O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 542
  • Polecenia 1395

Komentarze

0

To mi przypomina nieszczęśliwy związek w którym każda ze stron nie potrafi odejść.. Parę tygodni temu się przytulali i cieszyli nowym projektem a dzisiaj bach..Chaotyczny ten zarząd..

0

@szyper Oni nie potrafią grać z pierwszej piłki i dlatego nic nie wynika z ich systemu gry..Przed polem karnym gubią i muszą zaczynać smuty od początku.. Brak jakości w tych zawodnikach dyskwalifikuje ich do grania po Barcelońsku.

0

Tak to jest jak połowa drużyny to przypadkowi grajkowie którzy nie utożsamiają się z tym klubem..Nie widać w nich zapału ani chęci wygrywania..Wiecznie spuszczone głowy a po meczach opowiadanie że musimy się poprawić ale się nie poprawiamy.

0

Mentalu nie kupisz.


4

Nasze piłkarzyki potrafią wszystko popsuć więc nie ma czym się zachwycać.

Zobacz wszystkie

33

@Pawlak1992 Grałeś kiedyś w piłkę?? Co ma sztab do skręcenia kostki?? Myśl trochę człowieku.

31

Nastał VAR i przyszły ciężkie czasy dla Realu.

27

Jak ja uwielbiam kibiców płaczków. Gramy pierwszy mecz na tournee a wszyscy już pomyje wylewają na zespół. Poczekajcie do rozpoczęcia sezonu i jak drużyna będzie grała kupę to wtedy krytykujcie. Niektórzy tutaj zachowują się jakby pierwszy raz oglądali mecz piłki nożnej i nie mieli pojęcia o co w tej grze chodzi.

27

Do wszystkich którzy piszą że nie chcą czytać niczego na tej stronie o Messim powiem Pierdo.....się. Ten facet dał mi najlepsze kibicowskie lata.Tyle uśmiechów i gęsiej skórki jak nikt inny.Kazdy artykuł o nim powinien być tutaj na porządku dziennym i chwała za to adminom.A Messiemu życzę udanej zabawy i niech dalej pokazuje magię bo po nim już ona nie wróci .

26

Taki mecz powinien sędziować Szymon Marciniak.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?