O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronnie
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1993

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 4104
  • Polecenia 11590

Komentarze

6

Może Chelsea jednak zrobi nam przysługę i powie, że nie sprzeda nam Alonso?

Juventus pewnie złoży ofertę wypożyczenia, bez obowiązku wykupu z propozycją podziału pensje na pół.

1

Nie mogę się już doczekać końca okienka transferowego. W końcu będzie spokój i żadne "afery" nie będą się pojawiać jak grzyby po deszczu. Nikt z nas nie ma wglądu do dokumentów i nie jesteśmy w stanie określić czy to kolejne gierki ekipy Laporty czy rzeczywiście Bartek znów przekombinował.

1

@PoGGi Tylko, że to nie jest obrońca. Bardziej skrzydłowy a tych mamy pod dostatkiem.

9

Dziwna decyzja samego zawodnika. Przecież powinien zdawać sobie sprawę, że o minuty na boisku będzie bardzo trudno. Dla niego najlepiej jakby poszedł do słabszego klubu, gdzie mógłby grać i się rozwijać.

0

@Ojciec5tkidzieci Vega wybitny reżyser? Prawie z krzesła spadłem.

Zobacz wszystkie

123

A kiedy przeproszą za nagrody dla C.Ronaldo?

112

Kibice Realu to jednak stan umysłu. Jak bramkarz Chelsea próbuje wymusić transfer do Madrytu to większość bije mu brawo. Jak Kovacic chce opuścić szeregi białych to piszą, że powinien uszanować obowiązujący kontrakt.

91

Tak trudno widzę wszystkim zrozumieć, że nikt w środku sezonu nie odda czołowego stopera świata i to na wypożyczenie. Tak to działa tylko w grach. Dostaliśmy rezerwowego obrońcę, który troszkę w Europie już pograł. Pozostaje więc mu życzyć samych sukcesów.

90

LE widać że ma w sercu Barcelonę i zrobi dla jej dobra wszystko. Następnym razem niech nikogo od nas nie powoła, aby zawodnicy w spokoju pracowali, aby LM wygrać.

85

Obecnie Real to parodia klubu. Wszyscy mają tam alibi. Perez nie wzmocnił drużyny po odejściu C.Ronaldo, bo zbiera na stadion. Zatrudniono trenera, który miał w końcu dać drużynie jakiś styl, ale zamieniono go na faceta, który nic w dorosłej piłce na ławce nie osiągnął. Zawodnicy też mają alibi i mogą spokojnie przechodzić obok meczów, bo przecież nie ma kto im bramek strzelać. Kibice mają alibi i mogą spokojnie przed końcem meczu wsiąść do metra, aby się wyspać. No i na koniec wisienka na torcie: postawa Ramosa, kapitana i lidera, który zamiast wspierać zespół w rewanżu z Ajaxem kręcił sobie film, a urażony, że ktoś zwraca kolesiom z drużyny uwagę, że powinni grać w piłkę, bez przemyślenia (przepraszam wiem, że Ramos i myślenie to abstrakcja) wypala do swojego szefa: to twoja wina. Rozumiem, że Perezowi jest ciężko w jego wieku odmieniać losy spotkań. Jakby kabaretu było mało to od poniedziałku w Madrycie ma pojawić się już 3 trener w tym sezonie i obojętnie czy to będzie Zidane czy Mou będzie cyrk, bo ferment w szatni jest okrutny.