O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 1117
  • Polecenia 1048

Komentarze

0

Myśle, że trzeba się pogodzić z tym, że z Dembele już nic nie będzie i spróbować go sprzedać.

0

Było sprzedać, póki był cokolwiek warty... nie mogę pojąć jak ktoś w takiej sytuacji dał odejść Perezowi? Przecież Dembele ciężko traktować powaznie pod jakimkolwiek kątem, więc super odpowiedzialnym zachowaniem ze strony klubu było liczyć na powrót Dembele. Druga rzecz jest taka, że trzeba było wypchnąć go do Monachium zamiast Coutinho, bo Brazylijczyk, chociaż zdrowy przez większość czasu.

7

Beznadziejne zachowanie Barcelony i Bartomeu, beznadziejny moment... Z jednej strony cieszę się, że jest szansa na nowe otwarcie, ale z drugiej strony tak po ludzku szkoda mi Valverde, bo Bartomeu zachował się bardzo brzydko. I ciężko się dziwić, że za obecnego zarządu tylu, ważnych dla Barcy, ludzi nie chce wrócić do klubu. Cieszę się jednak, że to akurat Quique Setien będzie kolejnym trenerem i mam nadzieje, że ten powiew świeżości i otwarta, ofensywna gra uratuje ten sezon. Prawda natomiast też jest taka, że czas na zwalnianie był na koniec zeszłego sezonu, a nie teraz.

Pozostaje więc podziękować za dwa mistrzostwa i życzyć powodzenia na dalszej drodze.

0

Dzisiaj ciężko jest znaleźć optymalne wyjście z sytuacji, bo postawienie na Xaviego to jedna wielka niewiadoma. Może wyjdzie, może nie i chyba rzeczywiście Xavi ze zbyt wielką grupą tych zawodników grał, żeby nagle zostać ich trenerem. Dzisiaj jest jeszcze zbyt wiele do stracenia, żeby postawić wszystko na jedną kartę - nie jesteśmy w sytuacji Arsenalu czy Man Utd. Jeśli nie ma żadnego rozsądnego kandydata to z dwojga złego lepszy już ten Valverde, bo może przy odrobinie szczęścia uda się walczyć o mistrzostwo do końca sezonu. Z drugiej strony co dalej, bo mam wrażenie, że w dalszym ciągu nie ma kandydata na kolejnego trenera. Mówi się o Koemanie, ale czy Holender to rzeczywiście dobry kandydat? W karierze trenerskiej nie prowadził klubów ze ścisłego topu, w Holandii dobrze wiodło mu się tylko na początku kariery, a im dalej w las, tym marniej. Raczej nie jest specjalnym przypadkiem, że przez blisko 20 lat nie zgłosił się po niego żaden wielki klub. Innych kandydatów specjalnie na horyzoncie też nie widać i to jest najbardziej przykre w całej historii.

1

@Ferenc Trochę tak. Chociaż Bale chociaż w piłkę grać potrafi i różnice na boisku robi.

Zobacz wszystkie

94

I oto słowa Simeone zostają zobrazowane...

70

Już się postarają tam gdzie trzeba, żeby Javier kolejne 4 mecze obejrzał z poziomu trybun.

64

Prawda jest taka, że o zwycięstwie w tym mecz zadecyduje obrona. Liczę po cichu, że Lucho nie będzie się upierał dalej przy 4-3-3 i zagra czwórka w pomocy, bo grać w takim meczu z Munirem albo Sandro to będzie gra w dziesięciu na jedenastu.

41

Spokojnie, zluzuj trochę. Leicester to po prostu fajna historia, która często wzbudza w ludziach sympatię, ot tak, bez powodu. Nie ma to nic wspólnego z jakimś wielkim kibicowaniem.

37

Ludzie, no szanujmy się. Taka rzeznie jak w przypadku Rafinhi czy Shawa trzeba zacząć karać i z tym walczyć, bo to nie jest normalne. Dziś oni, a jutro komu następnemu kolejny drwal nogi polamie?

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?