O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Jose Maria Backero
  • Ulubione zespoły FCB, Girona
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 1243
  • Liczba komentarzy 179
  • Polecenia 209

Komentarze

1

@Chakalaka Jak zadzwoni na Nowogrodzką, to dostanie małą rączką w pysk przez telefon :)

0

@AdiKingu96 Ku ostremu cieniowi mgły...

0

@Naturopata W sumie masz rację. Pilnowanie krów na pastwisku jest tak samo fascynujące jak gra w szachy ;)

0

@Tridente2015 No nie ukrywajmy - Basałaj i Laskowski to nie są nie wiadomo jacy mocarze i do tego ewidentna skłonność Laskowskiego do prześcieradeł. Mimo wszystko fajnie jest sobie to przypomnieć. Carlos czerwona kartka za ścięcie Figo równo z trawą i Enrique druga bramka po dośrodkowaniu na nosek przez Pepa :)
Czekam na drugą połowę. Też nagrywam :)

Zobacz wszystkie

13

Ciekawe, czy De Jong nie żałuje, że nie poszedł z De Ligtem :(

12

A kto to jest "Mauricio Pochettino" ?
Jakiś farmer chyba...

12

Te grafiki takie malutkie, a ja taki stary... można w przyszłości robić "on klick" do dużej grafiki - to samo tyczy się przewidywalnych składów - czasem niewiele widać :(

10

Denis i Munir w meczu gdzie mogli się troszkę pokazać na tle przeciętności, nie pokazali za wiele poza pudłami w 100 % sytuacjach. Malcolm ? - poniżej oczekiwań - miałem nadzieję, że coś pokaże po świetnym presezonie i trochę miałem za złe EV, że w niego nie wierzy... ale rzeczywistość weryfikuje. Vidal ? chyba troszkę miał być drugim Paulinho ale nie wygląda to dobrze. Alena dostał szansę i zagrał poprawnie a wszyscy wymagają od niego, żeby błyszczał. Po raz kolejny podobał mi się Artur.
Czy nam się podoba, czy nie, czy uważamy się za wspaniałych taktyków... EV wie co robi. To jest facet, który dostał kilku nowych zawodników, bo tak zadecydowała dyrekcja sportowa. On jest na co dzień z klubem i z zawodnikami. Widzi i analizuje więcej informacji niż my. Na etapie 1/4 sezonu możemy sobie pogdybać i pokiwać nosami, że coś nam się nie podoba. Pokrzyczymy po sezonie - jeśli będzie o co ;)
Visca el Barca y Visca Catalunya
3majcie się ;)

8

@Buka Jednego już mamy - wolałbym go zamienić...

Media

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?