O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 905
  • Liczba komentarzy 942
  • Polecenia 3590

Komentarze

5

Problem leży gdzie indziej, chodzi o brakujący element w postaci DeJonga, to dzięki nie mu byliśmy mocniejsi defensywnie jak i wyprowadzaniu piłki. Przejście na 4 3 3 jest ok ale pod warunkiem że wreszcie defensywny pomocnikiem będzie Holender, a wyżej ustawimy Busiego który nadal rozprowadza dobrze piłkę ale nie nadąża defensywnie. Kolejny temat to skrzydła, obecnie mamy Messiego który gra na wolnej pozycji, w takiej sytuacji należy ustawić dwóch typowych skrzydłowych i rozciągać grę a Messi powinien wchodzi jako fałszywa 9. Tylko problem w tym że gramy pod Messiego i pchany całość środkiem, nie wykorzystujemy Dembele a na drugim skrzydle nie gra skrzydłowy tylko bezproduktywny Griezman. Ja bym postawił na Trincao 5 meczach i grę skrzydłami, może wypali, a jeśli nie to potwierdzi nam że brakuje nam drugiego skrzydłowego, czytaj Fatiego.

0

@AxelF jeśli nie widzisz zaorania taktycznego to nie wielkie masz pojęcie o piłce. A gdybać możesz z jednej i drugiej strony. Nie zmienia to faktu że przegraliśmy ten mecz wyłącznie błędną taktyką. Statystyki które podajesz są dość zabawne, i w realnym świecie nie wiele znaczą. Dlaczego bo w dniu wczorajszym straciliśmy 6 punktów, wytłumacz to swoimi statystykami.

0

@Dfd222 kwestia odpowiedniego ustawienia taktyki, gdyby Koeman potrafił wykorzystać Dembele i grać skrzydłami mielibyśmy jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. Niestety Koeman takim wirtuozem nie jest co udowadnia w kolejnym klubie. W mojej opinii jest dobrym wyborem na ten rok przebudowy ale nie ma kolejne lata.

1

@JUNIORcom to może dajmy mu 10 lat na poznanie klubu? Zauważasz że Zidane ustawil taktykę pod Barcelone więc idąc twoim tokiem rozumoawani to jak mógł skoro nie zna Barcelony. Kolejny temat to w takich meczach poznaje się dobrego trenera, niestety Koeman został zaorany taktycznie. A patrząc na doświadczenie trenerskie to jednak jednak Keoaman na tym polu jest o wiele dłużej, niestety totalnie bez sukcesów

0

@greymid matka wie że ćpiesz? Opis funkcjonowania VAR-u chyba po mocnym koksie. Cóż Ci mogę na to odpisać,,, gówno prawda. Poczytaj o tym trochę więcej zanim się wypowiedz

Zobacz wszystkie

72

Brawo Bartek, otrzymałeś klub wypchany kasą i sukcesami a oddajesz bankruta

50

Imbecyl inaczej nie można nazwać goscia który powtarza nieustannie te same błedy. Co Ci z sytuacji Suareza jak on się przewracał o własnę nogi i marnuje to co inni wypracowali? Jak można kolejny mecz wystawiać gościa kompletnie bez formy, on dziś nie miał prawa grać! Zero pomysłu na grę, Valverde rozbił drużynę, pozostały nam tylko indywidualności.

49

Nie wiem jakim trzeba być optymistą chyba lekko niezrównoważonym aby bronić w dalszym ciągu Valverde. Skoro jest to już drugi sezon tego trenera i w dalszym ciągu powielane są te same błedy , w pełni zrozumiała jest reakcja kibiców i ich upust nie zadowolenia. Tu nie chodzi o zmianę tylko kto jest zmieniany, najlepszych zawodników na boisku się raczej zostawia. Ten trener jest totalnym przieciętniakiem i taki styl wprowadził to klubu. Teraz do tych obrońców - po pierwsze gdzie jest styl Barcelony, jaki kolwiek styl? Po drugie gdzie są nasi wychowankowie, Alena od początku sezonu nazbierał 60 minut, o innych nie ma co wspominać. Po trzecie gdzie jest forma najlepszych zawodników? Po czwarte , gdzie są rotacje skoro Rakitic i Sergii oddychają rękawami? Po piąte, czemu traci tyle bramek grając średnio ofensywnie. Pozwolę sobie od razu odpowiedzieć, bo trener zajechał już w tym miejscu sezonu Rakitica i Sergio którzy nie nadążają za rywalem. Po szóste jak można marnować takiego cracka jak Coutinho , Valaverd3 nie potrafi wydobyć z niego nawet 60% umiejętności. Mógłbym tak długo tylko nie ma to sensu., będziemy dalej obserwować przecietnętnego trenera z wybitnymi piłkarzami grającymi przeciętne zawody.

48

Tragiczny transfer, ośmieszający nasz klub. Rozumiem sprzedaż za 70mln ale nie wymianę za 30 latka bez formy plus śmieszna doplata. To jest co najmniej śmieszne, za rok Pjanic będzie 31 latkiem z kontraktem 3 razy wyższym niż Arthur, niech Bartuś odpowie za ile sprzeda takiego zawodnika? Bo jeśli postawimy na kolejnego dziadka to co z młodymi i co z dziadkami, jest Rakitic, Vidal, Busi czy ktoś w tym zarządzie myśli? Na rynku transferowym staliśmy się chłopcami do bicia, kupujemy zawodników których nie potrzebujemy po zawyzonych cenach a sprzedajemy w promocji. Transfer Arthura był jednym z nie licznych udanych w ostatnich latach i co robimy sprzedajemy a bardziej oddajemy w promocji za dziadka. Nie wierzyłem w ten transfer, nie mogłem uwierzyć że to możemy być realne, Bartka powinni wywieść na taczkach za to co z tym klubem zrobił.

47

Przykro patrzy sie na Barcelonę Valverde , gość dostał wszystko praktycznie jak w grze. A w zamian mamy średniej klasy ,po za nazwiskami niczym wyrożniajacą się drużynę. Jak można byc ograniczonym aby nie widzieć że problem tkwi w trenerze? Szkoda tego potencjału ktory mamy , 3 rok totalnej marnacji !!! Messi już młodszy nie będzie i nie uratuje nam kolejnych sezonow o LM zapomnijmy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego z napastników powinna sprowadzić Barcelona w ramach wolnego transferu?