0

@BORO_12 nie, to tak nie działa. Gdyby to działało w twój dziecinny sposób to by się wyrejestrowywalo niepotrzebnych piłkarzy i po problemie. Ma ważny kontrakt, będzie liczony do ffp tak samo jak lenglet i inne takie dzbany. Póki klub nie znajdzie kasy na to albo nie rozwiąże tego transferem czy wypożyczeniem nie będzie możliwości zarejestrowania nowych piłkarzy. Nawet jak go nie zgłoszą do gry w lidze przed ffp będzie jego pensja liczona jako koszt.

0

@BORO_12 będzie, póki nie zarejestrują wszystkich na kontrakcie nie będzie możliwości rejestracji nowych graczy. Gdyby go nie zarejestrowali i przyszedł nico to liga nie dopusci nico do gry bo martinez będzie mial pierwszenstwo. Mogą ewentualnie dogadać się z nim odnośnie rozwiązania umowy i wypłaty kasy ale nie ma możliwości po prostu go nie zgłosić i trzymać na umowie poza ffp.

0

@BORO_12 ma kontrakt, nie bardzo mogą coś zrobić. Jak go nie zarejestruja to bedzie kara od ligi xd Chętnych nie będzie na niego więc ktoś inny pewnie odejdzie.

0

W Madrycie stadion "trochę" bardziej nowoczesny więc nie ma ci się dziwić xd

0

@against_modern_football dokładnie, wszystko zależy od stopnia naderwania, od 3 tygodni do nawet 3 miesięcy

1

@Bogan zależy jak bardzo ma wiązadło naderwane, jak minimalnie to 3 tygodnie, jak mocniej to nawet 2 miesiące

0

@Arekvip skręcenie 2 stopnia to znaczy, że doszło do skręcenia z naderwaniem

0

@JarekS no z tego co słyszałem rozmawiając z kolegą z Hiszpanii to nike nie bardzo chce płacić jakiś wiekszy bonus bo umowa i tak ma jeszcze kilka lat, jedyna opcja przedstawiona przez nike to kilkanaście mln bonusu i warunki niewiele lepsze niz teraz gdzie laporta chce ponad 100 i spora podwyzka bo inaczej sie budzet nie zepnie. Pewnie też coś słyszałeś, może coś więcej wiesz?:D

0

@kejdzi zdradzę Ci sekret- nawet jak formalnie zamkniemy sezon na tyle dobrze, że nam przyznają 1:1 to i tak na dzień dobry nowe umowy, gavi i transfer vitora plus transza dźwigni powoduje, że mamy około-120 mln na liczniku xd wiec żeby kupić nico trzeba poza umowa z nike znaleźć prawie 200 mln

0

@Emerald no to nie jest pierwszą taka sytuacja i jeszcze nie było żeby młodemu szli na rękę. Kilka lat temu była identyczna sytuacja z kepą i transferem do realu. Tez wolal madryt ale real nie chcial placic calej klauzuli na raz. Kibice byli wściekli i wybral chelsea. Jedyna opcja żeby się zgodzili na raty to pewnie nie 60 a 100 mln xD

1

@Emerald oni nigdy nie idą na negocjacje- chcesz gościa to płacisz kluzule. Po co się mają w to bawić jak kluby z PL z pocałowałem ręki dadzą 60 mln a jak nie to nawet lepiej, grajek zostanie. Nawet jak młody wolałby barce to będzie wybierac zostanie w Atletic jeszcze rok i liczenie, ze bedziemy miec kasę albo np paryz czy manchester.

