Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucasW123 dest jest kontuzjowany i kolejny sezon ma z głowy, nawet za darmo go nikt nie weźmie bo po co ma płacić jego wysoką pensję?:D na so może z 15 mln zarobimy ale to I tak niewiele względem gigantycznej dziury dzielącej nas od 1:1
0
@paulbruno Robert na pewno dostawał więcej niż 27, nie uzbierałoby się 600 mln na pensje gdyby zarabiali jak Mundo pisało. Te wycieki gdzie franki i Robert mieli po 40 dziwnym trafem potem się pokryły oficjalnymi kosztami. W każdym razie jest porównywalnie drogi dla klubu jak Robert ale będzie generować zdecydowanie więcej kasy a i sportowo może dużo dać. Jak dla mnie fajny transfer, za mniej niż się można było spodziewac
0
@Barcaa12 on nie szastał kasą tylko rozpisał zobowiązania w sposób rosnący zgodnie z przewidywanymi przychodami. Z perspektywy ffp było wszystko ok bo w każdym roku się mieściliśmy aż wywaliło covid. Wtedy się posypało bo przychody spadły a zobowiązania były coraz większe. W realu zostawiali sobie w każdym sezonie bufor plus pobcinali wydatki I koniec końców mimo spadków wyszli na 0
1
@Barcaa12 tebas i tak fikołki odstawił i pozmieniał dla nas przepisy żebyśmy mogli zagrać w poprzednim sezonie. Nie jego wina, że klubem zarzadza banda patałachow, przepisy są takie same dla wszystkich
2
@paulbruno 150 to nigdzie nie podawalixd podają 100 czyli będzie kosztować 50 mln brutto rocznie. Weź takiego lewego, kosztuje 40 mln pensji plus amortyzacja 15 mln czyli łącznie robcio kosztuje więcej
0
@BORO_12 kounde w życiu nie będzie po u Flicka, kompletnie nie ten typ piłkarza. Dunczyk raczej też będzie so, zobaczymy
0
@BORO_12 i mamy mu zmarnować karierę graniem ogonów bo będzie 4-5 do gry. Trzeba jak real, sprzedać za 12 i zostawić odkup za 20 za dwa lata. Mlody niech gra ile się da to będą z niego ludzie
0
@SeWo77 tak, posadźmy młodego na ławę żeby zagrał 250 min w sezonie, pomoże mu to bardzo w rozwoju. On potrzebuje grać, grać I jeszcze raz grać na solidnych napastników a nie tylko się przygladac
0
@BORO_12 ja się zgadzam, że jest za dobry na rezerwy ale jest zdecydowanie za słaby żeby wejść do pierwszej 11. Szkoda go żeby się kisił na ławie, jak trafi gdzieś na rok czy dwa i będzie grać to jest duża szansa, że się rozwinie i będzie wtedy gotowy rywalizować o miejsce
0
@BORO_12 no jak dla mnie to nogami gra kiepsko, statystyki też to pokazują. Jest świetny fizycznie ale gra na amatorów, musi grać, grać i jeszcze raz grać żeby się reszty nauczyć. Wrzucenie go do 1 drużyny mu zrobi tylko krzywdę, wypożyczenie i niech się ogra i podciągnie żeby miał jakieś szanse walczyć o 11
1
@BORO_12 oglądałeś go? Niczym się nie wyróżnia, trochę mu łatwiej bo jest po prostu większy od kolegów ale wszystko inne jest dalekie od poziomu la Ligii. Zwłaszcza techniczne jest po prostu kiepski, to nie jest gość który będzie rozgrywającym dodatkowym. Bardzo często gubi napastnika, zwłaszcza jak się skupia na piłkarzu który może dosrodkowac- obserwuje piłkę i nie kontroluje gdzie jest napastnik. Też jakieś momenty gdzie trochę koncentracji brakuje, jakieś nieodpowiednie podania mu się trafiają. Ogólnie ma potencjal być kiedyś świetnym obrońca w stylu rudigera ale do tego musi pograć jeszcze kilka lat, takich dużych braków nie nadrobi w miesiąc czy dwa a trzymanie go w rezerwach albo na ławie by zagrał 200 minut w sezonie mu nie pomoże, musi przegrac z dobrymi napatnikami wiele pojedynkow zanim nauczy sie jak je wygrywac. Pograłby w takim alaves 2 lata, ogralby się na jakimś poziomie, poprawił technikę, doświadczenia by złapał i wtedy mógłby startować do walki o sklad, tak to mu tylko krzywdę zrobia
