3

Oglądam mecz Benfica Bayern i dynamika u jednych i drugich jest o mile dalej niż nasza. Odpadnięcie już w fazie grupowej oszczędziło by nam kompromitacji w kolejnej fazie, z rudym na ławce jesteśmy chłopcami do bicia nawet przy wszystkich zdrowych zawodnikach.

0

@Marjando tak nie było ich wiele. Nie wiem czy oglądasz np mecz Beyernu i tu do 33 minuty było więcej sytuacji niz w całym naszym meczu.

2

@tomczkin mieliśmy sytuację choć nie było ich wiele. Pierwsza połowa była pod kontrolą choć dopiero pod koniec pojawiły się sytuację. Biorąc pod uwagę to że z Luukiem graliśmy jak 10,5 zawodnika na 11 to pierwsza połowa na plus. W drugiej to dramat, totalnie pogubieni byliśmy, Fati i Cou nic nie dali, Roberto stały poziom czyli jeden ze słabszych. Dobry mecz zagrał Busi. W drugiej połowie mieliśmy dwie sytuację i tu przynajmniej jedna należało wykorzystać. Przeciwnik w drugiej naciskał ale nie miał żadnej mocnej sytuacji do strzelenia, obrona dziś dość solidnie zagrała. Podsumowując, bazowaliśmy na indywidualnościach, brakowalo zgrania, pomysłu na grę.

0

Obawiam się niedzielnego meczu, nie ma żadnego progresu, ratują nas indywidualności. Nie ma drużyny pomysłu na grę, nawet z przodu zawodnicy w dość oczywistych sytuacjach gubią się i strzelają mając obok czystego zawodnika. Pomysłu Keomana raczej na głowy zawodników również dobrze nie wpływają. Eh szkoda bo klub potrzebuje coś wsypać do dziury budżetowej a taką grą bilety się same nie sprzedadzą. Ciężki sezon przed nami

0

Luuk niech się uczy od Pique ustawiania i wykończenia. Co Luuk dotknie to spier... Ale każdy wiedział o tym widząc go w składzie tylko jedyny człowiek rudzielec z Holandii uważa inaczej

0

Widział ktoś Luuka przy piłce.... Nie.... Cóż za zaskoczenie

0

@wilu9054 tak tylko Coutinho w ostatnich 2 meczach łącznie zagrał 30 minut to jednak nie za duże obciążenie. Dodatkowo skoro strzelił ważna bramkę to warto go podbudować dać mu pierwszy skład, przecież z Realem znów usiądzie na ławce. Ale co tam wrzućmy Luuka i grajmy w 10,5 na 11

1

@Kacper0309 jak już, piszesz to z głową. Masz Depaya który gra napastnika. Luuk nie łapał się do Sevilli, w Barcelonie jak grał to praktycznie graliśmy w 10 więc nic nie usprawiedliwia tak beznadziejnego wyboru.

0

OMG Luuk de Jong, Keomanowi to chyba zależy żebyśmy odpadli już w fazie grupowej, robi wszystko w tym kierunku. Najlepsze że nikt nie odgadł składu co do obrony, ok, są to rozsądne zmiany, ale ze nasz atak bedzie Luukiem to żadna gazeta i telewizja nawet nie pomyślała o takim zestaiwniu. Baaa my tu kibice chyba w 99%zastanawiamy się o co chodzi

4

Bardzo ambitny człowiek, broni siebie w każdym wywiadzie. Z nim za sterów możemy dokonać co najwyżej podłogi a to nie jest trudne

5

Żeby Holender wiedział co to zarządzanie składem to może i by otrzymał szansę. Umtiti nie udziela wielu wywiadów więc ciężko tu odczytywać próbę wymuszenia poprzez media presii. Keoman powinien zerknąć jak to robią najlepsi, rotacja w największych klubach są stosowane praktycznie w każdym meczu. Nie jest możliwym granie 14 zawodnikami całego sezonu, kalendarz w obecnych czasach jest strasznie napięty o czym głośno mówią piłkarze.

1

Sam bardzo dobrze podsumował swoje zarządzanie ,,Jesteśmy numerem 1 wg Forbesa, po raz pierwszy w historii wyprzedziliśmy wszystkich rywali,, chu... tam że sportowo i finansowo jesteśmy w dramatycznej sytuacji, najważniejsze że wedlug forbsa jesteśmy nr 1

11

To nie jest problem to jest coś coc czego nam brakowalo.

0

@Ireneuszp wielki z Ciebie optymista, zazdroszczę bo ja tam gry nie dostrzegłem po za indywidualnościami

3

Karny był ewidentny, na każdej powtórce widać kontakt, nawet jeśli jest minimalny nie zmienia to faktu że faul jest. Widziałem już zdecydowanie dziwniejsze karne podyktowane naszym rywalom. Faktem jest ze sędziowanie w Hiszpanii jest na b.niskim poziomie.

2

Gra duzo słabsza niż wynik, druga połowa była dramatem, Valencia miała mnóstwo przestrzeni. Nie wiem dlaczego Keoman ciągle ustawia formacje tak daleko od siebie. Pomocnicy odpuszczali notorycznie krycie, nasza obrona była dziurawa. Mamy od paru lat dziwny sposób krycia 5 metrów od zawodnika. Pressing daleki od tego co np prezentuje reprezentacja Hiszpanii. Zagubieni zawodnicy, brak automatymu, to co było widać wczoraj to to że nie mamy drużyny, bazujemy na indywidualnościach. Nie wierzyłem nigdy w Keomana jego C.V. już przez zatrudnieniem odpowiadało nam na pytanie jakim będzie trenerem. Mam nadzieję że te indywidualności dowiozą jakąś ten sezon

0

@pinho1899 dyslekcja to na szczęście nie choroba i z błędami można żyć. Gorzej z bulem dupy, mam nadzieje ze nie masz tak często :). Odnosząc się już do zastąpienia, za wynagrodzenie Keomana można zatrudnić zdecydowanie trenera z umjejetnosciami nie tylko z nazwiskiem. Jeśli Tobie odpowiada bazowanie wyłącznie na indywidualnościach a nie na taktyce, wypracowaniu automatyzmów w grze, jaki kolwiek pomysł na grę to nie musisz komentować tylko ciesz się obecna Barceloną.

