O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 4276
  • Polecenia 12259

Komentarze

3

Jeśli to prawda to jest to bardzo zła wiadomość dla samego zawodnika jak i klubu. Zawsze miałby te pół roku więcej na poznanie europejskiej piłki i aklimatyzację.

19

Kiedyś odliczałem minuty do kolejnego meczu Barcelony i czy graliśmy w CdR z 4 ligowcem czy w LM z czołową ekipą aż się chciało to obejrzeć. Teraz patrząc na popisy ekipy Xaviego wielokrotnie łapałem się na tym, aby przestać oglądać i włączyć transmisję ponownie w ostatnich minutach. Stylu gry nie można tłumaczyć urazami, stanem murawy, niesprzyjającym arbitrem czy przelatującą kometą. Za styl gry odpowiada trener i jego wykonawcy na boisku - zawodnicy. Kadra została porządnie wzmocniona (oczywiście na miarę możliwości finansowych klubu) a nie przełożyło się to absolutnie na jakość prowadzenia przez Barcelonę spotkań. Gra jest toporna, schematyczna, szarpana. Nie potrafimy zdominować przeciwnika, zamknąć szybko meczu, aby potem w rozluźnieniu budować atmosferę niekonwencjonalnymi zagraniami czy dryblingami. Po cichu liczę, że w końcu problemy zdrowotne ominą Pedriego i Araujo, a Lewy przypomni sobie jak hurtowo strzela się bramki, że Yamal i Rafinha będą robić wiatr na skrzydłach. Wtedy nawet tak średni trener jakim jest Xavi nie zdoła niczego zepsuć.

0

@P33ck Niech ktoś w końcu pokaże, że ma jaja i wyrzuci Szczęsnego z reprezentacji.

0

Czy można nie wrzucać już wypowiedzi tego dzbana?

1

@Przemek2323 No ale przecież Pis teraz wygrał wybory.

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?