O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1059
  • Liczba komentarzy 1146
  • Polecenia 4083

Komentarze

4

Batromeu to nieudacznik w każdym aspekcie zarządzania. Gość powinien w końcu odpowiedzieć za ten cały sabotaż, nie gospodarność, mobbing, oszustwa przed sądem.

0

@karolek981 za szybko stawiasz Barcelone w 3 rzedzie. To nadal klub przyciągający największych, ja nie mówię o Kloppie czy Gaurdioli, tylko o trenerach do wzięcia i jestem przekonany że taki Conte nie odmówiłby Barcelonie a co do trenera Ajaxu tak już na rynku jest za kogoś dobrego należy zapłacić. Skoro zaoszczędziliśmy i próbujemy kupić Olmo co potwierdzal Laporta to lepiej w kierować parę mln na wykupienie najważniejszej osoby do przebudowy. Barca ma ogromne problemy ale ogarnijmy się to nadal potęga która potrzebuje dobrego trenera

1

@Lucassito powiedziałbym że dorównuje poziomowi naszemu trenerowi

0

No i bardzo dobrze, tu należy w końcu postawić na trenera przez duże T, a nie kolejny wynalazek oby tylko związany z klubem. Jest wolny Conte który z całą pewnością poukładałby ten burdel. Do wyjecia byłby trener Ajaxu ktory ma wizję nowoczesnego footbolu. Czas być poważnym w kwestii wyboru trenera, przebudowę właśnie od tego należy zaczynać a nie kupować kolejne gwiazdy i liczyć że kelner na ławce odpowiednio rozwinie zespół. Choć obserwując od tyłu lat klub to Keoman pozostanie do końca roku nie osiągając nic, a kolejnym trenerem będzie ktos związany z Barca z marnym CV trenerskim

3

@damcio24 bo w sumie tak, wydać 600mln i wtedy oczkiwac gry? To nie FIFA, gra się tym co ma, dobrym przykładem jest belgijska drużyna remisująca z PSG czy uważasz że oni mają lepsza kadrę niż my? Wytłumacz takie gówno jak napisałeś które potrafi zremisować z drużyną naszpikowana gwiazdami? Przede wszystkim chodzi o trenera i od tego powinniśmy zacząć budowę druzyny. Keoman już w swojej karierze wielokrotnie udowodnił ze jest bardzo średnim trenerem.

Zobacz wszystkie

72

Brawo Bartek, otrzymałeś klub wypchany kasą i sukcesami a oddajesz bankruta

50

Imbecyl inaczej nie można nazwać goscia który powtarza nieustannie te same błedy. Co Ci z sytuacji Suareza jak on się przewracał o własnę nogi i marnuje to co inni wypracowali? Jak można kolejny mecz wystawiać gościa kompletnie bez formy, on dziś nie miał prawa grać! Zero pomysłu na grę, Valverde rozbił drużynę, pozostały nam tylko indywidualności.

49

Nie wiem jakim trzeba być optymistą chyba lekko niezrównoważonym aby bronić w dalszym ciągu Valverde. Skoro jest to już drugi sezon tego trenera i w dalszym ciągu powielane są te same błedy , w pełni zrozumiała jest reakcja kibiców i ich upust nie zadowolenia. Tu nie chodzi o zmianę tylko kto jest zmieniany, najlepszych zawodników na boisku się raczej zostawia. Ten trener jest totalnym przieciętniakiem i taki styl wprowadził to klubu. Teraz do tych obrońców - po pierwsze gdzie jest styl Barcelony, jaki kolwiek styl? Po drugie gdzie są nasi wychowankowie, Alena od początku sezonu nazbierał 60 minut, o innych nie ma co wspominać. Po trzecie gdzie jest forma najlepszych zawodników? Po czwarte , gdzie są rotacje skoro Rakitic i Sergii oddychają rękawami? Po piąte, czemu traci tyle bramek grając średnio ofensywnie. Pozwolę sobie od razu odpowiedzieć, bo trener zajechał już w tym miejscu sezonu Rakitica i Sergio którzy nie nadążają za rywalem. Po szóste jak można marnować takiego cracka jak Coutinho , Valaverd3 nie potrafi wydobyć z niego nawet 60% umiejętności. Mógłbym tak długo tylko nie ma to sensu., będziemy dalej obserwować przecietnętnego trenera z wybitnymi piłkarzami grającymi przeciętne zawody.

48

Tragiczny transfer, ośmieszający nasz klub. Rozumiem sprzedaż za 70mln ale nie wymianę za 30 latka bez formy plus śmieszna doplata. To jest co najmniej śmieszne, za rok Pjanic będzie 31 latkiem z kontraktem 3 razy wyższym niż Arthur, niech Bartuś odpowie za ile sprzeda takiego zawodnika? Bo jeśli postawimy na kolejnego dziadka to co z młodymi i co z dziadkami, jest Rakitic, Vidal, Busi czy ktoś w tym zarządzie myśli? Na rynku transferowym staliśmy się chłopcami do bicia, kupujemy zawodników których nie potrzebujemy po zawyzonych cenach a sprzedajemy w promocji. Transfer Arthura był jednym z nie licznych udanych w ostatnich latach i co robimy sprzedajemy a bardziej oddajemy w promocji za dziadka. Nie wierzyłem w ten transfer, nie mogłem uwierzyć że to możemy być realne, Bartka powinni wywieść na taczkach za to co z tym klubem zrobił.

47

Przykro patrzy sie na Barcelonę Valverde , gość dostał wszystko praktycznie jak w grze. A w zamian mamy średniej klasy ,po za nazwiskami niczym wyrożniajacą się drużynę. Jak można byc ograniczonym aby nie widzieć że problem tkwi w trenerze? Szkoda tego potencjału ktory mamy , 3 rok totalnej marnacji !!! Messi już młodszy nie będzie i nie uratuje nam kolejnych sezonow o LM zapomnijmy