0

Tutaj trzeba w końcu posprzątać wewnątrz klubu. Przez niekompetencje zarządu możemy stracić Gaviego a jakie ma znaczenie taki zawodnik wszyscy wiemy. To jest kpina żeby od ponad roku zwlekać z jego kontraktem i doprowadzić do takiego bałaganu

1

Sytuacja jest bardzo powazna, jeśli obecny kontrakt nie jest respektowany a przed wszystkim zarejestrowany tzn ze z końcem sezonu Gavi jest wolnym piłkarzem a gigantycznych ofert finansowych nie zabraknie. Przez to że kontraktujemy nowych piłkarzy i od ponad roku nasz zarząd nie zrobił porządku z kontraktem Gaviego możemy stracić jednego z najważniejszych piłkarzy.

8

No tak wielka kontrowersja bo przecież to tylko 5 cm. Nie róbmy sobie jaj, spalony to spalony, minimalny spalony czy 5 cm to tej jest k... spalony.

0

@gacper Lewy miał dwie doskonale sytuację które zmarnował, nie obecność Pedriego czy Dembele tu nie ma znaczenia. Lewy w głowie przegrywa inaczej nie jestem w stanie zrozumieć jak można zapomnieć techniki, przyjęcie leży, zastanawianie się leży, rozegranie leży. Dramat

2

Najlepsze: Ter Stegen, Gavi i Raphinia.
Najgorsze: Kounge, Roberto i od stycznia Lewandowski który już nawet sam na sam nie strzela, z główki z dość czystej pozycji też nie trafia o przyjęciu i przyspieszenie rozegrania nie wspomnę. Nie mogę zrozumieć z tak nie samowitego początku i topu spać aż tak nisko.

4

Przykre ale od początku roku Lewy to napastnik średniego kalibru. Szkoda że oddaliśmy Aube może jak by nasz rodak posiedział na ławce to może przypomniałby sobie jak się przyjmuje i zastawia jako 9tka. Na ten moment nie ma mocy z przodu i wielka zasługę tego jest Lewandowski 34 latek za 60mln.

1

Z karnymi czy z varem czy bez interpretacja dowolna. Ile już było karnych po minimalnym kontakcie a ile nie było przy dość oczywistym. Z ręką jest jeszcze weselej, co mecz to inna decyzja, gdyby nie błędy sędziowskie z brakiem karnego za rękę to nadal byśmy grali w LM

19

Wczorajszy mecz pokazał że z Xaviego może być jeszcze pożytek. W piłce nie ma jednego stylu i taktyki. Należy dostosować taktykę pod przeciwnika i mozliwości kadrowe. W dniu wczorajszym zostało to bardzo dobrze wykonane. Szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy Barclelona zachowała taką dyscyplinę taktyczną. Z perspektywy całego meczu choć piłkę prowadził Real to właśnie Barcelona była bliżej podwyższenia wyniku. Przeciwnik był pozbawiony swoich atutów, skrzydła zostały zamknięte, gra z kontry gdzie areal czuje sie doskonale, uniemozliwona. Nie docenienie wysiłku jaki wczoraj został włożony to czysta hipokryzja. Ile razy można było narzekać zcwykonanych setki podań i nic z tego nie wynikało. Brawo za wczorajszy mecz, czasami trzeba nauczyć się cierpieć.

2

Dzisiaj rzeczywiście można było obejrzeć zdyscyplinowana taktycznie drużynę. Nie spodziewałem się że możemy pokazać druga twarz której od lat nie mieliśmy (nie daleko szukac z United jej nie milismy) twarz defensywna, zdyscyplinowana, oddającą inicjatywę i czekającą na okazję. Pełen szwcun dla drużyny i Xaviego bo nie wątpliwie to jego zasługa, mimo wielkich braków w składzie wywozimy doskonaly wynik. Mimo oddania inicjatywy realu to my mieliśmy wiecej klarownych sytuacji, defensywnie przeicnik został zmieniony. Brawo.

3

Wobecnej formie to nie jest strata. Wyjdą Raphinia i Torres.

1

@La Pulgaa a to dołka już nie było w LM?

0

Xavi co ty masz z tym czipem to już nawet nie jest śmieszne. Jeśli nie potrafisz pobudzić zawodników którzy w ostatnich paru latach nie wiele wygrali to zatrudnij gościa od motywacji! A nie piep.... o zmianie czipu

0

Lepiej żebyśmy się szybko obudzili bo wystarczą 3tygodnie i już na pierwszym nie będziemy. Dzisiaj wyglądamy jak spadkowicz ze spadkowiczem

0

@rumilas to samo może skierować do Lewego, w pierwszej połowie podanie na sam na sam a on przyjmuje do tyłu. Lewy nie jest dobrym przykładem gościa do grania w ostatnich miesiącach.

0

Xavi zapomniałeś czipa zmienić.

