O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 2627
  • Polecenia 5172

Komentarze

DJ6

0

@don'T.R.I.P.e Za Olmo cena jest podobna, a i Lipsk nie musi go sprzedawać, więc jeśli sam Olmo nie zapała ogromną potrzebą powrotu do Barcelony, to wybiorą największe pieniądze, a tych w Barcelonie ni mo.

DJ6

5

Żadnego Williamsa nie będzie, sukcesem Barcelony będzie zatrzymanie Araujo i zarejestrowanie aktualnych piłkarzy, Cancelo i Felix zostaną, więc nie ma co liczyć na transfery powyżej 10mln.

DJ6

2

Cóż, najwyraźniej ten brak kasy jest dla nas błogosławieństwem, może Lenglet tak naprawdę jest megalojalny i broni nas przed takimi głupotami? :D

DJ6

0

@Arczi87 porównaj sobie teraz wyrzut z outu z rzutem wolnym XD Również pozdrawiam XD

DJ6

0

Nie możemy zarejestrować Gaviego, Martineza i Roque, oraz sprowadzić darmowego Rodrigueza, priorytetem klubu jest zatrzymanie zjawiskowych Joao's, ale na pewno ruszymy po Merino XD

Zobacz wszystkie
DJ6

70

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

59

Haha, wpis ewidentnie w jego stylu, to jest ta energia, nie zatrzymuj się Dani, szacuneszek :D

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

55

Ciężko mi w to uwierzyć, City walczy o wszystko, a Torres jest kluczowy.

DJ6

51

Oj Jurek, Jurek, ja rozumiem że kupon nie wszedł i że wspominasz ławkę Realu z łezką w oku, ale takie wysrywy to aż nie przystoi starszemu panu ;)

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?