O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3108
  • Liczba komentarzy 3155
  • Polecenia 5771

Komentarze

1

@Kgorecki2500 DS jest świetny, ale są "Kojimizmy". Beat cop ostatnio kupiłem na switcha za parę zł, ale coś się nie mogę przekonać do niego :/

0

@Walker A oni tego nie rozdawali też ostatnio jakoś? :D

0

@Nazio87 Wydaje mi się że nie można sobie pozwolić na warunkowanie cen karnetów jednym zawodnikiem. Jak Messi odszedł to cena spadła? Zwłaszcza kiedy mówimy o karnetach na cały sezon, czyli raczej dla mieszkańców Barcelony, którzy Messiego oglądali latami i to nie jest takie niesamowite dla nich jak dla turysty

0

@GeraltzKatalonii Albo robią miejsce dla Messiego w Barcelonie?

0

@Qba2312 przecież tak każdy trener Barcy mówił w ostatnich latach...może z wyjątkiem Lucho

Zobacz wszystkie

83

@Joe_Pesci Chlejesz z ginekologiem na sali porodowej.

82

Xavi na szczęście nie jest od zadowalania LVG.

59

@BarcaInfo Myślę że najbardziej im dopieczesz i pokażesz że świetnie sobie radzisz ze swoimi zasięgami i TT jak usuniesz tu konto, nie oglądaj się za siebie, nie będziemy tęsknić.

55

@LuisSalvano 7,2mln obserwujących na insta, 2,6mln na twitterze. Myślę że jest spora szansa na 200-300 koszulek, być może nawet na jakieś 305... A tak serio to sprzedaje się pewnie dużo więcej.

54

@tomcias10 Nie, nie, nie tak działa nauka. Jeśli dajesz tezę że coś istnieje, to ty musisz dać dowód na potwierdzenie swojej teorii. Przy okazji daj też dowody na to że istnieje tylko Bóg z pojęcia chrześcijańskiego, a wszystkie inne religie świata się mylą. Przy okazji daj też dowody na to, że wszystkie religie i wierzenia, które powstały grubo przed chrześcijaństwem też się myliły, i akurat ludzie odkryli światłość i prawdziwego Boga w momencie powstania chrześcijaństwa. Ja zawsze tu mówię - niech każdy wierzy w co chce, ale trzeba być niesłychanie odważnym, mówiąc - tylko mój Bóg jest prawdziwy, reszta to ściema i zabobony, zwłaszcza w momencie w którym w każdym okresie, w każdej kulturze, ktoś w coś wierzył i te wierzenia dla nich były tak samo śmiertelnie poważne jak dla ludzi ich obecna wiara i obecni Bogowie. Zwłaszcza w momencie, w którym jeśli urodziłbyś się na drugim końcu świata, jest spora szansa że wierzyłbyś w coś zupełnie innego, w innego Boga. Dlatego mówię że w dokumencie takim jak paszport, nie powinno się mieszać takiego czy innego Boga.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?