Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jondeca 50? XD 10 mln jest mało prawdopodobne, za gości w tym wieku to po parę mln wykładają góra arabusy
0
@WiemJak kredyt jak kredyt, ale ze Tebas osobiście się angażuje w robieniu wała z naszym FFP i udaje, że faktycznie zamknęliśmy rok z zyskiem byle przepchnąć ten transfer a i tak jest x tym problem to trochę jaja. Ciekaw jestem co będzie jak wreszcie dostarczymy dokumenty i wyjdzie ten potężny minus, czy cofną rejestrację czy klasyczek "będziemy się pozniej martwić" I koło mają przypomną sobie o dziurze na 150 mln xd
1
@DJ6 standard lapcia, będziemy martwić się pozniej co z tym zrobić xD nie ma miejsca w ffp na transfer ale rata się zmieści więc mogą wziąć kredyt albo udało się zrobić miejsce w ffp ale fizycznie klub jest spłukany. To drugie jest nawet bardziej prawdopodobne bo mamy poprzedni sezon nierozliczony i aktualnie przed FFP wykazaliśmy kilka mln zysku gdzie faktycznie sezon zamknelismy na grubym minusie. Poki dokumenty nie wplyną wirtualnie wszystko jest cacy. Pewnie ogarna ten Kredyt, zarejestrują go i dopiero zamkniemy poprzedni sezon bo jak wskoczy taki minus to już będzie gówno a nie transfery
1
@Raffaell w ABC Salvador Sostres o tym pisał i by się to pokrywało dlaczego sezonu nie zamknęliśmy xd
1
@Messi1000000 na razie to na wypłaty za czerwiec klub kredyt wziął na 50 mln euro bo nie było z czego zapłacić xd
1
@MalanFCB 10 to kupa kasy za niego, on ma już 20 lat. Warunki fizyczne ma świetne ale żeby ktoś tyle baboli walił to chyba nigdy nie widziałem a grał przecież na półamatorów z 3 ligi. Dla mnie to był zdecydowanie najsłabszy ŚO jaki grywał w rezerwach i bez niego to dużo lepiej wyglądało bo młody często biega bez ładu i składu w nosie mając gdzie przeciwnik biegnie albo gdzie może pobiec.
0
@Arczi1991 no no, zupełnym przypadkiem tylko nam Tebas nam pozwolił nie zamykać poprzedniego sezonu mimo, że od 3 tygodni jest nowy rok rozliczeniowy. Tylko przez to, że deklarowaliśmy zysk w poprzednim sezonie rejestrują graczy bo wg FFP mamy parę mln górki z zeszłego sezonu xd Jak zamkną rok fiskalny to wskoczy cały minus jaki tam wyszedł a kiedyś będą to musieli zrobić xd Jakby rozumiem, że szukają teraz jakiejś kasy i negocjują z kim się da żeby koszty przerzucić na kolejne lata ale śmierdzi to bardzo wszystko
1
@Fantastyczny Chłopiec przecież to jest pomysł lapcia żeby mu się marcosy alonso w budżecie zmieściły. przerzucił problem na później, nic w międzyczasie nie zrobił a teraz wszystko się na raz zwaliło xd
0
@cules100pro jakby tyle nie zadeklarowali to by nie mogli piłkarzy porejestrować w poprzednim sezonie więc polecieli klasycznie z "będziemy się później martwić jak to zasypać". No, teraz jest to później i ewidentnie nie mają pomysłu poza odwlekać ile się da
0
@cules100pro nie, mamy tyle różnicy w budżecie między dochodem zadeklarowanym na poczatku sezonu a rzeczywistym. Negocjują przerzucenie faktur i dodatkowe dźwignie byle wykazać 0 xd
0
@cules100pro ta, laporta od kiedy jest to tylko obiecuje byle co co mu slina na język przyniesie a potem cały klub na głowie staje jak z tego wybrnąć. Jeszcze nie zamknęliśmy poprzedniego sezonu I z tego co słyszałem od tego kolegi jest gigantyczny minus kolo 100 mln. Gdyby tebas nie pozwolił na takie jaja z przeciąganiem tego aż się uda jakieś pieniądze znaleźć to bysmy gówno a nie transfery mogli robić xd
0
@BORO_12 raphinia ma 28 lat, medialnie jest karzełkiem i żaden duży klub po niego nie sięgnie bo skrzydlowy z niego taki sobie. Albo arabia albo środek tabeli PL i budowa drużyny pod niego. 50 mln to sporo i szczerze wątpię by tyle ktoś dal
2
@JarekS ostatnio gadałem z kumplem z Barcelony I opowiadał, że bardzo palcem po wodzie to wszystko jest pisane, jak nie będzie kasy od nike i z dźwigni to nie ma kasy nawet na obecną kadrę, rejestrujemy graczy za kase której jeszcze nie ma i raczej nie będzie xd
2
@BIGCULES musiałby być do 2038. Polityka nike jest sztywna, zaczynają rozmawiać maks 2 lata przed końcem umowy. Tam też jest polityka finansową, nie wyciągną z zadka 200 mln euro bo lapciu tak chce. Nie mamy najbardziej medialnych gwiazd, sukcesy te srednie. Mamy za to ciągnącą się aferę korupcyjną i kilka mniejszych, mamy tez potężne długi. bardzo śliski temat dla każdej firmy wchodzić teraz w takie długie umowy, nike może sobie i 2-3 lata przeciągać sprawę żeby zobaczyć co będzie w klubie. To raczej lapciowi się dupa pali i za bonus to wezmie umowę na obecnych warunkach do tego 38.