0

@Marcels wszystko będzie zależało czy się nie zgłosi po niego nikt z czuba PL albo PSG, jak nie to jest szansa

0

@Mjksk tak przyjdzie do niego wiecej młodych:)

4

Rzygać się chce jak człowiek czyta takie historie. Są raporty finansowe, wg pierwszych klub zarobił 770-780 mln. Brakuje 100 żeby wyjść na 0 ale lapcio jest pozytywnie nastawiony. Wejdzie jeszcze jakas dzwignia i bedzie git. Tymczasem madryt który tak był do tyłu względem nas kilka lat temu mając czesciowo otwarty stadion na luzie zrobil miliard. Jeszcze mają górkę z zeszłego roku, mogą wydać w lecie spokojnie 600 mln zanim narusza warunki ffp bo zakładają 1,2 mld w przyszłym sezonie. Absurd jaka jest różnica w zarzadzaniu

1

@sokot warunki fizyczne ma fantastyczne ale po prostu widać, że dopiero przyjechał z Afryki i zaczyna się uczyć piłki. Gdyby cubarsi zostal w rezerwach to by sie nie lapal do skladu nawet. Na razie z niego placek ale ma potencjal żeby za 2-3 lata być solidnym grajkiem. Tylko no, niech się uczy gdzie indziej bo w rezerwach chłop nerwowo wykończyć mnie chciał. Z resztą brak awansu to głównie jego wina, jedna bramkę zawalił kompletnie a przy drugiej gdyby któryś raz się nie zagapił/zawiesił to spokojnie by piłkę wybił

0

@pioz123 nie, średniaka zrobi z niego takie trenowanie dla trenowania. Flick to żaden trener swoją drogą, miał dosłownie pół roku dobre gdzie za całe przygotowanie i kadre odpowiadał kovac, jedyny jego sukces, ze wykorzystal co dostal. Gdy Flick już szykował bayern do sezonu była klapa, potem Katastrofa w kadrze i to w zasadzie cała jego kariera trenerska.

0

@sokot obejrzyj jakiś mecz rezerw to zrozumiesz, że faye to aktualnie byłby najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny, gość średnio sobie radzi na polamatorow, wali co chwilę babole i ma permanentne problemy z ustawianiem się. A teraz miałby zatrzymywać viniego, bellinghama i mbappe xD

0

@pioz123 no tak, tak mu więcej da, że każdy młody w jego sytuacji chce uciekać bo treningi są praktycznie identyczne wszędzie a na treningu nie nauczy się jak się gra na różnych napastników w warunkach meczowych. Rezerwy odpadają jeżeli coś z niego ma być, granie na polamatorow uczy tylko złych nawyków bo tamci goście są wolniejsi, gorzej się ustawiają i sa dużo gorsi technicznie.

0

@Mavcin1980 odpal sobie dwa-trzy mecze rezerw i sobie odpowiesz. Faye ma świetne warunki fizyczne ale technicznie jest bardzo przeciętny. Do tego fatalnie się ustawia bo nie potrafi się zorientować jednoczesnie gdzie piłka i gdzie przeciwnik więc wali pełno baboli. W 3 lidze zawalił kilka goli a przy kilku kolejnych zachował się źle. Statystycznie wychodzi na minus bo wiecej sytuacji psuje niż ratuje dobra interwencją. Mlody ma potencjal ale niech się ogrywa gdzie indziej, nie możemy sobie pozwolić żeby takie jaja odstawiał w pierwszej drużynie bo tu już nie gra na polamatorow I jego błędy nie skończą się kilkoma tylko kilkunastoma straconymi bramkami. Ze dwa lata w alaves i się okaże czy coś z chłopa może być

0

@pioz123 co? XD xD xD Ty czytasz co piszesz? W jaki sposób takie bycie rzucanym między rezerwami a 1 drużyna ma komuś bardziej pomóc niż ciągła gra w lidze? Najwiecej uczysz sie w trakcie meczow. Przecież nawet grając "troche" w rezerwach gra na polamatorow I utrwala sobie tylko złe nawyki. Musi jeździć więcej więc wypadają mu treningi, potem ani tu ani tu nie jest pełnej dynamice i musi nadrabiać indywidualne. Przy brakach młodego to będzie tragedia. Tylko wypożyczenie albo sprzedaż z odkupem

