O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Muzyka, Film
  • Ulubiony zawodnik Messi, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od około 20 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 1621
  • Liczba komentarzy 2186
  • Polecenia 3920

Komentarze

0

@arasz1819 a jaka opcja ma być ogrywana skoro dopiero zaczynamy dźwigać się z kolan? Latem będziemy mieli limit -200 mln, a do tej pory były inne, ważniejsze wzmocnienia, nie da się zrobić wszystkiego w ciągu 1, 2 czy 3 okien transferowych, mając takie problemy z kasą. Każdy wie, że Busquets nie zagra perfekcyjnie całego sezonu, ale obecna forma nie dyskwalifikuje go z bycia ważnym ogniwem zespołu. Nie twierdzę, że nie należy szukać wzmocnień na jego pozycję, wręcz przeciwnie, jestem za tym aby najpierw przygotować zespół na odejście tak ważnej postaci. Na chwilę obecną zespół nie jest na to gotowy aby zostać z De Jongiem, Pedrim i Gavim, bo bardzo szybko to odczujemy. Dlatego uważam, że powinien zostać kolejny rok, choćby po to aby zyskać czas na wzmocnienie tej pozycji. A to, że czasami będzie miał gorsze momenty - trudno. Być może będzie ich mniej, jeśli Barca pozostanie przy ustawieniu z 4 pomocnikami.

0

@arasz1819 chłopie, stwierdzam to, co aktualnie widzę. Na koniec sezonu być może zdanie zmienię, jeżeli okaże się, że to chwilowy wybryk, ale nie zaprzeczam rzeczywistości tak jak robisz to Ty, tekstami "dajecie się znów nabrać". Na co nabrać? Jeśli ktoś gra blisko ideału to mam pisać, że gra jak drewno? Busquets w tej chwili, w takiej formie, jest bezcenny. To jest fakt, który na przestrzeni tych kilku miesięcy oczywiście może się zmienić. Ale nie musi.

Gdyby iść Twoim tokiem myślenia to dawno byśmy się pozbyli Ter Stegena, bo był jedną z twarzy klęski z Liverpoolem, Romą oraz Bayernem. A w tej chwili mamy w drużynie bramkarza, który jest wybitny, być może aktualnie najlepszy. Bazujesz na stereotypie (jako, że Busquets to stary przegryw, bo uczestniczył w zespole, który odnosił historyczne klęski, przy czym Messi także w tym zespole uczestniczył, to oznacza, że nie jest najlepszym w historii?) nie dopuszczając do siebie sygnałów, że jest inaczej niż myślisz.

0

@arasz1819 uwielbiam takie porównania z D wzięte

0

@tbas aa OK. No tak, tutaj byłem zaskoczony, że Manzano dał to czerwo, mimo, że się należało. Ale nie wiedziałem, kto siedział na VAR. Chyba z ciekawości zacznę to bardziej śledzić ;)

1

@ViscaBarca123 są ludzie, którzy jak na coś się zafiksują to nie przejdzie im przez myśl pochwalić, bo to jest sprzeczne z ich przekonaniami. Ja miałem wielokrotnie dość Busiego, bo kopał się po czole. W tej chwili De Jong i Busquets to świetny duet, który się uzupełnia. Jak można tego nie dostrzegać? A gadki typu "nie dajcie się nabrać, bo zaraz znów zacznie się kopać po czole" bawią mnie najbardziej. Idąc tym tokiem myślenia, to Lewy zaraz przestanie strzelać, a Ter Stegen zacznie znów wpuszczać babole.

Zobacz wszystkie

87

Widzę, że już z Memphisa się robi ofiarę. Gość przyszedł za free, strzelił sporo ważnych bramek ale już się go traktuje jak śmiecia, bo nie odszedł a mógł przyjść Silva. Ludzie weźcie idźcie spać. A Depay dobrze, że zostaje, potrzebujemy w razie W kogoś jak Lewy wypadnie, bo wątpię, że będzie grał od dechy do dechy.

86

Frenkie wracaj do Katalonii, weź się do roboty i nie płacz.

68

GARCIA to jest szef ostatnio.

60

Manitę trzymajmy na Real.

59

Pique nie odpuści