O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od 1995r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 1597
  • Polecenia 3126

Komentarze

DJ6

2

@jabber21 ale to już było ;) Griezmann był pomyłką od początku, do tego transferu nigdy nie powinno dojść, teraz żałują go wszyscy, Barcelona, Atletico, Griezmann i większość kibiców.

DJ6

1

@Lukas82 zgadzam się, według informacji, które dostajemy, to talentu w rezerwach na środek obrony nam nie brakuje, wiec lepiej wziąć kogoś doświadczonego, kto dam jakość od zaraz i jednocześnie czas na wprowadzanie młodych.

DJ6

8

Z innych bajek: Inflacja to wina Tuska i putina, kryśka pawłowicz to piękna kobieta, polska piłka nożna to wzór uczciwości i wkrótce zapełnimy gabloty międzynarodowymi pucharami, a Ziemia jest płaska.

DJ6

0

Zarząd działa zdecydowanie za wolno, to wszystko o czym czytamy to problemy, z którymi borykamy się od ponad roku, powinniśmy mieć już to chociaż w części ogarnięte i gotowi do działania już teraz, tymczasem nie zmienia się praktycznie nic, Alemany to dzik, ale ma związane ręce(racice? :D ).
Tu już nawet nie chodzi o to że mamy mały budżet, my nie mamy NIC, jeszcze trochę to nam nawet Christensen i Kessie uciekną, bo nie będzie za co zmieścić zawodników bez kontraktu - absurd...
Tymczasem my żalimy się na "zbyt restrykcyjne" zasady La Ligi, żałosne wymówki, do roboty tam gamonie, bo to już jest pastisz.

DJ6

13

I bardzo dobrze, kupowanie rezerwowego bramkarza mając Penę byłoby zupełnie bez sensu. Myślę że powinniśmy iść w tym temacie dalej, nie ma sensu kisić tych chłopaków w rezerwach.

Zobacz wszystkie
DJ6

70

Żenada, porażka, wstyd i skrajna niekompetencja, nie rozumiem i nie mam zamiaru zrozumieć. Nie powinno mu to nawet przejść przez myśl.

DJ6

59

Haha, wpis ewidentnie w jego stylu, to jest ta energia, nie zatrzymuj się Dani, szacuneszek :D

DJ6

57

Nie wiem jak można bronić Lengleta, ewidentny łokieć w twarz z premedytacją. Bardzo głupie zagranie i w pełni zasłużona czerwona kartka, no sorry, ale Ramosa w Barcy to chyba nikt sobie nie życzy. Tępić jak najwcześniej się da, var dalej działa.

DJ6

55

Ciężko mi w to uwierzyć, City walczy o wszystko, a Torres jest kluczowy.

DJ6

50

No cóż Cou, grasz piach przez 90% czasu spędzonego na Camp Nou więc jesteś jednym z ostatnich, którzy mogą stroić fochy, ja rozumiem, nie twoja pozycja itd, ale Griezmann nigdy nie zagrał na swojej pozycji i choć też był cienkim bolkiem, to wciągał cię nosem, bo miał przebłyski i jakieś liczby. Coutinho to najgorszy ze wszystkich trzech drogich transferów, bo nawet Dembele dał nam dużo więcej grając jakieś 4 razy mniej od Coutinho, który nigdy nie pokazał mi że można mieć co do niego jakiekolwiek nadzieje, taka sama porażka co Arthur, tyle że spoooro droższa.

To tyle o szrocie, a w kwestii kontuzji, to bardzo liczę, że Xavi zrobi w tym temacie kocioł, bo aktualnie to jest Prawo i Sprawiedliwość medycyny sportowej.