O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4000
  • Liczba komentarzy 3722
  • Polecenia 10201

Komentarze

1

@Tibu Z jakimi to najlepszymi ekipami mierzył się Real w ostatnim okresie? Atalanta bez formy, Liverpool w największym kryzysie od lat i Barcelona w przebudowie.

0

Znowu madryckie gazety spuszczają się nad Algierczykiem. Tylko dziwnym trafem w połowie grudnia szukali już jego następcy. Dziwny jest to trener. Charyzma i autorytet z najwyższej półki, taktycznie to średniak jakich mało. WSZYSTKIE swoje sukcesy zawdzięcza mafii sędziowskiej, która gwizdała i gwiżdże pod ekipę z Madrytu.

5

Może mi ktoś racjonalnie wytłumaczyć chęć ponownego zatrudnienia Brazylijczyka? Kosmiczna pensja, jeszcze większe ego, do tego dochodzą notoryczne problemy ze zdrowiem. Dodatkowo zawodnik toczy batalię sądową z Barceloną, nie wspominając o tym w jakich okolicznościach pożegnał się z klubem.

1

No kto by się spodziewał, że sędzia kibicujący prywatnie klubowi ze stolicy nie chciał krzywdy ukochanemu Realowi zrobić.

2

@Czarodziej1980 Wnuk dyktatora czy jakieś powiązania, że chcesz zakazać ludziom wypowiedzi? Czemu mam być wdzięczny lekarzom? Za to, że zamknęli się w przychodniach i leczą przez telefon? Za to, że d szpitala się dostać nie można na żaden zabieg, gdy test nie chce wyjść pozytywny? Czemu mam być wdzięczny ludziom, którzy zapomnieli co ślubowali? Poza tym czemu po ponad roku od epidemii dalej nie sprawdzono skuteczności wielu leków, m. in. amantadyny a zamiast tego skupiono się na szczepieniu, które nie chroni przed chorobą?

Na koniec powiem ci jeszcze co usłyszałem od lekarza rodzinnego jak zachorował: "musi pan sobie sam poradzić, proszę brać witaminy i leżeć w łóżku". To dla takich osób mam mieć szacunek?

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?