O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2862
  • Liczba komentarzy 2332
  • Polecenia 4322

Komentarze

1

@Kgorecki2500 Bardzo dobrze jak ich wezmą na front. Tacy prawdopodobnie poddadzą się bez jednego wystrzału;P

1

@Kidd No trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo potrafią być w takich budynkach też różne spadki np. do piwnicy czy piętro niżej. Ale mają te miejsca fajny klimat trzymający często w napięciu, tylko też nie można sobie wkręcać za bardzo, bo się wystraszysz własnego cienia, albo skrzypiących drzwi ;P

1

@Kidd Stan budowlany, wystające pręty, zgniłe podłogi czy schody, czasem tynk z sufitu lecący, pył i kurz w powietrzu. Potem opcja typu dzikie zwierzęta. Chociaż i tak najbardziej zawsze spina jak się trafią gdzieś ludzie, bo nie wiadomo czy ktoś zwiedza jak ty, czy bezdomni śpią, małolaci piją, czy ktoś wali strzykawy po żyłach. Dlatego w takie miejsca zawsze z ekipą, zawsze z gazem, pałką teleskopową czy chociażby ciężka latarką żeby móc komuś przywalić w razie w.

1

@Kidd Nie. To takie bajki jak te wszystkie stwory typu rake, ludzie cienie, dogman i inne pierdoły. Aczkolwiek chodziło się po takich miejscach, bo mają fajny klimat, choć często są dość niebezpieczne.

7

@Kgorecki2500 Ciekawe jak to będzie wyglądało gospodarczo. Sankcje, plus ogólnie marny stan ruskiej gospodarki, a teraz wyciągnięcie 300 tysięcy mężczyzn, który jednak pewnie w większości gdzieś pracowali, coś robili.

Zobacz wszystkie

83

@Joe_Pesci Chlejesz z ginekologiem na sali porodowej.

82

Xavi na szczęście nie jest od zadowalania LVG.

59

@BarcaInfo Myślę że najbardziej im dopieczesz i pokażesz że świetnie sobie radzisz ze swoimi zasięgami i TT jak usuniesz tu konto, nie oglądaj się za siebie, nie będziemy tęsknić.

55

@LuisSalvano 7,2mln obserwujących na insta, 2,6mln na twitterze. Myślę że jest spora szansa na 200-300 koszulek, być może nawet na jakieś 305... A tak serio to sprzedaje się pewnie dużo więcej.

54

@tomcias10 Nie, nie, nie tak działa nauka. Jeśli dajesz tezę że coś istnieje, to ty musisz dać dowód na potwierdzenie swojej teorii. Przy okazji daj też dowody na to że istnieje tylko Bóg z pojęcia chrześcijańskiego, a wszystkie inne religie świata się mylą. Przy okazji daj też dowody na to, że wszystkie religie i wierzenia, które powstały grubo przed chrześcijaństwem też się myliły, i akurat ludzie odkryli światłość i prawdziwego Boga w momencie powstania chrześcijaństwa. Ja zawsze tu mówię - niech każdy wierzy w co chce, ale trzeba być niesłychanie odważnym, mówiąc - tylko mój Bóg jest prawdziwy, reszta to ściema i zabobony, zwłaszcza w momencie w którym w każdym okresie, w każdej kulturze, ktoś w coś wierzył i te wierzenia dla nich były tak samo śmiertelnie poważne jak dla ludzi ich obecna wiara i obecni Bogowie. Zwłaszcza w momencie, w którym jeśli urodziłbyś się na drugim końcu świata, jest spora szansa że wierzyłbyś w coś zupełnie innego, w innego Boga. Dlatego mówię że w dokumencie takim jak paszport, nie powinno się mieszać takiego czy innego Boga.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?