1
@Hadim jestemy kompletnie wfinansowej dupie, nie ma się co dziwić, że gazety będą pisać artykuły wychwalające kogo tylko się da żeby chociaż trochę drożej go sprzedać. Młodego oglądałem trochę i bez szału, ma dobre warunki fizyczne ale widać brak ogrania bo czesto traci orientację gdzie jest rywal, do tego jest technicznie dość drewniany. Dobrze żeby się gdzieś ograł przez 2-3 lata
0
@Sparrow101 za ferrana jak dostaniemy mniej niż 40 to będziemy na minus przed ffp. Więcej nikt za niego nie da więc będzie siedzieć na ławie bo się nie opłaca sprzedać
0
@Ronad10 no i alaba za free, rudiger za free przyszli. Kroos odszedł, modric siedzi na ławie. W przyszłym sezonie ich pierwszy sklad będzie srednio poniżej 25 i to licząc, że carvajal ciągle będzie grać. U nas będzie powyżej 27.
1
@barcelonaLM gdyby nie tebas to byśmy nawet nie mogli wystartować w tym sezonie ligowym, specjalnie dla nas przepisy zmieniał żebyśmy jakoś się z ffp zmieścili. Jakby był faktycznie kibicem realu to by powiedział, że przepis jest przepis i ciekaw jestem iakbysmy grali bez dopuszczonych zawodników xd
0
@against_modern_football ciężko mu tak pisać jak od dawna w Europie robimy za pośmiewisko, jak wygramy lm można oceniać komu jak gratulowal
0
@Ronad10 jak nie jest po stronie realu, tam masz całą plejade gości mających 18-23 lata. Przecież w przyszłym roku będą grać z przodu vini kylian rodrygo . Na zmiany endrick brahim i arda . W pomocy maja juda , camavinge , aureliana , valverde i prawdopodobnie wirtza+ modricia. W obronie przyjdzie alphonso, marin i yoro. Od lat kupują tylko nastolatków, powyżej 25 przychodzą tylko za darmo. Jako model działania bardzo przemyślanie to wygląda, aktualnie to my żyjemy gościami po 30 i raczej tylko takich się łączy z barca
0
@Ronad10 raczej długo tak nie będzie, powinniśmy budować na wychowankach ale średnia wieku i tak pewnie będzie niższa po stronie realu. Przez ostatnie lata zbudowali potężną markę wśród młodych, większość talentów woli real. Mam wrażenie, że trochę zmarnowaliśmy nasz czas. Teraz będzie ciężko, mają kase, mają najlepszych piłkarzy, mają świetny Pr. Potrzebujemy mądrzejszego prezesa, laporta nie jest gościem który nas poprowadzi w pogoń za realem
0
@MesQueUnClub96 bzdury totalne piszesz, Davies gdy objął bayern już był w pierwszej 11. Że wygrali wtedy wszystko to też nie jest do końca jego zasługa, przyszedł w 1/3 sezonu. Nie on odpowiadał za kadrę, za przygotowanie fizyczne. Gdy rok później już decydował to ich sezon był już bardzo przeciętny
3
@B jak BARCA bo ferran piłkarsko jest dużo lepszy, doskonale się odnajduje w rozgrywaniu a vitor przepada przez piłkę, to techniczne jeden z najgorszych gości jacy wyjechali z Brazylii
0
@Qaz123 a widzisz, pytanie ile z tego idzie na inne cele, ostatnio robimy mnóstwo takich dziwnych deali. Albo zarząd debile albo jakieś machlojki kręcą
0
@BORO_12 zwolni 40, na przedłużone kontrakty wystarczy ale co dalej? :D
2
@BORO_12 no o ile nike wypłaci 150 mln I znajdzie się ktoś na dźwignie, inaczej będą grube jaja xD na teraz brakuje 100 mln za dźwignie, przychody są wstępnie 60 mln mniejsze niż zapowiadane. W lecie trzeba rozliczyć vitora bo na razie jest tylko wypożyczony. Wszystkie przedłużone umowy trzeba będzie liczyć po dużo wyższych stawkach, gavi wróci do ffp też po nowej stawce. Jeszcze jest temat gwarancji od zarządu, też to trzeba jakoś rozwiązać.
