frajerami stulecia? Kto im zabronił wyjść na to spotkanie?
Może gdybyś miał więcej lat to pamiętałbyś większe wałki, które faworyzowały przeciwników Blaugrany w Europie, choćby pamiętny dwumecz z Interem.

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.