Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 gdzie ty byłeś ostatnie lata? XD co lato jesteśmy na łasce tebasa bo Laporta tak fantastycznie prowadzi finanse klubu.
1
@SinMistico przecież tebas trzyma laporte krótko, nic nie zrobi bo sytuacja klubu jest tak tragiczna, że bez pomocy tebasa to nawet kadry nie zarejestrujemy
0
@Arcybiskup liga opiera się na papierach od audytora do czasu aż klub dostarczy rozliczenie sezonu. Dokładnie w ten sposób się przebilismy przez ostatnie dwa okienka i "dopiero" we wrześniu wychodził syf
0
@Ciuus ja to bym oczekiwał żeby ktoś tym klubem rozsądnie zarządzał a nie, że przed bankructwem nas tylko status klubu broni a i tak płacimy najwyższe pensje w europie, wydajemy najwięcej na zarządzanie klubem, nawet na ratę za stadion nas nie stać i ostatnio klub wziął kredyt na 4 pierwsze transze (xD). To odlozonienie startu płatności o 4 lata to kolejne 200 mln zadłużenia, swoją drogą jestem ciekaw co wtedy laporta zrobi bo mamy kilka lat płatności po 120 mln a potem rata skoczy na 170 o.O
1
@Arcybiskup klub chce żeby zaksięgować całość ale to jest już któraś taka akcja u nas i liga zalicza tylko środki które fizycznie u nas juz są. Idę o zakład, że letnie okienko będzie wyglądać tak:
Audytor zalicza 100 mln, na tej podstawie robimy w lecie ruchy. Po okienku dokumenty trafiają do ligi i Tebas mówi, że zaliczyli tylko 60 mln bo reszta jest bez pokrycia i Barca wypada z 1:1. No ale po okienku to fajrant do połowy grudnia xD koło świąt Lapcio sobie przypomina i idzie do księgowych, że mają mu do sylwestra 50 mln zorganizować. Karuzela wesołości się rozkręca od nowa w poszukiwaniu co jeszcze można sprzedać xD
0
Ale się drabinka ułożyła, w jednej połowie raczej real, psg, Bayern i Borussia a po drugiej autostrada dla Chelsea:D
0
I znowu niekompetencje Laporty zaprzyjaźnieni dziennikarze próbują przykryć wahaniami zawodników. Klub ani nie chce ani nie może iść na wojnę z Bilbao. wszyscy doskonale wiedzą, że jesteśmy spłukani i co roku rejestracje są bo tebas zamyka oczy i nie widzi co się tu odwala. Jeżeli athletic na początku okienka zrobi nam koło dupy to Tebas nie będzie miał wyboru i będzie musiał stosować przepisy. Laporta może albo odpuścić Nico albo szybko znaleźć ze 150 mln i widać szykują kibiców na pierwszy wariant
0
@Conradxc ale trzeba będzie rozliczyć poprzedni sezon a powiedzieć, że prognozy przychodów były bardzo optymistyczne to jak nic nie powiedzieć. Będzie brakować z 80 mln i to nas już wywali z tego 1:1 xD
0
@Bigallo to popatrz na real, tam wydaja 320 mln na pensje, my mamy w budżecie zapisane 530 a po przedłużeniach podskoczymy do 560-580 mln/sezon. Płacimy absurdalnie wielkie kwoty, na głowę w kadrze przypada po 23mln brutto. Nikt w europie nawet blisko nie jest takich kwot
1
@Bigallo Wiesz, że teraz klub płaci jeszcze więcej niż wtedy? xD
0
@Rifek ogólnie tak ale to nie jest 424 z tego 1.45 ale 424 z całości łącznie z oprocentowaniem. wiedzą, że nie mają kasę na raty na razie więc wykombinowali coś takiego
0
NIe no, że na taczkach jeszcze tego Laporty nie wywieźli to to jest hit. Wziął kredyt żeby spłacić 4 raty już istniejącego kredytu. Dla mnie trochę absurd, w ten sposób zadłużenie klubu wzrosło o jakieś 200 mln euro a Lapcio zyskał całe 2 lata zanim rata mu wejdzie w rozliczenie sezonu xd Mówiłem, nawet szejkowie tak nie rozrzucają kasy na lewo i prawo jak Laporta
0
@Aragorn33 nie, po ludzku raty do 2028 rozpisali na kolejne lata, w dodatku na 5% xD Cyrk na kółkach trochę bo to było w zdecydowanej większości oprocentowanie do spłaty a na taki procent przez 17 lat dopłacimy do tego kolejne 200 mln.
