O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 180
  • Polecenia 193

Komentarze

0

Depresją było go oglądać po kontuzji... A raczej po odwiedzinach szamana zamiast lekarza. W formie to koleś blisko topu, obecnie średniak do drużyny spadkowej w każdej lidze...

0

@LaRoja płacą ale zaległe pieniądze, a z kontraktu za przyszły rok już nie. Tak ja to rozumiem.

0

@Nomadd nie o mnie jest ten teks. Nie zrozumiałeś przeslania: chodzi o to, że dzisiejszy świat jest piękny w gadce a nie działaniu. Kazdy ma chęci ale tych działających jakoś nie widać. RFEF to niech uderzy w takich patologicznych kibiców, zarządców stadionów by tego lepiej pilnowali, dofinansowanie do zajęć dodatkowych w szkołach o tolerancji dla innego czlowieka a nie durne banery i naklejki nic nie wnoszące do sprawy.

0

@yzyr jeżeli zachowujesz się w nieodpowiedni sposób a jesteś czarny to najłatwiej wyzwać cię od czarnuchów, jeżeli jesteś rudy to od brzydali... Takie schematy.
Skoro rasizm jest tak bardzo zauważalny (nagle teraz) to czemu dotyczy jednego dwóch czy trzech piłkarzy? Jednego czarnego lubię bardziej jednego mniej? Rasistą na pół gwizdka?
Nie zrozum mnie źle, nie Vini jest tu winny w 100% ale nazywanie go niewinnym też jest przesadą. Bo jego zachowanie pośrednio nakręca spirale nienawiści.
Tak, owszem każdy objaw ubliżania i negowania innego człowieka jest zły ale jeżeli taki Vini czy kto kolwiek myśli, że świat jest i będzie doskonały to się myli.
Kibol Valencii ukarany? Bardzo dobrze!
Vini wychowany? Zobaczymy jak się będzie zachowywał dalej...

0

Czyli teraz rasizm ważniejszy od wojny na Ukrainie? Widzę wielki napis "United aganist racism" ale flagi już nie widzę siedząc przed tv i oglądając mecz. Nie chcę byś bydlakiem i nie powiem, że wyświetlanie flagi zakończyło wojnę na Ukrainie to i pewnie ten napis zlikwiduje rasizm na świecie...
I żeby było jasne - jestem przeciwnikiem wojny na Ukrainie i przeciwnikiem rasizmu!
Poprostu takie akcje z naklejką w TV mnie śmieszą bo niczego nie zmieniaja- niestety...

Zobacz wszystkie

13

@Strus Hej, hej! Sędzia też ma kamery i powtórki. Są sporne rzeczy-ok, ale jak się nie gwizda takiego karnego to pytam jakie się dyktuje? Powiedz jak większość "że to było karniątko i takich się nie gwizda"...

13

@MesQueUnClub96 dymisji... :)

11

XXI wiek, to i tak dziwne że piłkarze nie mają czujników na ciele, butach itp... Zawsze powtarzam, że dzisiejsze średniaki są na takim poziomie przygotowania taktycznego oraz fizycznego że jakby je przenieść 10/15/20 lat wstecz to lali by wtedy najlepszych bez większych problemów. Błędem byłoby nie korzystać z takich technologi!

9

Trudno to Cię niestety oglądać w koszulce Barcelony...

8

@YoungMan Ferran zagrał dobry mecz, a z Ciebie słaby obserwator (analityk) :)

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?