Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 no tak, fajnie, że wygrywamy ale na razie Gramy na zestawienia B czy nawet C przeciwników, jeszcze nie pompujmy balonika. U nich za tydzień w meczu o stawkę będzie grał z wyjściowego tylko bramkarz i rudiger, może jeszcze ten drugi so. U nas pewnie bramkarz, balde, christensen i lewy. Rok temu też nam dobrze szło w tych sparingach a potem było jak było
0
@stepkovski te akurat chłopy średnio sobie radzą w 3 lidze na polamatorow, na pewno na poziomie laligi będą wyglądać lepiej xd
0
@Michal4 no i jaki jest sens teraz go oddać za milion? Teraz żeby znaleźć podobnego placka znów będzie trzeba wydać kilka mln wiecej
0
@lukasz159 nie ma kasy teraz, nico temu nie przyjdzie. Chcą kogoś kupić teraz ale zapłacić za transfer później, najlepiej w kilku ratach xd
1
@barcelonaLM olmo się rozbije na dlugi okres, za nico trzeba wpłacić 60 jednorazowo +dużo wyzszy kontrakt
1
@DamianPSV no gra, i co roku odwalamy kompromitację. To już chyba lepiej wygrać LE niż odwalić kolejną szopkę w grupie albo akcje jak z Romą, Liverpoolem, Bayernem czy PSG w tym roku... aktualnie w europie to jesteśmy na poziomie napoli czy innego absolutnego średniaka
0
@kejdzi przecież póki barca nie znajdzie kasy to nad czym się ma zastanawiać? aktualnie jeszcze poprzedni sezon z jakiegoś powodu nie jest zamknięty. Potem nawet zakładając wariant optymistyczny z 1:1 trzeba wyczarować 40 mln na Vitora i nowe kontrakty a dopiero po tym 60 na Nico. Już w zasadzie sierpień, ja osobiście nie widzę szans na 100 mln bez grubaśnych sprzedaży a wszyscy kandydaci leżą połamani
0
@Ronad10 weź się nie kompromituj, bo tak durnego trolla to dawno nie spotkalem. Raporty realu są na stronie realu, raport klubów za 22/23 na stronie uefa. Raporty barcelony masz na stronie barcelony. Na stronie ligi podsumowanie karnetów. Pododawaj sobie jedno z drugim, o ile to nie za trudne
0
@Messner lapcio się skumał z tebasem i w domu tebasa wisi kalendarz na którym jest 15 czerwca. A poważniej to kolejne bzdety, całe liberto nigdy w swojej historii nie miało więcej niż 100k środków, mają za to kilkadziesiąt mln zobowiązań. Nawet jakby im ktoś dał te 40 mln to mają całą kolejkę wierzycieli, to tylko paplanina żeby uspokoić xd
0
@AxelF na stonie uefy masz podsumowanie 22/23, tam też oficjanie real wydał 320 a my 505.
0
@AxelF Bezpośrednio nie ale na pewno zdawał sobie sprawę, że reszta drużyny też będzie chciała podwyżkę jeżeli on dostaje taką chorą kasę. A co do realu to odpal sobie ich raporty finansowe to rok po roku sobie poczytasz ile wydawali. najwięcej wydawali prawie 350 przed covidem, w tym sezonie mieli 280-290 mln na pensje. Odszedł Kroos i nacho, mappet przejął ich kasę to będą na podobnym poziomie. A my od 3 lat tniemy koszty i oszczędzamy a i tak kurde jesteśmy daleko xd
2
@Litman gdyby tak zająć się tematem dziury w budżecie w styczniu a nie lipcu xd
0
@norbo80 w szczytowym momencie na pensje szło ponad 600 mln euro gdzie real ledwo 300 przekraczał. U nas nawet taki robero miał 20. W zasadzie dalej klub ma z tym problem bo piłkarze się przyzwyczaili do grubych wypłat i każdy wola dej 20 gdzie w innych klubach by dostali z 8 xd
0
@Sylwinho2823 na pewno nie tyle ile z klubu wyciągał. Poza tym przez to, że Messi miał taki kontrakt praktycznie każdy dostał po 2017 pensje x2/3 bo jak to Leo ma 100 a on ma grać za 5 xd zobacz jak wydatki na pensje wtedy wywaliło w kosmos. zabrakło w klubie kogoś rozsądnego, gdyby Leo odszedł w 2017/2018 nie byłoby tych wszystkich problemów finansowych klubu
1
@AxelF Messi nie kasował 30 mln tylko doił klub na ponad 100 z premiami i bonusami. Problemy klubu nie wzięły się z niczego, ostatni kontrakt Messiego był gwoździem do trumny
0
@rogal478 chłop ma 170 cm w kapeluszu a cala nasza gra się opierała na graniu na lewego, on fizycznie walczy i zgrywa piłkę. Z vitorem się tak grać nie da. Nasi pomocnicy też są niscy, ŚO by musieli biegać jak piłka jest na skrzydle żeby o dosrodkowanie powalczyć xd vitor zawsze mial kogoś wysokiego żeby walkę fizyczna i górne piłki brał na siebie więc u nas jedynie jako falszywy skrzydłowy pograć może
0
@Messner zamknął ale tebas przymknął oczy i ma w kalendarzu 25 czerwca aktualnie xD
0
@goldensun odpal sobie w wolnej chwili mecze z Brazylii albo nasze i skup się na vitorze. Chłop ma świetne wykończenie i dobrze czyta co się może stać więc dobrze się ustawia ale aspekty techniczne typu drybling czy podania trochę leżą i kwiczą. Chłop ma potencjal ale potrzebuje pograć ze 2-3 lata a raczej u nas nie możemy sobie pozwolić na to bo madryt odjeżdża
0
@ArcziArtt tylko problem taki, że vinicius generalnie był i tak przydatny bo robił dużo wiatru na skrzydle, vitora tam nie postawisz. Chłop ma problem z przyjęciem piłki a miałby być centralna postacią w grze drużyny?