0
@BORO_12 prowizje dla agenta i samego piłkarza wg brazylijskich mediów to było w okolicach 15 mln... jeszcze podatek odliczyć i wyjdzie ponad 60 mln
0
@Ghostface musielibyśmy dostać z 70 mln, przecież jeszcze prowizje płaciliśmy i dojdą kwestie podatkowe.
0
@Greenalley przedłużanie umowy o 5 lat to żaden biznes dla nike. Wiedza, że laporta jest głęboko w dupie i nie może czekac, potrzebuje kasy na juz bo sie budzet nie zepnie. beda doić do upadłego, ja się wcale nie zdziwię jak się skończy na przedłużeniu do 2035, na kasie identycznej i wypłaca z 50 mln euro xd
0
Swoją drogą po tych wszystkich wypowiedziach jak grubcio nie wymysli 97 dźwigni żeby pokryć ten transfer to będzie chyba wstyd dekady i gwoźdz do trumny przed kolejnymi wyborami.
0
@BORO_12 no rozwija się ale on potrzebuje mnóstwo grać a nie wchodzić na 5 min. Inigo baboli nie wali, dużo lepszy wybór z perspektywy drużyny. Lepiej nie zaczynać sezonu tracąc 5 czy 9 pkt do Madrytu
4
@BORO_12 nie wiem, może taki, że faye ma permanentnie problem grajac na amatorów i wali absurdalna ilosc baboli? Fizycznie może I jest świetny ale całą resztę to musi srogo podciągnąć zanim będzie się nadawać do grania, to był najsłabszy so w rezerwach i często się dziwiłem czemu tak na siłę gra jak więcej z tego szkody niż pozytku
0
@Greenalley ale to klub chce przedłużyć umowę a nie nike. To co w mediach to są oczekiwania klubu. Amerykanie wg tego co piszą w Hiszpanii średnio są zainteresowani podnoszeniem oferty i płaceniem już teraz premii gdy umowa trwa jeszcze 4 lata. Oferta nike to przedłużenie do 2039 i premia płatna w ratach. Niestety dla klubu to jest być albo nie być i dla premii teraz będą dużo poświęcać
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 no tak, przyjechać na zgrupowanie musi jezeli go zechcą w takiej sytuacji zbadac
0
@BISHBASHBOSH termin fifa, piłkarz ma obowiązek przyjechać nawet jak ma kontuzje i kadrowy lekarz bada a potem sam decyduje
0
@Arekvip faye to na amatorów odwalił przynajmniej 20 srogich baboli I praktycznie w pojedynkę zawalił awans. Chłop ma jakiś potencjal ale niech się ogrywa gdzie indziej, nie chce oglądać placka co w każdym meczu po 2-3 razy odwala pique z Interem bo nie potrafi się skupić na pilce i napastniku jednocześnie albo łapie dziwne zwiechy i się potrafi zatrzymać w połowie akcji xd
0
@kacperFCB_ od lat? My nawet jednego sezonu na plus nie jesteśmy od 2014, dług nam srednio rośnie po 100 mln rocznie. Jedyne co klub ratuje to to, że prawnie nie moze zbankrutować i te dźwignie. Suma wszystkich zobowiązań klubu dobija powoli do 5 mld euro
1
@kacperFCB_ gdzie są? Wydajemy więcej niż zarabiamy od lat, w kasie klubowej jest puściutko. Wystarczy wejść w raport finansowy klubu, nie mamy żadnych środków finansowych, jedynie dziurę w budżecie na 80 mln żeby wyjść na 0 za poprzedni sezon. Jeden kredyt spłacamy drugim, mamy gigantyczne opóźnienia w opłatach za poprzednie transfery. Aktualnie jesteśmy jakieś 200 mln od rejestracji obecnej kadry a gdzie tam do transferów.
2
Swoją drogą real miał kontrakt z mbappe a i tak mówili, że 'nic nie wiedza' a lapcio chodzi i opowiada takie rzeczy xd
0
Pierwsze na vitora muszą nazbierać bo płatność jest teraz, był tylko wypożyczony xd
0
@BORO_12 no tak, ale ma ważny kontrakt. To wciąż jest koszt. Koszty nie znikają, ffp uwzględnia wszystko. Już pomijam, że przy jego transferze podawali, że w przypadku braku rejestracji dostanie dodatkowo 10-20 mln i pensję. Będzie też miał prawo domagać się odszkodowania więc w żadna stronę to się klubowi nie opłaca, prędzej garcia odejdzie do girony a martinez będzie tym czwartym bo i tak czy tak to taniej wyjdzie
0
@BORO_12 nie, to tak nie działa. Gdyby to działało w twój dziecinny sposób to by się wyrejestrowywalo niepotrzebnych piłkarzy i po problemie. Ma ważny kontrakt, będzie liczony do ffp tak samo jak lenglet i inne takie dzbany. Póki klub nie znajdzie kasy na to albo nie rozwiąże tego transferem czy wypożyczeniem nie będzie możliwości zarejestrowania nowych piłkarzy. Nawet jak go nie zgłoszą do gry w lidze przed ffp będzie jego pensja liczona jako koszt.