O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, R10, Leo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 957
  • Liczba komentarzy 4096
  • Polecenia 8208

Komentarze

1

@kamil_veb nie wydaje mi się byś miał rację. Skoro nie spełnił w Barcy określonych warunków za które zmienne miały zostać wypłacone to niby dlaczego Barca ma je płacić?
Andre Gomes miał w zmiennych, że jeśli zdobędzie ZP to Valencia otrzyma jakąś tam kasę i raczej tej kasy im nie dali jak Gomes odszedł.
Cou też nie będzie grał w Barcy, bo jeśli rozegra określoną liczbę spotkać to Barca im będzie musiała wypłacić 20mln, dlatego lepiej go sprzedać niż dać kolejną szansę.

0

@kamil_veb z jakiego tytułu należy przesłać BVB te 20mln? O jakich zmiennych mówisz?

0

@elmayakos nie o tą nute chodzi, ale Mezo tam to chyba popłynął dużo grubiej niż 17 ;)

0

@BorzyKrzys tempo masz dobre to dawaj. I takie pytanie zagadka. Piszesz, że Filipek umieścił AŻ dwóch zawodników, a który raper umieścił w swoim utworze 17 zawodników?

Zobacz wszystkie

116

@BarcaInfo ktoś obstawia inny duet niż Messi - Griezmann?

77

Real Madryt - drużyna, która w obu meczach jest słabsza od przeciwnika a i tak awansuje dalej.

67

Szczęsny:
"Cristiano szepnął mi, bym nie czekał do ostatniej chwili, bo Higuain kopie mocno i nie zdąży zmienić decyzji tuż przed uderzeniem. Jednak już to wiedziałem. Gonzalo zawsze strzela nisko i mocno. Musiałem tylko odgadnąć, który wybierze kierunek."

To tak apropo tego jak to media robiły z CeeRa jasnowidza xD

64

Ta ocena dla Luisa wygląda tak jakby oceniający nie oglądali meczu tylko co najwyżej skrót z YT i statystyki xD Suarez zagrał dno w tym meczu, bardzo niedokładny, ociężały, nieskuteczny, a co do asysty to ma ją tylko dzięki Leo. Podsumowaniem występu jest sytuacja po 70min gdzie po błędzie obrońców wyszedł sam na sam i nieatakowany przez nikogo z 5m strzelił w bramkarza albo sytuacja z 41min jak chciał przelobować wieżowiec, Rafinha z Boca pokazał jak to się powinno robić. Gdyby nie ta asysta to ocena co najwyżej 2! a to że dostał 6, gdy Cou ma 6,5 to już wgl śmiech na sali. Suarez w najlepszej formie zakończył by ten mecz z 2-3 bramkami.

58

Patrząc na Twój avatar, wydaje mi się że wiesz jak radzić sobie ze stresem xD