O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 622
  • Liczba komentarzy 688
  • Polecenia 2768

Komentarze

2

@Rhaan dodał bym jednen wedlu mnie bardzo ważny aspekt, de Jong musi zacząć grać jako defensywny pomocnik, to na tej pozycji rozpędzał grę ajaxu więc dajmy chłopakowi to kontynuować

0

Tak tak właśnie dlatego tak Juve walczył o Arthura

1

@pomi11 nie komentuje wyłącznie dzisiejszego meczu, tylko ostatnie dwa sezony, Busi już od 3 lat gra 50%tego co kiedyś, a DP do najważniejsza pozycja w Barcelonie więc obsadźmy ją kimś kto rzeczywiście przyspieszy nasza grę (brak de Jonga dzisiaj jest oczywista więc bez komentarza). Czas na duże zmiany, postawienie na młodość, na zawodników za których tyle zapłaciliśmy w końcu mają umiejętności, ale nie rzucenie ich w pozycje w których nigdy nie grali, tylko dostosowanie stylu właśnie do ich ulubionych pozycji.

2

Dramat, gdzie tu jest jakaś zmiana gry po Valverde. Dalej gramy dziadkami, dalej podstarzaly Suarez gra wszystko, oczywiście uwielbiam gościa wiele dla nas wygrał ale z całym szacunkiem już nie wiele daje, niech wchodzi z ławki. Wydaliśmy 120 mln na Griezmana a gość siedzi na ławce lub gra na skrzydle choć przy jego transferze każdy wiedział że to nie skrzydlowy, na litosc boska dajmy mu szanse się odbudować i grac w choć odrobinę dla niego lepszym miejscu jak np napastnika, niech wymusi trener grę na niego. Kolejny temat nasza dziadkowa pomoc, czas Busiego już dawno się skończył, kupiliśmy jednego z najlepszych pomocników ostatniej LM to dajmy mu swobody i miejsce gdzie robil różnice, jako defensywny pomocnik De Jong przyspiesza grę i jego reakcja na boisku jest o dekadę szybsza niż Busiego. W taki sposób ten klub rzeczywiście sięgnie dna, nic nie wygrywamy a kontrakty piłkarzy opłacać trzeba. Kontrakty które jak wiemy są najwyższe na świecie. zenada

0

@kruszol tylko że ja nie hejtuje pilkarza jednego czy drugiego ale sam deal. Biorąc pod uwagę samą grę ok Arthur nadal gra asekuracyjnie ale nie można powiedzieć że chłopak jest słaby, potencjał jest ogromny, dodatkowo wiek 23 lata. Druga strona Pjanic który jest pod forma od pond 2 lat i w wieku 30 lat ma nagle stać się gwiazda w Barcelonie. Biorąc pod uwagę powyższe, pod względem finansowym Juve nas wydymało. A jeśli mówiąc o aspekcie sportowym, Pjanic jest bardzo blisko profilem do Rakitica więc gdzie jest tu sens, to ma być brakujące ogniwo? W naszej grze brakuje szybkości i ruchu aby rzeczywiście pomocnik mógł grać do przodu. Rozwiązaniem mógłby być De Jong który grając na DP wychodził z obrony bardzo szybko tylko czy dostałby wsparcie bo Rakitic, Busi i Pjanic w tego typu grze zostaną z tyłu.

Zobacz wszystkie

50

Imbecyl inaczej nie można nazwać goscia który powtarza nieustannie te same błedy. Co Ci z sytuacji Suareza jak on się przewracał o własnę nogi i marnuje to co inni wypracowali? Jak można kolejny mecz wystawiać gościa kompletnie bez formy, on dziś nie miał prawa grać! Zero pomysłu na grę, Valverde rozbił drużynę, pozostały nam tylko indywidualności.

49

Nie wiem jakim trzeba być optymistą chyba lekko niezrównoważonym aby bronić w dalszym ciągu Valverde. Skoro jest to już drugi sezon tego trenera i w dalszym ciągu powielane są te same błedy , w pełni zrozumiała jest reakcja kibiców i ich upust nie zadowolenia. Tu nie chodzi o zmianę tylko kto jest zmieniany, najlepszych zawodników na boisku się raczej zostawia. Ten trener jest totalnym przieciętniakiem i taki styl wprowadził to klubu. Teraz do tych obrońców - po pierwsze gdzie jest styl Barcelony, jaki kolwiek styl? Po drugie gdzie są nasi wychowankowie, Alena od początku sezonu nazbierał 60 minut, o innych nie ma co wspominać. Po trzecie gdzie jest forma najlepszych zawodników? Po czwarte , gdzie są rotacje skoro Rakitic i Sergii oddychają rękawami? Po piąte, czemu traci tyle bramek grając średnio ofensywnie. Pozwolę sobie od razu odpowiedzieć, bo trener zajechał już w tym miejscu sezonu Rakitica i Sergio którzy nie nadążają za rywalem. Po szóste jak można marnować takiego cracka jak Coutinho , Valaverd3 nie potrafi wydobyć z niego nawet 60% umiejętności. Mógłbym tak długo tylko nie ma to sensu., będziemy dalej obserwować przecietnętnego trenera z wybitnymi piłkarzami grającymi przeciętne zawody.

48

Tragiczny transfer, ośmieszający nasz klub. Rozumiem sprzedaż za 70mln ale nie wymianę za 30 latka bez formy plus śmieszna doplata. To jest co najmniej śmieszne, za rok Pjanic będzie 31 latkiem z kontraktem 3 razy wyższym niż Arthur, niech Bartuś odpowie za ile sprzeda takiego zawodnika? Bo jeśli postawimy na kolejnego dziadka to co z młodymi i co z dziadkami, jest Rakitic, Vidal, Busi czy ktoś w tym zarządzie myśli? Na rynku transferowym staliśmy się chłopcami do bicia, kupujemy zawodników których nie potrzebujemy po zawyzonych cenach a sprzedajemy w promocji. Transfer Arthura był jednym z nie licznych udanych w ostatnich latach i co robimy sprzedajemy a bardziej oddajemy w promocji za dziadka. Nie wierzyłem w ten transfer, nie mogłem uwierzyć że to możemy być realne, Bartka powinni wywieść na taczkach za to co z tym klubem zrobił.

47

Przykro patrzy sie na Barcelonę Valverde , gość dostał wszystko praktycznie jak w grze. A w zamian mamy średniej klasy ,po za nazwiskami niczym wyrożniajacą się drużynę. Jak można byc ograniczonym aby nie widzieć że problem tkwi w trenerze? Szkoda tego potencjału ktory mamy , 3 rok totalnej marnacji !!! Messi już młodszy nie będzie i nie uratuje nam kolejnych sezonow o LM zapomnijmy

47

Widzę że co poniektórzy mylą bajkę z rzeczywistością! Trener to nie dżin który spełni wasze życzenia tylko potrzebuje czasu aby zbudować drużynę i wypracować schematy. Lepszej gry będę oczekiwał za 3 miesiące a nie po 4 dniach pracy, szczególnie że gość nie może skorzystać z De Jonga, Suarez, Dembele a dużym ryzykiem byłoby postawienie na powracającego po dłuższej nieobecności Arthura.