0

Naprawdę nasz treneiro i jego myśl jest nie doscigniona. Ustawienie Torresa i Raphinii przyklejonych do linii bocznych jest mistrzoskie, tak daleko do bramki ofensywnych piłkarzy ustawić

2

@MajkiYB no właśnie w United w 4 miesiące odmienił

0

Bardzo mnie martwi brak mocy z przodu. Po miesiącu bez Dembele widać jak dużo chłop znaczy. Jeśli mieliśmy rzeczywiście ofertę 70mln za Raphiniie to wielkim błędem było z tego nie skorzystać. Możliwe że gość się obudzi będzie miał przebłyski ale to aż nadto jest widoczne że to nie ten format zawodnika, to jest dobry zmiennik ale nie za prawie 60mln. Lewy co się znim stało,moze to wiek, początek niesamowity, a im dalej sezonu tym bardziej przeszkadza niż pomaga. W tym momencie to głęboka ławka ale przez naszą głupią politykę transferową nie mamy niekogo na ławce. Sprzedaż jedynego rezerwowego napastnika była bardzo głupią. Rozumiem Depaya któremu kończył się kontrakt i nie jest to typowa 9tka. No i na końcu Fati, cholera jak kontuzje taką perełkę zniszczyła, już trochę przestałem wierzyć w jego odrodzenie, obym się mylił. Mam nadzieję że dzisiaj się jeszcze obudzimy bo po odpadnięciu z United i ewentualnej dzisiejszej przegranej z 18drużyną nasze moralne ciężko będzie z podłogi podnieść.

7

Niestety nasza polityką transferowa się kłania. Sprzedaliśmy Aube jedynego napastnika na ławce a teraz liczymy na Lewgo który od miesiąca jest totalnie pod formą. Bardziej przeszkadza niż pomaga

0

@Magicc89PL czy Ci na głowę coś się nie spier.... ? Gość kapitalnie gra w obronie od początku sezonu, pierwszy jego błąd na spółę z pozostałymi którzy przy tej akcji nic nie zrobili. A Ty mówisz o Langlet który co drugi mecz robił błąd. Taki typ marudy chyba jesteś, wystarczy jeden błąd w całym sezonie i się odpalasz z narzekaniem

0

@slayer jeśli miałby taką rolę to wielbłądy miałby jak w raju

0

@mleczkoo tak regres, w tamtym roku tą fazę rozgrywek LE przeslismy więc jak to nazwać?

0

@Limit_l3ss tanio za 50 mln? O czym Ty mówisz, polityka która jest nie do zaakceptowania dotyczy trenerów. Wczoraj mieliśmy doskonaly przykład jak dobry trener potrafi zmienic klub, odrodzić piłkarzy. Przed sezonem Manchester też miał w większości szrot, dzisiejszy podstawowi zawodnicy w zeszłym roku byli na wylocie. Xavi dostał kogo chciał i nie potrafił tego potencjału wykorzystać.

0

Bez wymówek, ale gdybys nie zwariował z ustawieniem w pierwszym meczu dziś to my moglibyśmy cieszyć się awansu. Bez wymówek ale gdybyś stosował rotację choć minimalne to wczoraj Pedri mógłby grać. Więc tak można gdybać, ale czas już dawno było wyciągnąć wnioski i zaaregowac na to jak gramy w drugich polowach.

1

@agaFCB lub rotować składem

5

@Hadim Lewy lepszy od Rapihnii i Fatiego nie był

1

@Borneo na bank

2

@Szymek113 zauwaz też nasze rotację. Pedri gra od deski do deski łapie kontuzje i nagle podstawowym staje się Kessi który z meczu na mecz gra co raz lepiej. Tylko dlaczego we wcześniejszych 20 meczach łącznie zagrał z 150 minut. Tak się nei zbuduje piłkarza i tym bardziej formy.

1

Problemem w tym wszystkim jest to że pzed tym sezonem klub postawił wszystko na jedną kartę. Sprzedaż aktywów klubie i spełnienie prawie wszystkich zachcianek tranferowych naszego treneiro obligowała nas do gry minimum w ćwierćfinale LM. I tu nie tylko chodzi o aspekt sportowy ale przede wszystkim finansowy. Niestety odpadamy z europejskich pucharów szybciej niż w seszlym sezonie gdzie bylismy bogatsi o aktywa a biedniesi o dzisiejszych piłkarzy. Tak ryzykowny ruch, dzis sie okazuje ze tak mocno nie trafiony, spowodował to że zamiast dać czas na budowę drużyny klub Xavim chciał to zrobi w jednym okienku transferowym. Zarząd stworzył na własne życzenie takie oczekiwania wobec wyników w tym sezonie, presją finansową obligowała Xaviego do wyników niestety nie zdał egzaminu. Obecnie mamy aferę za aferą, zarząd który jak widać w kryzysie wpędza klub w jeszcze gorsze kłopoty. No i na konie Xavi, uwielbiany przez mnie jako pilkarz, po ponad roku na ławce jeszcze wiele nauki przed nim, szkoda tylko że tą naukę pobiera w tak dużym klubie. Dzisiaj Holender z United pokazał co znaczy doświadczony nowoczesny trener. Odbudował w 4 miesiące klub i piłkarzy których przed sezonem uważano za sredniakow lub nie wydały transferowe. Szkoda ze emocje w pucharach tak szybko się zakończyły, United zasłużenie przechodzi dalej.

0

@MamySedziow2018 no tak bo Manchester ściągnął samych wyjadaczy z najlepszych klubów i pierwszych składów. Niestety roznice zrobił trener, który odbudował United wprowadził w parę miesięcy nowoczesny agresywny styl, obudził zawodników. Nasz trener nie wiele zmienił, dalej gramy ten sam już bardzo w tyle styl Barcelony. Taktycznie nie istniejemy, mentalnie, jedynie Dembele się poprawił, pozostali wygladaj co raz gorzej.

Media