O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 1006
  • Polecenia 1587

Komentarze

DJ6

1

@PJ777 Trzeba też brać pod uwagę sytuację rynkową, oraz naszą. To też i nie ma zbytnio opcji, szczególnie z tak nieudolnym zarządem i mocno nadszarpniętą reputacją. Myślę że to jednak tym bardziej przemawia za pozostaniem Puiga w kadrze i stawianie na niego. Nie wiem co jeszcze może zrobić by zyskać zaufanie.
Nie jestem w stanie uwierzyć, że zawodzi na treningach, bo dotychczas w żadnym meczu nie zawiódł, powiem więcej, należał do najlepszych na murawie.
Każdy ma swoją cierpliwość, a Puig był pomijany przez zabetonowanego Valverde i zagubionego Setiena, który później nie miał wyboru, a na koniec po prostu się zesrał ze strachu i trzymał na ławce jednego z najlepszych jakich miał, gdy jego drużyna była miażdżona na oczach świata. W końcu i Riqui się wkurzy, myślę że nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić jego rozczarowania, po takiej harówie "sorry mamy komplet", a ten komplet składa się z ludzi. którzy zawiedli na całej linii, ale są znani, kosztowali gruby hajs i jednego z nich nikt nie chce, bo to żadna gratka.

DJ6

1

@PJ777 Nie wszystkie decyzje Koemana mi pasują, ale wpływa na to wiele czynników i dlatego je akceptowałem. Ta jednak wydaje mi się na wskroś absurdalna i jeśli jest prawdą, to jest ona cholernie niesprawiedliwa. A co do tego jegomościa, to nie zamierzam go przekonywać, ale nie będę też siedział bezczynnie kiedy on pisze co pisze.

DJ6

1

@Imonkey jasne, a ja byłem na Marsie i nawet tamtejsi mieszkańcy pisali nazwiska przedstawicieli obcej rasy poprawnie i z dużej litery ;) No może poza jednym takim co to twierdził że ponoć skończył dzienne studia na najlepszej państwowej uczelni, na tej planecie obok.

DJ6

1

@Imonkey ok, póki nie nauczysz się podstaw ortografii i szacunku, to nie mamy o czym rozmawiać.

DJ6

1

@Imonkey brawo, gratuluję

Zobacz wszystkie
DJ6

68

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

41

Niesamowite, trzy lata ogromnych upokorzeń w Lidze Mistrzów z rzędu, na dodatek każde następne coraz większe.
Początkowe ustawienie było katastrofalne, za ten jeden mecz Semedo, Roberto i Busquets powinni zostać bezpowrotnie odsunięci od składu. Fatalna taktyka Setiena to jedno, ale tragiczne, proste techniczne wpadki tej trójki wołają o pomstę do nieba.
Szanuję Busquetsa, za jego zasługi, kosmiczny niegdyś poziom i absolutną unikalność w skali światowej, ale to już powinien być jego koniec w Barcelonie, wszystkie jego atuty negujące jego brak szybkości zniknęły.
Kolejny raz było też widać fatalną kondycję psychiczną drużyny, nawet Ter Stegen i Lenglet nie wytrzymywali presji.
Setien chyba zupełnie się do tego meczu nie przygotował, niemal wszystkie akcje Bayernu szły prawą stroną, ale trudno się dziwić skoro Semedo - (1) był dzisiaj w fatalnej formie (2) miał być jednocześnie skrzydłowym (3) nie miał zupełnie wsparcia (Roberto był dziś jeszcze większym partaczem). Trenerowi zabrakło też zupełnie odwagi i wyobraźni, kiedy jesteś 3 bramki do tyłu już po pierwszej połowie, to nie ma wyjścia, idziesz na całość. Jak poszliśmy na całość? Griezmann i niemal zero pressingu.
Kolejnym grzechem jest fatalna polityka transferowa, nasz atak jest prawie zupełnie goły, wszyscy kryli Messiego, bo wiedzieli że reszta nie jest zagrożeniem. Griezmann był wielkim nieporozumieniem, nie takiego piłkarza potrzebujemy, ile zaliczył dobrych meczy? Dwa? Trzy?
Suarez już od dawna daje znać, że traci formę i ma już tylko pojedyncze przebłyski, ale nic nie zrobiono w tym kierunku, zupełnie nic.
Barcelonie potrzebna jest rewolucja kadrowa, sztabowa i instytucjonalna, ale jak to zrobić jak nie ma (podobno) hajsu?
Jeśli miałbym wybierać, to poświęciłbym Tryplet Enrique, żeby tylko pozbyć się Bartomeu i jego świty, niestety wtedy uratowało mu to tyłek i mógł kontynuować swoje "dzieło".
Najbardziej mi w tym wszystkim cholernie żal Messiego, bezpardonowo niszczą ostatnie lata jego kariery, a wraz z nimi niszczą FC Barcelonę.

DJ6

38

Panie Koeman, powodzenia i ani kroku wstecz, żadnych sentymentów, jeśli ktoś jest do odstrzału, a wszyscy wiemy że jest i to sporo, to należy się go pozbyć jak najszybciej, bez miziania się z dyrekcją i zarządem.

DJ6

36

Dyrekcja zebrała się żeby stwierdzić, czy dyrekcja dopuściła się korupcji i zniesławienia. Nie wiem, może jestem zbyt cyniczny, ale nie jestem w stanie w to uwierzyć, mam wrażenie że ten audyt ci ściema.