O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 524
  • Liczba komentarzy 629
  • Polecenia 2547

Komentarze

0

@barteq dokładnie

2

William jest idealna opcją na teraz. Naprawdę przyzwoity gość za darmo jak nie postaramy się go ściągnąć to kolejny raz udowodnimy beznadzieję w temacie transferów!!! Druga sprawa spekulujemy o kupnie Martineza za 110 mln a z drugiej strony sprzedaży Rafinii za 15 mln, kto w tym klubie zarządza? Martinez z całym szacunkiem dla niego to nie Henry czy Eto Ibra Lewandowski (oczywiscie biorąc pod uwagę ich grajacych) żeby płacić za niego takie pieniądze. Jeśli 110 za Martineza to za takiego Rafinie trzeba z 50mln krzyczeć i sprzedać!!! Barca to najbardziej rozrzutny klub na świecie, mniej wydatków a więcej profesjonalizmu poproszę!!!

0

@LuisSalvano zyjąc 35 lat nie wierzę że cokolwiek spowoduje aby co poniektórzy nie komentowali wszystkiego co się ukaże

0

To trzeba było tą dziwna polemikę uspokoic od razu a nie teraz pierdo... O porozumieniu od początku. Najgorszy prezydent w historii!!!

0

Brawo piłkarze, ta cała polemika jest kolejnym argumentem ze klub funkcjonuje błędnie i osoby zarządajace są największym problemem w prawidłowym funkcjonowaniu.

Zobacz wszystkie

50

Imbecyl inaczej nie można nazwać goscia który powtarza nieustannie te same błedy. Co Ci z sytuacji Suareza jak on się przewracał o własnę nogi i marnuje to co inni wypracowali? Jak można kolejny mecz wystawiać gościa kompletnie bez formy, on dziś nie miał prawa grać! Zero pomysłu na grę, Valverde rozbił drużynę, pozostały nam tylko indywidualności.

49

Nie wiem jakim trzeba być optymistą chyba lekko niezrównoważonym aby bronić w dalszym ciągu Valverde. Skoro jest to już drugi sezon tego trenera i w dalszym ciągu powielane są te same błedy , w pełni zrozumiała jest reakcja kibiców i ich upust nie zadowolenia. Tu nie chodzi o zmianę tylko kto jest zmieniany, najlepszych zawodników na boisku się raczej zostawia. Ten trener jest totalnym przieciętniakiem i taki styl wprowadził to klubu. Teraz do tych obrońców - po pierwsze gdzie jest styl Barcelony, jaki kolwiek styl? Po drugie gdzie są nasi wychowankowie, Alena od początku sezonu nazbierał 60 minut, o innych nie ma co wspominać. Po trzecie gdzie jest forma najlepszych zawodników? Po czwarte , gdzie są rotacje skoro Rakitic i Sergii oddychają rękawami? Po piąte, czemu traci tyle bramek grając średnio ofensywnie. Pozwolę sobie od razu odpowiedzieć, bo trener zajechał już w tym miejscu sezonu Rakitica i Sergio którzy nie nadążają za rywalem. Po szóste jak można marnować takiego cracka jak Coutinho , Valaverd3 nie potrafi wydobyć z niego nawet 60% umiejętności. Mógłbym tak długo tylko nie ma to sensu., będziemy dalej obserwować przecietnętnego trenera z wybitnymi piłkarzami grającymi przeciętne zawody.

47

Przykro patrzy sie na Barcelonę Valverde , gość dostał wszystko praktycznie jak w grze. A w zamian mamy średniej klasy ,po za nazwiskami niczym wyrożniajacą się drużynę. Jak można byc ograniczonym aby nie widzieć że problem tkwi w trenerze? Szkoda tego potencjału ktory mamy , 3 rok totalnej marnacji !!! Messi już młodszy nie będzie i nie uratuje nam kolejnych sezonow o LM zapomnijmy

47

Widzę że co poniektórzy mylą bajkę z rzeczywistością! Trener to nie dżin który spełni wasze życzenia tylko potrzebuje czasu aby zbudować drużynę i wypracować schematy. Lepszej gry będę oczekiwał za 3 miesiące a nie po 4 dniach pracy, szczególnie że gość nie może skorzystać z De Jonga, Suarez, Dembele a dużym ryzykiem byłoby postawienie na powracającego po dłuższej nieobecności Arthura.

43

Zacytuje pewnego redaktora sportowego - ,,Barcelona 2018/19 ma twarz Ernesto Valverde. Bez uśmiechu. Bez większych emocji, żeby nie powiedzieć – bez cojones. "

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?