0
@VegetaPolska docelowo ma być wydarzenie w każdy dzień niemeczowy, ponad 300 rocznie
0
@Ronad10 Salvador Sostres z ABC, raport finansowy uefa, raport odnośnie karnetów, brak rozliczenia sezonu 23/24 mimo końca lipca. Praktycznie każde hiszpańskie fora skupiające ultrasów barcy piszą to samo, że prognozy były bardzo mocno przeszacowane i nie ma czym tego zasypać.
A co do części odnośnie realu to dziś podali swój raport i przekroczyli miliard, to masz raz, więc róznica między klubami to nie 18 a 200 mln. Dwa to sobie znajdź warunki umowy przy umowie z The legends, tam jest wszystko podane ile i za co dostają, zrób sobie szybką matematykę i przelicz, może Cię to nie przerośnie. Podpowiem, że żeby na zero wyszli to muszą ze stadionu 250 mln rocznie generować a to nie jest jakiś śmieszny fundusz i nie wchodzą w biznesy jeżeli na tym nie zarobią potężnie.
napisz konkretnie czego nie rozumiesz, rozrysuję, może wtedy kropeczki Ci się uda połączyć
5
@Michal4 przecież to jest czysta manipulacja co chłop napisał, on porównuje bardzo zawyżone liczby przygotowane przez lapcia przed poprzednim sezonem, tak zawyżone, że teraz nie są w stanie poprzedniego sezonu zamknąć bo wyszło około 100 mln różnicy i ostatnie wypłaty były wypłacone na kredyt . Porównuje to do liczb realu który deklarował 850 a ostatecznie ma miliard euro. Sprytnie też lekceważy fakt, że stadion realu jest porównywalny z naszym jeżeli chodzi o funkcjonalność, dopiero 5 czy 6 koncertow zrobili z których zarobili 20 mln a docelowo ma tam być około 300 wydarzeń rocznie. The legends które tym zarzadza w materiałach dla inwestorów podawalalo, że po zakończeniu prac w Madrycie stadion będzie generował dla nich około 100-130mln euro. Czyli real z dni niemeczowych będzie mieć jakies 300 mln rocznie. Autor jedyne gdzie się nie mija z prawdą to z tym, że dni meczowe Barcelony generują więcej kasy. Problem taki, że płacimy ratę prawie razy 3 realu.
7
Bardziej gównianych bzdur to tu dawno nie bylo xD
0
@Wiking88 lepiej nie,chłop ostatnio nawet nie przymyka a zamyka oczy i nie widzi chlewu u nas, jak będzie inny prezio i trafi się służbista to nad udupi całkiem bez problemu
0
@Hasszz przyszedł za frajer, na pewno agenci go zabezpieczyli i ma jakąś klauzulę odejścia jeżeli będzie chciał.
0
@jondeca 50? XD 10 mln jest mało prawdopodobne, za gości w tym wieku to po parę mln wykładają góra arabusy
0
@WiemJak kredyt jak kredyt, ale ze Tebas osobiście się angażuje w robieniu wała z naszym FFP i udaje, że faktycznie zamknęliśmy rok z zyskiem byle przepchnąć ten transfer a i tak jest x tym problem to trochę jaja. Ciekaw jestem co będzie jak wreszcie dostarczymy dokumenty i wyjdzie ten potężny minus, czy cofną rejestrację czy klasyczek "będziemy się pozniej martwić" I koło mają przypomną sobie o dziurze na 150 mln xd
1
@DJ6 standard lapcia, będziemy martwić się pozniej co z tym zrobić xD nie ma miejsca w ffp na transfer ale rata się zmieści więc mogą wziąć kredyt albo udało się zrobić miejsce w ffp ale fizycznie klub jest spłukany. To drugie jest nawet bardziej prawdopodobne bo mamy poprzedni sezon nierozliczony i aktualnie przed FFP wykazaliśmy kilka mln zysku gdzie faktycznie sezon zamknelismy na grubym minusie. Poki dokumenty nie wplyną wirtualnie wszystko jest cacy. Pewnie ogarna ten Kredyt, zarejestrują go i dopiero zamkniemy poprzedni sezon bo jak wskoczy taki minus to już będzie gówno a nie transfery
1
@Raffaell w ABC Salvador Sostres o tym pisał i by się to pokrywało dlaczego sezonu nie zamknęliśmy xd
1
@Messi1000000 na razie to na wypłaty za czerwiec klub kredyt wziął na 50 mln euro bo nie było z czego zapłacić xd