O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1924
  • Polecenia 3832

Komentarze

DJ6

17

Nie no szanujmy się, Di Maria która ma 35 lat i więcej się leczy niż gra? To świetny piłkarz, ale to miało sens kiedyś, teraz absolutna głupota.

DJ6

9

Należy serdecznie podziękować, bo był przez kilka lat numero uno na świecie, jestem bardzo ciekaw co dalej.

DJ6

1

@sk13 uff, Barcelona to najgorsze miejsce na uzdrowienie mentalu :D Oby to dobrze przemyśleli...co ja piszę, przecież to Barcelona :D

DJ6

0

@korn234 myślę że może należeć do pierwszej 20 na świecie w najlepszym wypadku, wielu z tych fachowców mówi to raczej z szacunku i sympatii, ale to raczej nie jest szczerość, która tak naprawdę bardzo rzadko występuje w wypowiedziach. Takie rozstanie nie będzie nas boleć sportowo, jeśli sprowadzimy kogoś solidnego w zamian, bo Alonso za cholerę go nie zastąpi.

DJ6

1

@sk13 no też myślę, że zostaną jeszcze na rok, co jeszcze parę miesięcy temu nie było taką złą perspektywą, ale to co potem pokazywali mówi jasno że już się nie nadają.
Jakie są argumenty przeciw Cancelo? Bo wiem tylko o tym że jest konfliktowy, a i to jest raczej sfera plotek.
Martinez to pewnie nie ten profil, którego chce Xavi, on chce kogoś ściśle defensywego, stąd tyle lamentu o Foytha. Cóż, karuzela się rozkręca, co mnie cieszy, bo jeśli chcemy coś w tym okienku osiągnąć, to musimy działać znacznie szybciej niż w poprzednim

Zobacz wszystkie
DJ6

70

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

59

Haha, wpis ewidentnie w jego stylu, to jest ta energia, nie zatrzymuj się Dani, szacuneszek :D

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

55

Ciężko mi w to uwierzyć, City walczy o wszystko, a Torres jest kluczowy.

DJ6

51

Oj Jurek, Jurek, ja rozumiem że kupon nie wszedł i że wspominasz ławkę Realu z łezką w oku, ale takie wysrywy to aż nie przystoi starszemu panu ;)

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?