O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 1120
  • Polecenia 1070

Komentarze

3

Nie chcę absolutnie bronić piłkarzy, bo zachowują się skandalicznie, szczególnie w obliczu gestu piłkarzy Juve. Na nich jednak szkoda słów. Chcę natomiast zwrócić uwagę tylko na to w jak tragicznej sytuacji jest Barcelona za rządów Bartomeu, poprzez olbrzymie transfery, które w większości ani trochę nie poprawiły poziomu sportowego, poprzez olbrzymie pensje dla zawodników, które dramatycznie obciążają budżet. I jeśli w jakiś sposób nie uda się doprowadzić do tego, że piłkarze zgodzą się na obcięcie pensji to możemy zobaczyc spektakularny upadek klubu. I dzisiaj nie tylko na piłkarzach trzeba wieszać psy, bo również mocno, o ile nie bardziej winny tragicznej sytuacji, w jakiej są finanse klubu jest Bartomeu.

17

@Remi1899 Vinicius to dopiero gwiazdor. Cały mecz machał łapami, ciagle coś się wydzierał, a jak przyszło trafi do bramki to się poślizgnął. Ot, cały gwiazdor. Mega irytujący typ. Może zamiast tracić energię na komentowanie i dyskutowanie z sędzią, niech nauczy się trafiać do bramki. Wtedy niż nie będzie musiał płakać, jak to sędzia ich skrzywdził.

2

Prawda jest taka, że Pep sprawił, iż wyjątkowo mało nas, kibiców cieszy. 10 lat temu była piękna gra, była absolutna dominacja, było mnóstwo pucharów, a dziś sezon z mistrzostwem uznajemy za stracony, bo wszyscy czekamy na LM. Z drugiej strony stari kibice pamiętają zapewne Barcelonę z przełomu wieków, gdzie zespół pałętał się w środku tabeli, potrafił w ogóle nie awansować do LM, a zarząd również sprowadzał dziwnych grajków za wielka kasę. Spójrzmy też na MU czy Milan, chyba nikt nie wolałby być w sytuacji kibiców tych drużyn. Koniec końców trzeba uczciwie przyznać, że mimo całej degrengolady w zarządzie, to jednak ciężko znaleźć wiele klubów w Europie, które w ostatnich latach potrafiły zdominować futbol i osiągały zdecydowanie lepsze wyniki od Barcelony, bo czy City, Juventus albo Bayern osiągnęły coś nadto więcej? Od nich wymaga się tego samego co od Barcelony. Jedno co, zapewne, nas wszystkich boli to 3 LM Realu, bo, choć to wynik wyjątkowy, to jednak nie połączony z mistrzostwami Hiszpanii, z Pucharem Króla. Natomiast gdyby nie Real to zapewne nie byłoby tylu narzekań na Barcelonę.

0

Myśle, że trzeba się pogodzić z tym, że z Dembele już nic nie będzie i spróbować go sprzedać.

0

Było sprzedać, póki był cokolwiek warty... nie mogę pojąć jak ktoś w takiej sytuacji dał odejść Perezowi? Przecież Dembele ciężko traktować powaznie pod jakimkolwiek kątem, więc super odpowiedzialnym zachowaniem ze strony klubu było liczyć na powrót Dembele. Druga rzecz jest taka, że trzeba było wypchnąć go do Monachium zamiast Coutinho, bo Brazylijczyk, chociaż zdrowy przez większość czasu.

Zobacz wszystkie

94

I oto słowa Simeone zostają zobrazowane...

70

Już się postarają tam gdzie trzeba, żeby Javier kolejne 4 mecze obejrzał z poziomu trybun.

64

Prawda jest taka, że o zwycięstwie w tym mecz zadecyduje obrona. Liczę po cichu, że Lucho nie będzie się upierał dalej przy 4-3-3 i zagra czwórka w pomocy, bo grać w takim meczu z Munirem albo Sandro to będzie gra w dziesięciu na jedenastu.

41

Spokojnie, zluzuj trochę. Leicester to po prostu fajna historia, która często wzbudza w ludziach sympatię, ot tak, bez powodu. Nie ma to nic wspólnego z jakimś wielkim kibicowaniem.

37

Ludzie, no szanujmy się. Taka rzeznie jak w przypadku Rafinhi czy Shawa trzeba zacząć karać i z tym walczyć, bo to nie jest normalne. Dziś oni, a jutro komu następnemu kolejny drwal nogi polamie?