Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bulo na moje to oni w odróżnieniu od nas wyciągają wnioski z przeszłości i teraz ich drużyna to nie 4 gwiazdy grające dla hajsu i 7 przypadkowych gości. Teraz już mają świetną pakę i to w dodatku bardzo młodą, jak kross skończy karierę to poza obroną najstarszy na boisku będzie Valverde mający lat 25 xd
2
@prodigy paanie, póki nie zrobimy 2-3 dużych sprzedaży to nawet 25 mln wydać nie możemy xD
0
@gracianho7 ta, z aktualnym budżetem na poziomie -150 mln to poszaleje jak Polak 3 dni przed wyplata xD
0
@Barcelonista94 nawet od napoli dostaniemy srogo, nie potrafimy grać jak rywal ma szybkich skrzydłowych i silnych fizycznie gości w środku bo nasza pomoc wolniej biega niż przeciwnicy stoją xd
0
@Campeon87 z czym się mylę? Od kiedy można najpierw kopnąć przeciwnika a potem piłkę?
1
piękne widowisko, sędzia ratuje nam remis jednak nie gwiżdżąc faulu pomimo ewidentnego kopnięcia przed kontaktem z piłką. Nawet bym był z tym ok gdyby to był real czy atletico ale kurna, w meczu z granadą i to u siebie? xd
0
@barteq zarejestrujemy sklad żeby wystartować w lidze? 100 mln dziury jest za barca studios, 15 mln trzeba na vitora I z 50 na cancelo. Tyle kasy z nieba nie spadnie
0
@Fcbsoci1980 tyle z odsetkami jest do zwrotu, my mamy na 6% kredyt, Perez załatwił na 2% i maja mniej niż połowę do zapłaty xd
1
Kogoś w lecie będzie trzeba sprzedać za grubą kasę, jak nikt nie ruszy po FDJ to wcale się nie zdziwię jak klub zacznie przychylnie patrzeć na takie 80 mln
0
@chosenone jak po kosztach jak ten remont stadionu to prawie 3 mld kosztuje xD
1
no tak technicznie to cancelo niby chował ręce za siebie ale widać wyraźny ruch do piłki. tu mógł być karny, w ostatniej kolejce też powinien być karny za "wyczyny" naszego Urugwajczyka, tyle biadolenia na Real w mediach zrobiło swoje xD
1
Lapcio- poczebny nowy trener, zróbcie listę trenerów ze srednimi zarobkami z kilku ostatnich lat mieszczącymi się w budżecie
Ksiegowy- podaje kartkę z nazwiskiem franka i franka, smudy xD
0
@Borneo oczywiście, że nie są 1 do 1 ale to ten sam typ piłkarza, mamy 3 razy świetny rozgrywający a nie ma nikogo od defensywy ani nikogo kto pociągnie ze środka dynamicznie do przodu. Moim zdaniem z całej tej trójki powinien zostać pedri, na de Jongu można zarobić i kupić kogoś bardziej dynamicznego bo nas wszyscy zabiegują w środku pola jak nie mamy piłki. nowy trener nie wymysli nic nowego jeżeli jedyny silniejszy fizycznie jest Robert, ten też gra już jak gra przecież.
0
@Borneo ale to i tak żeby gra się poprawiła to nie wystarczy trener, mamy trio pedri/de jong/ gundo którzy są praktycznie identyczni. Kiepska fizyka, kiepsko bronią, dość wolni, o główki za bardzo nie powalczą. Raczej wszystkie kluby idą w stronę wszechstronności bo dobrze piłką klepią już praktycznie wszyscy. Nawet Real który był znany z gry krossem i modriciem przemyślał sprawę i gra albo jeden albo drugi żeby zwiększyć intensywność. U nas za ciul tego się nie da zrobić z taką pomocą więc żeby trochę przykryć taki brak trzeba kombinować z dodatkowym pomocnikiem na skrzydle albo stać obroną na 55 metrze bo inaczej się dziury robią. Moim zdaniem nowy trener musi dostać zgodę na układ Gavi-pedri/de jong i ktoś w stylu takiego Valverde czyli dzik biegający 90 min od pola karnego do pola karnego a gundo na hawaje czy inną AS.
0
@Borneo i gdzie z tym chcą zajechać, do ligi Europy?