0

@pioz123 no to właśnie o tym mówię, że to jest najgorsza opcja dla młodego bo nazbiera z 500 minut i traci praktycznie rok. Kierunek alaves najlepiej, wypożyczyć go na dwa lata i niech gra od dechy do dechy

0

@pioz123 młody w 3 lidze grac nie chce, do 1 drużyny to mu mnóstwo brakuje. Poza warunkami fizycznymi to on nie ma nic, techniczne bardzo przeciętnie a czytanie gry ma fatalne- caly czas jakos idiotycznie sie ustawia bo sie fiksuje na pilce i nie zwraca uwagi gdzie przeciwnicy stoją. do tego co chwilę odwala jakieś idiotyczne babole. W 3 lidze graja polamatorzy, tam jeszcze takich rzeczy czesto nie wykorzystują ale taki mbappe to chlopa tam zniszczy za ciągle gubienie koordynacji pilka-zawodnik przeciwnika. On musi pograć po 3000 minut przez 2-3 lata, zebrać łomot od napastników i wtedy zobaczymy czy wyciąga wnioski i się uczy, na teraz to się nie nadaje do grania

0

@ikar34 z jakich dźwigni bo pierwsze słyszę? A barca vision to po prostu spolka-krzak zajmująca się niemierzalnymi rzeczami. Od kiedy powstała robi obrót poniżej 2 mln euro z czego są to tylko koszty obsługi prawnej i wynagrodzenia. Gdyby to miało jakąś wartość inwestorzy by się bili ale każdy bardziej rozgarnięty widzi o co chodzi xd

6

@normasubiektywna z ciekawostek to w hiszpańskich forach można poczytać, że nike nie ma zamiaru płacić żadnej premi, jedynie w wariancie przedłużenia umowy na 15 lat są skłoni wyłożyć kilkadziesiąt mln rozłożonych na 2-3 lata, klub naciska na jednorazowa płatność i nie bardzo nike chce ustapic bo i tak mają jeszcze 4 lata umowy, biorą klub na przeczekanie. Także deal ma być dużo gorszy niż pisały media xd

0

@KibicBarcy84 przecież ta spolka robi po 2 mln obrotu z czego prawie całość to koszt działań prawnych i wynagrodzeń. Rynkowa wartość tego tworu jest żadna, klub wycenił na 400 bo potrzebowali akurat 200 wyczarować, jakby było trzeba to by powiedzieli, że wartość jest i 800 bo całkowicie przypadkowo dziala to w takim sektorze, ze nie da sie tego wycenić. To jeszcze euro zysku nie zrobiło i raczej nie zrobi. Gdyby to miało jakąś wartość byliby chętni normalni inwestorzy a że to spółka-krzak to i inwestorzy są lewi, byle się dało fikcyjnie dochod dopisać xd

1

@Emhyr no a co mają zrobić jak to kolejny wał jest xd nie da się sprzedać spółki o zerowej wartości za nawet ulamek kwoty o jakich się mówi. To się będzie tak lata ciągnęło aż laporta odejdzie xd

3

@jagiel tam cała trójka się pięknie zachowała, faye już któryś raz w tym sezonie się wyłączył i nie zrobił kompletnie nic poza staniem w miejscu xd

0

@Wiking88 a widziałeś jakiś nasz mecz? Praktycznie każda akcja była albo lagą na Roberta i on się przepychał z obrońcami albo wrzutką

0

@Damian_Balde co zrobi? XD chłop w 3 lidze średnio sobie radzi a graja na polamatorow. wali babole takie, że głowa mala i notorycznie gubi krycie (oglądam czesto rezerwy). On potrzebuje zagrać ze 2-3 sezony i dopiero będzie można się zastanawiać czy coś z niego będzie bo aktualnie to gość niewiadomo czy sobie by poradził nawet w segunda.

0

@Wiking88 i na kogo będą wrzutki? Na gościa głowę mniejszego od obrońców? Vitor nie będzie nigdy 9, on jedynie mógłby grać podwieszony pod kimś wysokim ale jest tak drewniany technicznie, że się do tego nie nadaje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?