0

@Tumek no ok, ale ostatecznie co nam to ratowanie dało? Nic, gablota pusta. W półfinale bvb, autostrada do finału i chłop odwala dwa takie błędy w minute. Za 2-3 lata tylko to się będzie pamiętać z całego sezonu

0

@tkankowski to nie jest sytuacja 100% faul. Bardziej do interpretacji a w takiej sytuacji obowiązuje decyzja głównego. Nie mogli go wezwac wg przepisow do monitora po prostu i tyle, cały sezon LM tak restrykcjnie do tego podchodzą i dziś dostaliśmy rykoszetem

0

@Peciak tylko weź pod uwagę, że gundo nie biegnie "normalnie" bo zaczal te stopy nienaturalnie wysoko podnosić szukajac tego zderzenia. Poza tym to nie ujęcie z kamery var, pytanie jak z ich perspektywy to wygladalo. Wg mnie zrobil to z premedytacją bo w taką "zostawianą" za sobą stopą łatwo zahaczyć. Niby detal ale fajna ciekawostka dla juniorów

1

@Pedri16Future na tej powtóce to widać, że gundo biegnie normalnie, po czym w jednym kroku w zasadzie kopie piętą w nogę gościa z psg, to nie był naturalny krok a z premedytacją podniósł piętę nad kolano. Szanuję w sumie za spryt, dla mnie 10/10 zagranie jak chodzi o szukanie karnego

0

@Pancio5 Chłopie, żeby "podszedł do Varu" to sędziowie po powtórkach musieliby uznać, że tam był ewidentny faul i pierwotna decyzja była błędna. To na pewno nie był 100% faul, nawet ciężko powiedzieć, ze to było 50/50. Jeżeli Var nie ma pewności co do błędu głównego to nie interweniuje, a że sytuacja była wątpliwa czy się karny należy toco do 11 to po co go mieli wołać?

1

@piobyd1 jak głupim trzeba być żeby w 2024 dalej nie ogarniać jak działa Var? xd Skoro na powtórkach widzieli, że sędzia podjął dobrą decyzję to co mieli analizować, kto był dziś głupszy- Jao czy nasz kochany blondyn?

3

EH, a borussia w półfinale, serio była autostrada do finału xd

1

@czarnyMS jak nie sprawdził? Zawsze var sprawdza, jak nie mieli wątpliwości to zdążyli zanim się skończyły protesty xd

0

@Emhyr no niech się wypowie, na razie to zwalono na niego wszystko a pewnie znacznie więcej ludzi jest umoczonych, do dna trzeba drążyć. Poza tym obecne gówno to tez była świadoma decyzja lapcia, kasa z dzwigni się rozeszła, kontrakty porozdawał potężne jak nigdzie indziej w Europie i wpakowal klub w remont stadionu na który nie ma kasy xd

0

@Ronad10 no, za to Pan dziennikarz strzelił z dupy 120 i Ty wiesz, że to prawda. Są raporty finansowe, są oficjalne prognozy, zobacz jakie tam kwoty podają a potem pouczaj ludzi

0

@Ronad10 Nie. Loże przyniosą kilka mln rocznie więcej. Co chcesz sprzedać za 110 mln dodatkowych skoro nazwa już sprzedana? Tak samo powierzchnia reklamowa na stadionie? Logo na pisuarach? To nie 120 DODATKOWYCH a ogólnie loże+umowy sponsorskie za powierzchnie reklamowe tyle mają generować i będzie to kilkanaście mln więcej niż teraz, wyśmiałem tylko nieścisłość w artykule. Cały stadion po przebudowie razem z całą otoczką ma generować przychody większe o 100-150 mln a tu nagle im się "przypomniało" o 120 kolejnych mln?

0

Niezły zart te 120 mln xd

1

@Czarny_ck no nie wiem, akanji to dziś spokojnie 3 żółte i jedną żółtą/czerwoną a dograł. Vini też wychodził sam na sam i go skasowali, w naszej tv bez powtórki a w hiszpańskiej pokazywali, że to był faul a to się równa czerwona. Dla city szarpnięcia za ramie gwizdnął wszystkie, realowi za to samo na bellim w polu karnym city już nie. Jakby rozumiem, że nie sędzia bardzo nie chciał podejmować "głośnych" decyzji żeby nie skończyć na okładkach ale wyszło tak, że w takich istotnych sytuacjach się skończyło z 4 czy 5:0 dla City. W manchesterze już pewnie Pep będzie miał wszystkich to się po nich przejadą ale znów będzie gadanie, że wszystko przez sędziego pierwszego meczu. Po prostu sędzia przygotwał idealne alibi dlaczego odpadną xD

5

Fajne meczycho było, sędzia to ogólnie mógł koszulkę City ubrać bo dziwnie to wyglądało momentami. Na rewanż dawać tam Marciniaka bo ten dzisiejszy to nie dojechał i trochę zepsuł zabawę

1

@Sulimo przecież to są same bzdety, praktycznie wszystkie większe szkółki i akademie w afryce są pod jakimś klubem Francuzkim. Nawet jak ktoś wpadnie w oko to trzeba licytować się z kimś z Francji żeby go kupić. trzeba przejąć/postawic kilka akademii i tam ściągać chłopaków po 10-12 lat, tak to równie dobrze można wysłać skauta na młodzieżowe rozgrywki we Francji czy Belgii, na jedno wyjdzie