1
@prodigy christensen rezerwowy w Anglii, rezerwowy w Barcelonie i 50 mln xd do tego różne głosy chodzą, że ma jakiś procent od ewentualnego transferu więc kokosów z tego nie będzie xD
0
@mvnBasten ja bym się martwił czy w rezerwach da radę, gość jednak był głównie rezerwowym w lidze szwedzkiej :)
1
Elegancko, kadra się pali a my załatwiamy kolejnego gościa na za 5 lat.
0
@Blue9 musiałby stac na 40 metrze, obie akcje ruszyły na połowie, jeszcze nie centralnie
1
@LM10GOAT chłop nawet minuty nie zagrał wyżej niż 3 liga a i w niej ma wylewy a gra na amatorów i juniorów. Poziom PD to jest absurdalny przeskok i trzeba liczyć na jakieś wypożyczenie, może się sprawdzi bo jak chodzi o stoperów to na seniorki pozioziom przebija się 1 na 20 a akurat ten gość jak go oglądam to jedynie dobra fizyką się wyróżnia, piłkarsko to kompletne drewno
0
@Azi no może z raz miałby szanse być pierwszym, jak obrońcy stoją na 55 metrze a pilka jest grana na 40 to bramkarz jest w sytuacji albo stoi na 35 metrze i ryzykuje lob albo napastnik ma 2-3 razy bliżej do piłki. Gdyby nasza obrona grała na 35 metrze to jeszcze rozumiem, wtedy dystans jest podobny i można chłopa winić ale nie gdy jest jedynym piłkarzem na własnej połowie xd
1
@slayer ale iniaki gra baaardzo poprawnie, połowę meczy w zeszłym sezonie ratowały absurdalne pudla przeciwników, teraz po prostu jak jest sytuacja to trafiają w bramkę. Jasne, Niemiec miał kilka cudownych interwencji ale jak jest kontuzjowany to mógł zaliczyć takich może ze 3, reszta była poza zasięgiem. Obrona gra gównianie, sytuacji sporo pod bramka a i szczęścia przeciwnicy mają więcej bo tu jakiś strzał życia, tam jakąś bilardowkę zobaczymy a to wszystko na minus do xG. Wróci marc i wcale nie będzie lepiej o ile obrona się nie poprawi
0
@Joopiter Tyle, ze w to lato za dzwignie wymyslili gwarancje zarządu, w to lato trzeba to rozliczyć czyli te 100 mln skądś muszą wyczarowac
0
@Maker0 tyle, że na razie trzeba zrobić wyprzedaż w klubie żeby móc wystartować w następnym sezonie. Brakuje 40 mln z dźwigni w tym sezonie a na przyszły jest zapisane 60, czymś to trzeba zasypać. Do tego 15 mln na rejestrację vitora i z 50 na zatrzymanie Portugalczyków, dopiero później można myśleć ile zostaje na trenera xd
0
@Domin7777 był nawet tu artykuł, mamy zaksięgowane 40 mln w tym roku i kolejne 60 w lecie z dźwigni a tych pieniędzy nie ma, czymś to trzeba zasypać. Zapomniałem jeszcze o 15 mln na rejestrację vitora także tak, jest kijowo xd
2
@OldMc84 na razie startujemy z -100 za "dźwignie barca studios" I kolejne -50 żeby zatrzymac na kolejny sezon Portugalczyków. Czyli trzeba sprzedać de Jonga/pedriego i któregoś z dwójki SO żeby wyjść na 0 a gdzie tam do wzmocnień xd
5
Swoją drogą xavi ma łeb, po prostu żenujący wystep z realem przykryty "afera" sędziowską, wstyd w meczu z bilbao jakoś bokiem przeszedł przez kontuzje a gdy zaliczyliśmy wpier*ol roku w abstrakcyjnych okolicznościach to wyjechał z odejściem i to będzie główny temat w mediach xD
2
@Czawi no nie będzie, do amortyzacji zostało 30-40 mln, jak odejdzie to z perspektywy ffp wyjdziemy na 0 xd
5
Gdy wszyscy myśleli, że Villarreal się zesrał metr przed kiblem i nie da się bardziej frajersko przegrać piłkarze Barcelony powiedzieli żeby potrzymać im piwo xD
2
Komentarz usunięty