O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1087
  • Liczba komentarzy 499
  • Polecenia 1695

Komentarze

2

@YeastMoss mnie aż za serce łapie . Bardzo mi się podobała gra Bojana, ale jego głowa nie wytrzymała tego całego zachwytu nim i porównywaniem z Messim .

1

Nie wiem z jakiego powodu obwiniany jest trener . Trzeba zacząć od postawy piłkarzy, którzy są już wypaleni . Osiągneli tyle, że już ambicja nie jest taka sama . Nasza drużyna to większość 30+, trzeba się ich pozbyć i nie patrzeć na zasługi, bo tak, to będą grali wiecznie w Barcelonie . Piqué, Busi, Alba, Rakitić, Vidal, Griezmann, Suarez, Braitwhite (nie pamietam jak się pisze), Sergi Robert - wszyscy na sprzedaż . I powiem szczerze, że nie oczekuje kupna wielkich gwiazd za nich, a danie szanse młodym zawodnikom ze szkółki z ambicjami, którzy będą rwali trawę za ten klub . Wole 2 lata posuchy z Nimi niż patrzeć na AC Milan 2.0 .

0

@stone80 Lewandowski ogólnie jest lepszy od Suareza . W każdym meczu praktycznie strzela, czy to komuś z wyższej półki czy ogórkom . Tylko, że w Bayernie grają Ci co zasługują za postawy w meczu i na treningach, a u Nas wystarczy być dobrym kumplem Leo, żeby grać w meczu i być pod piłką .

0

@maciejsonFCB dobre :)

2

@Rreddevil czekam na odrodzenie Wasze . Zasługujecie na TOP 3!

Zobacz wszystkie

81

Po co piszecie te swoje 11 jak i tak to mało kogo interesuje.

71

Malcom pakuj się i uciekaj jak najszybciej, bo Ernesto zakończy Twoją karierę .

55

Prawda jest taka, że Neymar nie wróci do Nas i nie ma co wierzyć w te brednie . Po drugie nie jest nam potrzebny .

54

Piłkarze niech zaczną robić to co trener każe, bo to on jest najważniejszy w szatni, a nie piłkarze . Jeżeli któremuś jest źle, to niech pakuje walizki i wypad .

52

Wspaniały zawodnik . Zbyt dobry na ławkę . Żal w sercu ale rozumiem jego decyzje . Valencia będzie miała duży pożytek z tego faceta . Dziękuje Jasper i powodzenia :)

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?