0

@Czarny_ck za ktorego praktycznie nie płacimy dalej a jednak nie podają nas do fify xd

5

@Mroziu Akurat tym to się tam nie będą przejmować, szejkusy nie cierpią prób wymuszania na nich czegokolwiek. Jedyne co ratuje to Pep, chłop nam co chwilę jakieś deale załatwia i teraz to też jedyna szansa żeby przez wzgląd na pepa nam zeszli z ceny

0

@JarekS mnie tylko zastanawia jak spiąć letni budżet w sytuacji gdy fati wroci, do tego brakuje 100 mln za lewe dźwignie, trzeba z 15-20 mln na roque a i Portugalczyków by było dobrze zatrzymać. Trochę mam ostatnio wrażenie, że bartomeu przy lapciu to był Pan prezes

1

@Barcaa12 chłopcze, doinformuj się bo bzdury pleciesz, że aż oczy bolą. Bartomeu planował budżet zgodnie z przewidywanymi przychodami. A że te były z roku na rok większe to i zakładany budżet był wyższy. No ale przyszedł covid, przychody spadły i się zrobila dziura w budżecie. Teraz lapcio myślisz, że działa inaczej? Nie dość, że dalej wydajemy wszystko to jeszcze sztucznie zawyża budżet dźwigniami więc wydajemy więcej niż zarabiamy i mamy tak zaplanowane kilka lat do przodu wiec bedzie trzeba co okno dosypywać. Jak przyjdzie kolejna pandemia to nas zatopi, roczna dziura w budżecie jest przewidywana wtedy na 250-350 mln euro. Akurat w Madrycie to mam wrażenie, że biorą to pod uwagę, zobacz raport finansowy jaka górkę co roku sobie budują. Stadion też kończą praktycznie za połowę ceny naszego

0

@waletpl okna w sezonie są dwa :D

0

@tbas 5 razy lepiej by było jego kupic zamiast vitora z którym nie wiadomo co zrobić bo z żadnej strony nie pasuje do grania xaviego

0

Spokojnie, lapcio wszystko przeliczył. Wystarczy jedynie, że co okno sprzedamy za 100 mln I wszystko się zepnie, może mawet na podwyżkę dla oriola wystarczy

0

@Faro chłop 170 cm z jedną nogą i bez dryblingu, do tego chodzące drewno( polecam obejrzeć mecze vitora z czasów w Brazylii), ciekawe czemu nie gra? Gość się nie nadaje do naszego grania, żeby cokolwiek z niego było to potrzebuje właśnie takiego lewego żeby walczył fizycznie, o główki, o pozycje z obrońcami. Chłop się nadaje tylko do 4-4-2 bo co z nim zrobić w 4-3-3? Ani za bardzo na środek, na skrzydło to już całkiem się nie nadaje.

16

Z ciekawszych rzeczy to mieliśmy spalonego po niefortunnym wybiciu piłki przez obrońcę i ta spadła chyba pod nogi rodrygo, Co tam sędzia miał we łbie to chyba tylko on wie. był brak karnego i nieodgwizdane podanie do bramkarza z 4 metrów które złapał. Słowem sędziowanie jak zwykle w tej lidze żenujące :D

0

@RumbleDelivery no nie, kilka razy nam sędziowie tak samo dupę uratowali, równie dobrze mogło być teraz -15 do realu. Różnica taka, że u nas każda sporna sytuacja waży na punktach a u nich to większość się trafiała jak już prowadzili 2-3 bramkami i mało kto o tym gadał, wszystkich meczy nie widziałem ale góra ze trzy razy decyzje sędziego w 100% wpływały na wynik, raz sędzia pomógł z almerią, dwa razy grubo ich okradli i tak się żyje w tej lidze xd
I jak real gra piach to nie wiem co my gramy :D

0

@RumbleDelivery z drugiej strony mowia to samo, sedziowie ciągną za uszy Barcelonę a Realowi robią pod górkę. Prawda taka, że im pomogli z almerią ale co sie w Valenci odjebało? Co dwa razy z Sevilla? Co sędzia zrobil w meczu z rayo? Gdyby nie te sędziowskie pomyłki to by dawno było już po lidze, tak możemy się jeszcze łudzić xd

0

@HypeR chłop ma 170 cm a my gramy na wrzutki albo na ścianę i lewy zgrywa. Żeby Vitor pograł to potrzebny jakiś ofensywny gracz żeby wziął to na siebie a u nas z przodu wszyscy dość niscy i wątli poza robciem

16

@ousmanedembele10 z naszymi długami to możemy sobie jego plakat najwyżej kupić w 2025 xd

3

@Arczi87 w sumie jakby przyszedł za rok i miał faktycznie alphonso i hakimiego na bokach, w środku 3 dzików po prawie 190 cm fede-jude-aurelien i z przodu vini-kylian to z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć jak to będzie chodzić bo na papierze to powinni zdominowac na ladne kilka lat :D nadzieja, że młodzi będą zdrowi i może jakoś powalczymy z czymś takim

0

@michal26 ale Eric mając 16 lat odszedł ze szkółki i dwa-trzy lata zdążył pograć w inny sposób w juniorach zanim wszedł na seniorski poziom, potem trochę pograł w PL i dopiero wrocil do nas więc to żaden wychowanek xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?