1

@fafera Coutinho ja problem z psychika i w mojej opinii w tej swerze należy mu pomóc. Trener powinien mu zaufać i wystawiać w pierwszym składzie, komplementując na każdej konferencji, odrobinę ustawić drużynę pod niego aby go podbudować. Niestety Koeman raczej tej umjejetnosci nie ma

1

Świetnie że 3 punkty. Martwi mnie jednak brak progresu naszego trenera. Bazujemy wyłącznie na indywidualnościach, formacje są zagubione, nie ma automatyczność. Wyglądamy na drużynę która zaczyna że sobą grać. Oby kontuzje nas oszczędzały bo Keoman drużyny nie stworzy więc te największe indywidualności muszą ten sezon dowieść.

1

Puiga musi uciekać z Barcelony ale zrobić to z głową, liga włoska jest zbyt fizyczna na tego typu gracza. Powinien szukać drużyny w Hiszpanii, Portugalii lub Holandii. Chłopak potrzebuje minut żeby rzeczywiście po roku można powiedzieć czy coś z niego będzie czy nie. Już stracił 3 lata w Barcelonie, za chwilę bedzie za późno.

0

@Tridente2015 właśnie bardzo ogólnie o tym wspomina, żadnych szczegółów, więc nie wiem co ci się kłóci

2

Historyczny moment był wtedy kiedy oddałeś najlepszego zawodnika w historii klubu za darmo!!! Pedri dopiero się rozwija i zaczyna karierę, za szybko traktuje się go jak przyszło gwiazdę co nakłada na niego dodatkową pensję. Dajcie chłopakowi spokojnie się rozwijać bez przyklejania na siłę łatek,, gwiazda,,. Poprzedni zarząd już takie błędy robił dla nich każdy w drużynie był gwiazda i tak im płacił.

0

Najgorszy w historii, tak się zapisze. Powinien odpowiedzieć prawnie i fianasowo za obecny stan klubu. Z jednym ma jednak rację, Laporta nie wybiera żadnej drogi, brakuje konkretnych decyzji, nie tylko pozbywanie się zawodników, ale np sprzedaz Corporate w obecnej sytuacji Barcelony było by niczym zbawienie, a teraz nie ma chętnego.

3

Bardzo dobra wiadomość, choć czekam na informacje o jego wynagrodzeniu z nadzieją ze Barcelona zmieniła politykę wynagrodzeń. Pedri może być nasza przyszłością, jednak na dzien dzisiejszy to solidny grajek bez fajerwerków. Trzeba mu dać przestrzeń na spokojny rozwój.

0

Pytanie o jakim wynagrodzeniu mowa, już od dawna czekam na informacje o nowej hierarchii płacowej, dużo niższej niż dotychczas. Młodziak jak dostał więcej niż 2mln euro netto rocznie to rzeczywiście nie wiele nauczyły nas błędy poprzedniego zarządu.

0

@LatajacyHolender ok, tylko rolą trenera jest właśnie praca nad ustawieniem a szczerze mowiac ciężko to zauważyć. Mamy drugi sezon z Keomanem i nasze formacje są zagubione, a Holender nadal szuka odpowiedniego ustawienia. Zmiany widzimy co 3 mecz, kto w taki sposób gra? Nasza gra jest haotyczna a zauważasz że duża część reprezentacji to nasi zawodnicy. Garcia, Busi i Gavi i teraz zdrowi Alba i Pedri to 5 zawodników. A teraz dodaj Araujo, Desta po prawej, do pomocników de Jonga i pojawia się pytanie do cholery czemu tak słabo gramy takimi zawodnikami? Oczywiście przód to latanie dziur na ten moment ale również jest do zestawienia, na pewno nie z Luukiem który totalnie jest zagubiony i wolniejszy od mojej babci.

0

@LatajacyHolender tak oczywiście że chodzi o poszczególne formacje i ich ustawienie. To nie obrona Barcelony się boją (co wazne graja też w reprezentacji) tylko Keoman ustawia formacje za daleko od siebie formacja jest za głęboko ustawiona. Nie stosuje pressingu i nie zawęrza gry. To jest dramat że po takich oczywistych meczach i argumentach sypiących się z każdej strony, dalej niektórzy spoglądają w stronę zawodników a nie kolejnych dramatycznych błędów Keomana.

0

@Qaz123 pracuje w dużych korporacjach i audyty są na porządku dziennym, oczywiście w czasie funkcjonowanie jest bardzo ostrożne ale w żadnym przypadku audyt nie blokuje funkcjonawani czy podejmowania najważniejszych decyzji w firmie

4

Powodzenia. Trzeba było przez pół roku przygotować się na różne warianty aby Messi pozostał a nie informacje ze nic nie możemy zrobić. Żaden sponsor nie zapłaci wartości marketingowej z Messim nie mając go.

1

@jamesbond6 jesteśmy aż za bardzo cierpliwi 1,5 roku, to już nie cierpliwość teraz to już głupota jeśli dalej ktoś liczy na Keoman a

Media