O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Stal Mielec,Korona Kielce
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 4528
  • Polecenia 7646

Komentarze

2

@FC1899Barca LM zdecyduje a Bayern ma ten problem, że teraz ma wolne i nie będzie grał. I z tej formy nic nie zostanie. Będzie świętowanie mistrza i pucharu. I może nie zatrybic na LM. Na teraz to jest murowany faworyt, ale teraz sobie oduszczą. Pytanie, czy zaskoczą wtedy kiedy trzeba?

1

@Jaca27 to nie Milan jest dziwny, tylko Lazio. Mieli szansę powalczyć z Juve o tytuł,ale zdupili. Tak samo u szwabów. Lipsk i Borussia mieli szansę załatwić Bayern. I tak samo zdupili.

0

Skończyłem czytać po"uwazam że to jest piłkarz który musi przebywać na boisku" I już do końca sezonu te konferencje sobie odpuszczę.

1

@Encore na start proponuję jakieś owocowe, mięta, bo klasyczna może cię odrzucić na dzień dobry. A jeszcze jak na pylistą trafisz to mogiła. :) Seria Yaguar na początek powinna ci podejść. Jest liściasta i mocno aromatyczna. No i duży wybór smaków.

62

A City nie ma czasem bana dwuletniego na puchary? Faktycznie z perspektywy Messiego i jego wieku to nic tylko iść.

Zobacz wszystkie

102

Gość po prosu zaorał. Jestem w szoku. Niby człowiek wie , jaki Pique ma cięty język, ale tutaj to już pojechał po całości. :) nawet Messiemu się dostało :D

92

Kurde! Jestem człowiekiem starej daty. Żona miała urodziny, był gril itd. Wszyscy się porozjeżdżali. i spoko, a ja z grilla postanowiłem sobie zrobić ognisko. A jak ognisko to i ziemniaki w ognisku. I wiecie co, to jest dalej najlepszy smak na świecie i nic go nie zastąpi. I nie ważne czy ziemniak się spalił czy nie dopiekł. To jest ten zajebisty smak...Szkoda bo byłem sam...

78

64

Pewna epoka się kończy

62

A City nie ma czasem bana dwuletniego na puchary? Faktycznie z perspektywy Messiego i jego wieku to nic tylko iść.

Media

Liga typerów

1 lefreux 84 pkt
2 maryjan240282 79 pkt
3 Tridente2015 79 pkt
4 mario1966 78 pkt
5 maciek2164 76 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?