3
@cules100pro na razie są tylko artykuły sponsorowane przez laporte ile to kasy nie wydoimy z nike. Jeszcze ani razu w tej kadencji nie wyszło jak zapowiadali w Mundo, poczekajmy na oficjalne info
0
@achacjusz no oglądam sobie czesto hiszpańskie programy i tam ostatnio mówią o gavim, że wraca w styczniu/lutym. Fakt, że ostatnio jeszcze mówili wrzesień październik ale widać idzie trochę wolniej rehabilitacja
0
@Rupert_Haubica gavi raczej nie wróci w następnym sezonie, koniec rehabilitacji ma mieć styczeń/luty więc koło marca moglby wchodzić na końcówki. Na 90 minut bedzie gotowy w kwietniu patrzac jak to wygladalo u innych. Nie ma co ryzykować grania nim więcej, niech trochę pogra i szykuje się na następne lato
0
@kaamil1910 kogo kupiliśmy ostatnio? Rok temu były tylko wypożyczenia, nawet vitor jest tylko wypożyczony, w lecie trzeba za niego zapłacić. Brakuje nam 100 mln za dźwignie i wg pierwszych raportów koło 70 mln za przychody mniejsze niż zapisane do Ffp. Razem 200 żeby zamknac rok fiskalny, póki tego nie zarobią to nawet kadry nie zarejestujemy, nie mówiąc o transferach.
0
Żebyśmy się jeszcze nie zdziwili xD
0
@DamianPSV ale gdzie ja spekuluję? Fakty Ci podałem przez które lapcio potrzebował jakiejś bomby medialnej do odwrócenia uwagi. Przedłużenie xaviego też dziwnie wypadło gdy dziennikarze zaczęli drążyć, że ta "fantastyczna" umowa z nike coś jakoś się nie pojawia i jak zarząd planuje zamknąć rok fiskalny. Od dwóch lat co zaczynają jakieś brudy wychodzić to laporta rzuca rybę dziennikarzom i jak widać po tobie na wielu to działa
4
@Aristocrate_7 xavi wyleciał bo brudy laporty wyciekły i potrzebowal czymś zakryć aferę. Dziwnym trafem cały temat się zaczął jak dziennikarze się dogrzebali, że zarząd dostał kasę za wybranie "zaprzyjaznionej" firmy do organizacji tourne. Normalnie byłaby gigantyczna drama z tego a tak perfekcyjnie odciągnięto uwagę mediów i kibiców. nie ma łapówki, nie ma gadki o vitorze, ucichł temat opóźnień na stadionie, ani slowa w gazetach jak real zdystansowal barcelone finansowo i sportowo w tym sezonie a przeciez teraz spywaja pierwsze dane o przychodach klubow. Real będzie miał koło miliarda, u nas poniżej 800 mln a to sporo niżej niż szacowaliśmy i mamy po prostu dziure do zalatania do lata. Laporta nie jest glupi, przekalkulował co mu się medialnie najbardziej opłaca I wywalił xaviego jak śmiecia by własną dupe chronić, pograją ten temat ile się da aż media się na euro przerzuca i większość kibiców nawet nie zauwazy ile syfu wyszło w ostatnim tygodniu