O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1988

Statystyki

  • Dni w serwisie 3162
  • Liczba komentarzy 1160
  • Polecenia 1307

Komentarze

0

Wczorajszy mecz w wykonaniu Onany z reprezentacji Belgii był katastrofalny.Dwie piłki stracone,gdzie mogły zakończyć się utratą bramki.Mam nadzieję że Barcelona z niego zrezygnuje, bo gość gra jak zapalnik.

0

@BorzyKrzys Mnie Podoliński,Mielcarek,Borek.Ale Podoliński z Mielcarkiem przebijają wszystko.Tak jak dają expertów w żużlu z 2 ligi co nigdy nic nie osiągnęli. Dramat.

0

@19Macio93 Szrot typu Ferran,Lenglet,nie odejdą bo raz że duża pensja dwa że niby kto ich weźmie.

2

Za 1/4 jego pensji też zrobię dobrą atmosferę w szatni. Nieudacznik nie odejdzie koniec i kropka.

0

@adrian5115 Mazurek ten pisowski podnóżek nadaje się razem z Stanowskim w jednej ławeczce. Mentzen wielki doktor ekonomi a zwykły ekonomista Petru zrobił orkę gościem. A co do Brauna jest pro ruski tylko teraz nie będzie chwalić Putina bo po 50 tyś. miesięcznie wpadnie z parlamentu i nie wypada.

Zobacz wszystkie

44

Komu jak komu ale Marc Reus zasługuje na puchar ligi mistrzów. Piękne zakończenie kariery.

31

Słuchałem wczoraj wypowiedzi Brauna i śmiem twierdzić że to zwykła szumowina. Mówienie Eurokołchoz musi się rozpaść a iść tam i brać co miesiąc 50 tyś. zł
to szczyt bezczelności. Żadnemu politykowi konfederacji nie ufam bo to banda wyzyskiwaczy i cwaniaczków.Mam nadzieję że tak samo oni jak i pis skończą na śmietniku historii.

21

@BordowyPtak Teraz poleciałeś ostro. Wytłumaczę ci jedno mości panie pracuję w Niemczech większość ludzi po pracy jeśli pracują fizycznie wracają w ciuchach roboczych do domu. Pracuję na budowie jako hydraulik i nie jest to czysta praca i nikt jeszcze mi nie powiedział że ktoś jest pod człowiekiem jak wraca tak do domu. Przynajmniej tu ludzi pracujacych fizycznie inni szanują. A ty gardzisz takimi ludźmi.Po prostu nigdy ciężko nie pracowałeś i za to co powiedziałeś jesteś zwykłym kretynem któremu bym ręki nie podał.

21

Jeszcze będą go prosić aby wrócił bo warunki na dśp ma 1.90 90 kg to taki Yaya Toure. Chłop jak się rozwinie w Porto to może być taki jak Rodri po prostu TOP.

17

Zawodnicy bez ambicji honoru i szacunku do samego siebie. Ważne aby kasa się zgadzała. Proponuje umowy ile i jak grasz tyle zarobisz.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?