O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1085
  • Liczba komentarzy 877
  • Polecenia 1672

Komentarze

0

Trochę decyzji powiedzmy "dyskusyjnych" w trakcie meczu by się znalazło ale kończenie meczu w takim momencie to jest skandal...poziom sędziowania w la liga zdaję się nie mieć dna, zabijają hiszpańską piłkę i t=robię pośmiewisko z Ligii i przerzucanie tu, że na korzyść Barcy czy Realu nie ma sensu, to kabaret co robią.

0

Fakt, jest gra glownie na lewym skrzydle to może być atut, mogą grać w parze z Laminem na prawej, obaj młodzi, mogą stworzyć fundamenty na bokach na kilka ładnych lat. Lepsza inwestycja niż na przykład w Felixa który niestety nie potrafi regularnie pokazywać choćby znacznej części swojego talentu i możliwości.

1

Raphinia gwiazda? Stał się raczej drogim rezerwowym…niesamowicie nieskuteczny i z dryblingiem bogatym w cale dwa zwody.

1

Ok, niech sobie nazywają, Messi oczywiście bezdyskusyjnie no ale Roberto?? za samo bycie długo piłkarzem Barcy nie znaczy, że się jest legendą...

3

Raphinia........to już nie jest nawet śmieszne :)

Zobacz wszystkie

39

Zrobili szambo wokół klubu i teraz każdy je przy każdej okazji wylewa na nas…a w tym meczy fakt, ze Barca miała turbo farta ale w kluczowych decyzjach ciężko powiedzieć, ze sędzia się pomylił. Kartki tez Barcelonie sypał, faule gwizdał, nie było to jak w meczu z Getafe kiedy sędzia pozwala na nieczysta grę.

37

Balde mimo błędów wydaję mi się, że powinien wciąż dostawać szansę na granie i niekoniecznie według mnie jest tak pilne szukanie lewego obrońcy n siłe...popełnia błedy ale ten chłopak to niemal jeszcze dziecko z potężnymi możliwościami i warto w niego inwestować

29

Gavi MVP, w pełni zasłużenie

27

Znakomita pierwsza połowa Ferrana, chłopak wykorzystuje swoją szansę. Oby wrócił do formy, ze swoją uniwersalnością, grą na różnych pozycjach, byłby to nieoceniony zawodnik dla zespołu kiedy byłby w dobrej formie.
Oby też przełamanie Roberta, choć ja akurat nie uważam, że ma spadek formy bo nawet kiedy nie strzela to wkładał wiele pracy i ułatwiał innym strzelanie :)

26

Na Dembele wpływu klub nie ma, chce zbyt wiele...ale na Araujo owszem, on ma zostać! Laporta, nie spieprz tego!

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?