O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Ronaldinho, Iniesta, Puyol
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1711
  • Liczba komentarzy 958
  • Polecenia 9091

Komentarze

14

Messi co by nie zrobił to będzie ten zły.

7

Co Alexis robi w Warszawie i od kiedy walczy w KSW?

https://www.instagram.com/p/CCiQeELnznq/?igshid=1mf2duy95sek8

3

@Sysia11 ale musisz zrozumieć, że to nie Duda ci daje prace tylko pracodawcy a że teraz była hossa w gospodarce to praca była. Niestety władza okres prosperity postanowiła zmarnować na socjal i zadłużenie państwa.

A zakupów nie robiłaś tańszych 10 lat temu?

1

@ksobi niestety ludzie nie rozumieją, że dzięki ulgom albo obniżkom podatków mieli by dużo więcej w portfelach. Kolejny super trik to tzw koszty pracodawcy których pracownik nigdy nie widzi i nie wie, ze mu zabierają 40% z jego pieniędzy. Może gdyby każdy musiał się sam rozliczyc z US jak na działalności to by się zwiększyła wiedza ludzi na ten temat a na pewno byłoby większe niezadowolenie spoleczenstwa.

24

Problem z wyborcami polega na tym, że ludzie nie mają wiedzy ekonomicznej i nie wiedzą na jakiej zasadzie działa państwo i skąd bierze pieniądze. Dużo ludzi myśli, że nie placi podatków. Dlatego na karcie do głosowania powinien być krotki test z wiedzy zeby glos był ważny.

Niestety dla polityków nie jest to na rękę bo w taki sposób noga latwo sterować ludźmi i przekupywać ich swoimi własnymi pieniędzmi.

Czasem ktoś ze wsi czy z wykształceniem podstawowym będzie to rozumiał a czasem ktoś po studiach nie. Jednak w większej części się to pokrywa z danymi o wykształceniu. Szkoda, ze ludzie głosujący na socjal nie rozumieją, że zmniejszając obciążenia podatkowe wyzwalają gospodarkę i innowacyjność co w dłuższej perspektywie da lepszy standard życia nawet dla tych co zarabiają najmniej.

Zobacz wszystkie

236

"Czytam o jakimś ewentualnym szpalerze w meczu Real - Barcelona. Uważam, że to przesada. Owszem, przewaga w tabeli jest znacząca, ale za wcześnie na oficjalne dekoracje."

[Twitter, Stanowski]

122

120

Nie wiem, co więcej mówi o tym, jak dobrym trenerem jest Ernesto Valverde. To, jak dziś gra Barca, czy jednak to, jak strasznie rozpadł się Athletic po jego odejściu. 16. miejsce w lidze i odpadnięcie z Formenterą.

[twitter Ćwiąkała]