O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 1686
  • Polecenia 3309

Komentarze

DJ6

0

DJ6

0

@Tobix ja widziałem tylko jeden oczywisty błąd, ręka obrońcy Interu blisko pola karnego (po zagraniu bodajże Dembele), poza tym? Płakanie na sędziego po takim meczu...trzeba przyznać że nie zasłużyliśmy na wygraną i to przede wszystkim nasza wina.

DJ6

0

@siara10 nie no coś Ty, przecie to lider ;)

DJ6

0

@krzysiekgier Trzeba gwizdać, tak, ale to nie zmienia faktu że graliśmy kiepsko i to mądrzejsza i lepiej zorganizowana drużyna wygrała. Żebranie o karnego, gdy rzekomo jesteśmy wielką Barcą jest lekko wstydliwe, tym bardziej że ja osobiście nie jestem w stanie stwierdzić czy ten karny był, żadne ujęcie mnie jednoznacznie nie przekonało. Też przypominam sobie karne które nam zabierano, ale część z nich mnie bolała znacznie bardziej, bo były one w meczach, w których graliśmy świetnie i należała nam się wygrana lub remis.

DJ6

0

@krzysiekgier wiem jedno, że przez te lata ciągle powtarzają się moje przemyślenia, gdy przeciwnik jest znacznie gorszy piłkarsko, lub gra otwartą piłkę to jest bardzo duża szansa że go wręcz rozjedziemy, szczególnie teraz, gdy obrona naprawdę daje radę. Gdy jednak gra pragmatycznie, rozważnie i agresywnie to kaplica, nie zmieniamy nic, ani tempa, ani nie ma szybkich wymian piłki w trójkątach, bo piłkarze za mało się rozumieją i nie chcą tego ryzykować, dośrodkowania nie są zamysłem akcji, tylko ostatecznością gdy skrzydłowi zauważą że nie ma jak wjechać z piłką w pole karne, a w takich przypadkach (ostateczność) zazwyczaj dośrodkowania są nieprzygotowane, nagłe i niechlujne.
W zamian próbujemy zacisnąć rywalom pętlę na szyi, walimy kupą pod pole karne, by potem wymieniać milion prostych podań po obwodzie, licząc, że przeciwnik się pogubi. Tym samym sami sobie robimy kuku, bo podchodzimy za blisko i dobrze zorganizowana obrona nie daje nam czasu i przestrzeni, co powoduje że nawet proste, krótkie podania łatwo przeciąć. Niestety to nie są geniusze na miarę Xaviego, Iniesty, czy Messiego żeby mimo takiego gąszczu nóg potrafili znaleźć partnera, zagrać między nogami i wyczarować przestrzeń z kapelusza.

Zobacz wszystkie
DJ6

70

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

59

Haha, wpis ewidentnie w jego stylu, to jest ta energia, nie zatrzymuj się Dani, szacuneszek :D

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

55

Ciężko mi w to uwierzyć, City walczy o wszystko, a Torres jest kluczowy.

DJ6

50

No cóż Cou, grasz piach przez 90% czasu spędzonego na Camp Nou więc jesteś jednym z ostatnich, którzy mogą stroić fochy, ja rozumiem, nie twoja pozycja itd, ale Griezmann nigdy nie zagrał na swojej pozycji i choć też był cienkim bolkiem, to wciągał cię nosem, bo miał przebłyski i jakieś liczby. Coutinho to najgorszy ze wszystkich trzech drogich transferów, bo nawet Dembele dał nam dużo więcej grając jakieś 4 razy mniej od Coutinho, który nigdy nie pokazał mi że można mieć co do niego jakiekolwiek nadzieje, taka sama porażka co Arthur, tyle że spoooro droższa.

To tyle o szrocie, a w kwestii kontuzji, to bardzo liczę, że Xavi zrobi w tym temacie kocioł, bo aktualnie to jest Prawo i Sprawiedliwość medycyny sportowej.