O sobie

  • Zainteresowania Sport motoryzacja historia
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od 30lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 1316
  • Liczba komentarzy 2028
  • Polecenia 3650

Komentarze

0

Fati, Garcia na handel. Lewandowskiego też opchnąć póki coś wart.

0

Karol Świderski bardziej potrafi się odnaleźć w polu karnym. Lewandowski już niech myśli o MLS czy Katarze

0

Sprzedać chłopaka bo chyba jego "5 minut" w Barcelonie już minęło.

0

@Hadim Zgadzam się że to nie ten sam Leo co parę lat temu wiadomo młodszy nie będzie. Jednak drybling i tak sto razy lepszy niż u Lewandowskiego.

0

Skoro Barca kupiła za ponad 50mln Lewandowskiego i nie przeszkadzał wam jego wiek to jaki problem z Leo?Technicznie jest lepszy nie musi czekać na podanie bo sam też potrafi coś wykreować. I oczywiście marketingowo też zyskamy na tym. Leo przyciąga nie tylko kibiców ale turystów i sponsorów a za tym wszystkim idzie kasa.

Zobacz wszystkie

51

Ludzie ale wy łykacie wszystko to co wam media rzucą.. Teraz robią z niego szantażystę klubu.. Czy ktoś slyszał czy widział żeby Messi wypowiedział się po tej porażce albo po wyborze Koemana na trenera? Czytając komentarze to ręce opadają.. Leo to napewno przeżywa jak inni z drużyny albo i bardziej. Pojechał się zresetować odpocząć przemyśleć. Koeman chciał się z nim spotkać, Leo wrócił żeby pogadać. Media prześcigają się w wymyślaniu plotek. Dajcie mu się zastanowić na spokojnie i nie wypisujcie bzdur że Leo trzęsie całym klubem, ten baran Bartomeu się cieszy bo media kozła ofiarnego sobie znalazły w postaci Leo

46

Ja bym go zostawił jeśli chciałby być rezerwowym. Co jak co, jest to napastnik z górnej półki może się jeszcze przydać

44

@LucaMancini Nie róbmy z Koemana winnego za całe zło w klubie. Facet zastał niezły bajzel w Barcelonie, który w sumie nadal trwa. Gdzie popełnił błędy to popełnił ale patrzmy realnie na to co się działo i się dzieje w klubie.

37

Wolę Adeyemi niż Olmo

35

Potrzebuje cierpliwości i czasu, to jest apel do tych kibiców którzy po jednym dobrym meczu trenera zachwalają, a jednym złym zwalniają. Dajmy mu spokojnie pracować i wspierajmy go jako kibice