O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1988

Statystyki

  • Dni w serwisie 2960
  • Liczba komentarzy 838
  • Polecenia 879

Komentarze

1

@PatrychoO Jakie żony??? Zwykłe k...y co przechodziły z łóżka do łóżka gdy któryś szedł na odsiadkę.

1

Odesłać wszystkich do kwoty odstępnego.

3

Jemu jest potrzebny psychiatra bo ma rozdwojenie jaźni. Może on myśli że dalej trenuje Katarczyków.On się kompromituje każdym wywiadem.

6

Jeśli dostaniemy lanie od Atletico i będzie remis z Gironą to Xavi powinien polecieć.Na początek sezonu lewy ławka i Torres wraz z Raphinhią powinni szukać sobie innych klubów bo o Romeu nie wspomnę.

0

Czy dziś po meczu Xavi powie że trzeba wymienić czip?

Zobacz wszystkie

21

@BordowyPtak Teraz poleciałeś ostro. Wytłumaczę ci jedno mości panie pracuję w Niemczech większość ludzi po pracy jeśli pracują fizycznie wracają w ciuchach roboczych do domu. Pracuję na budowie jako hydraulik i nie jest to czysta praca i nikt jeszcze mi nie powiedział że ktoś jest pod człowiekiem jak wraca tak do domu. Przynajmniej tu ludzi pracujacych fizycznie inni szanują. A ty gardzisz takimi ludźmi.Po prostu nigdy ciężko nie pracowałeś i za to co powiedziałeś jesteś zwykłym kretynem któremu bym ręki nie podał.

21

Jeszcze będą go prosić aby wrócił bo warunki na dśp ma 1.90 90 kg to taki Yaya Toure. Chłop jak się rozwinie w Porto to może być taki jak Rodri po prostu TOP.

17

Zawodnicy bez ambicji honoru i szacunku do samego siebie. Ważne aby kasa się zgadzała. Proponuje umowy ile i jak grasz tyle zarobisz.

16

Swoją drogą to Depay powinien odejść bo Auba go zjada wykończenie plus gra głową.A Depay jest trochę samolubnym graczem i ma bardzo wysokie ego trochę pokory my brakuje.

15

Trochę Messi zagrał kosztem Barcelony.Spotkania mówienie że kocha miasto,klub że może grać prawie zupełnie za darmo.Tylko ta kwota zupełnie za darmo była na poziomie 50 mln.Jako piłkarza będę go szanować ale jako człowieka stracił wszystko....Ostatnie pożegnanie niech mu zrobią bo zasłużył nawet w towarzyskim meczu ale na pewno za żadne skarby nie wpuszczać go i jego tatusia do biur Barcelony.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?