1
@Bernard777 lepszych nie ma o niewiadomo czy będą bo ostatnie dwa lata to miał naznaczone babolami i kontuzjami
1
@Sebolinho po prostu prognoza budżetu jest oficjalna, większość informacji jest publikowana i jak się sam uprzesz to policzysz ile klub zarobił w sezonie. W zeszłym sezonie było to samo, oficjalnie byliśmy na plus więc mogliśmy kupić olmo chociaż już od kwietnia było wiadomo, że jest -100
1
Laminem to się ktoś powinien zająć i to szybko bo mu ewidentnie zaczęło odwalać od popularności, za chwilę będziemy mieć kolejny zmarnowany talent jak to tak dalej pojdzie
0
@OskP wątpliwe, raczej się z Wojtkiem pożegnają bo na teraz jest 4 bramkarzy a odejść chce tylko Penia
0
@LeoMessi1994 jest tylko teoretycznie dobrze, liczą to z planowanego budżetu bo jeszcze nie ma raportu końcowego. Będzie dużo gorzej bo zakładali większość sezonu na CN, niższe wydatki na pensje itd. Miało być koło 950 mln przychodu a będzie jakieś 870 plus do raportu liczą, że dostaniemy kasę za barca studios a w rzeczywistości będzie trzeba jeszcze trochę odliczyć. Słowem jest jak było, znów będzie potrzeba pomocnej dłoni Tebasa żeby zrobić jakieś transfery w lecie :)
0
@fotohobby przecież to jest tylko na podstawie planowanego budżetu policzone, jak opublikują rozliczenie sezonu to będzie korekta i na pewno w dół bo był raz, że bardzo optymistyczny a dwa, że zakładał granie na CN
0
@kejdzi ty pijany jesteś czy głupi? Real na pensje wydajemy 320 mln euro, my 580, wystarczy otworzyć raporty finansowe. Oni mają tyle miejsca w FFP, że mogą dać wszystkim podwyżkę 100% i wydać 300 mln a i tak się zmieszczą albo wydać około miliarda na transfery. Z 400 mln w FFP jakie mają zapasu na młodego pójdzie około 20, TAA 25 (premie ma w pensji jak wszyscy co za free tam przechodza). Huijsien też wyjdzie w okolicy 25 czyli łącznie koło 65 mln. Odchodzą luka i lukas, spadnie im ponad 30 mln z pensji więc koniec końców są na -30 mln w tym momencie. Przypominam, z minimum 400 mln zapasu.
0
@Marcin199310 jak kasy nie znajdą to i kolejny sezon będą budować. Powrót obciąży budżet na 200 mln bo uruchomią się wszystkie spłaty a tyle to nie wygeneruje dodatkowo
0
@rivaldo.10 tak oszczedza, że po kilku latach rozdał wszystko za grosze przez co real odjeżdża finansowo a na pensje wydajemy najwięcej w europie. Laporta się niczym nie rozni od bartomeu, to populista który dla poklasku tlumu zrobi wszystko. Wywalil z klubu wszystkich ekspertów bo się z nim nie zgadzali i zatrudnił szwagrów żeby mu przyklaskiwali. średnia na gracza w okolicy 27 mln brutto gdzie real ma 13. Koszty zarządzania klubem największe w europie, dwa razy więcej niż real i kluby z Anglii. Lewe umowy żeby spełniać swoje zachcianki i śmieszne kontrakty sponsorskie byle trochę załatać budżet który do końca rozwalił.
0
@Rifek to zobacz kto jest właścicielem, dosłownie ten sam chłop zarządza I PSG I FF z ramienia szejka. Ba, ten sam chłop odpowiada za produkcję tv LM, zainwestowali w to kilkadziesiąt mld euro więc stąd obecność uefy w organizacji tej nagrody. ZP to nic więcej jak narzędzie do walki z superligą
0
Tak, zp organizowana przez psg i uefę bankowo trafi do kogoś od nas albo Realu w obliczu nadchodzącej superligi. Tam wszyscy na uszach staną żeby mieć wszystkich zdobywców u siebie w LM bo wtedy wytrącają superlidze największy marketingowy argument o "najlepszych pilkarzach"
0
W sumie ciekawe, że się Perez tak odpalił. Zrobili już 2 duże transfery, carerras o krok i tak samo ten chłopak a dopiero początek czerwca. Jakby wiem, że kasy mają tyle, że mogą i 500 mln sobie wydać ale jest to i tak zmiana ich polityki
0
@Elvisek tu akurat nic nie musieli robić, już jak sprzedali to było wiadomo, że UEFA tego nie akceptuje bo to jest niesprawiedliwe względem innych lig gdzie takich rozwiązań nie można stosować. Lapcio jak to on olal sprawę w myśl zasady potem się coś wymyśli i jest jak jest
0
@6bakero serio jesteście tak durni żeby nie rozumieć, że w naszym przypadku klub sam się podał na tacy do ukarania a z klubami zarządzanymi przez arabów jest trudno bo UEFA w życiu nie wyciągnie dokumentów od sponsorów zarejestrowanych w jakimś katarze więc całe śledztwa są tylko na poszlakach prowadzone xd każdy wie, że kasa jest szejka przez spółkę-krzak ale UEFA najwyżej może poprosić o dokumenty a szejk sam na siebie kwitów nie da xd
0
@mientusek1407 raczej na 40%, mamy w budżecie zapisane 530 na pensje a wjechały podwyzki i można było przeczytać w lokalnych gazetach, że ostatecznie wyjdzie w okolicach 570 mln
0
@mientusek1407 to sobie zobacz ile zarabiają a ile wydaja, my na pensje wydajemy najwięcej w europie, średnio zawodnik nas kosztuje 27 mln euro brutto gdzie np real ma średnio 13/14.
0
@Matiasio za co? jego cały udział w tym to był taki, że poszedł do chłopaka jednej z tych dziewczyn, że ten film istnieje i od jednego z tych oskarżonych wyciągnął ten film żeby mu wysłał w formie jednokrotnego odtworzenia. Odtworzył przy tamtym gościu i tyle, chciał pomóc a teraz próbują zarobić bo się sławny zrobił xD