O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 34
  • Polecenia 88

Komentarze

0

Nic nie wskazuje na niewinność Alvesa.Jak nie przekupią ofiary albo sędziego to posiedzi sobie w pudle.

2

Czyli razem z Messim i Busquetsem jadą zarabiać kasę do Arabii.

1

Sezon się skończył po meczu z Espanyolem. Takie mecze pokazują kto jest w tej drużynie przydatny a kto nie. Wczoraj Eric pokazał jak nie powinno się grać na pozycji Busquetsa i jego cena spadła o jakieś 50%- żałosny występ. Ferran wszedł i dno, Dembele dno, Fati dno. Gavi to tylko chłopiec który walczy bez większych umiejętności w kreowaniu okazji. Żeby coś ugrać w Europie potrzeba zmian. Ja rozumiem że chłopaki nie mają motywacji ale większość z nich nie grała za dużo a wczoraj człapali jakby nie odpoczywali od dwóch lat.

4

A ja panie trenerze w większość meczów zamiast mieć gęsią skórkę to ziewałem.Na dzisiejszym meczu również.Dsleka droga przed Barca żeby grać tak jak nas do tego przyzwyczaiła.

2

Idę było dzisiaj kontroli,płynności,intensywności i pressingu .Xavi ze składem przekombonował.Szioda że drużyna nie chciała dać kibicom radości z wygrania ligi .

Zobacz wszystkie

19

Przecież nawet taki przeciętny zawodnik jak Adama Traore robił większy wiatr od tych dwóch zawodników razem wziętych. Skrzydłowy musi mieć dynamikę szybkość i technikę. Ten kto sprowadził do nas Ferrana i Raphinie musiał być pijany.

12

@Vito9 Niech wkońcu pokaże jakość. Walczyć to ja mogę. Niech mi tylko kontrakt dadzą.

6

@xavi890 Ludzie ogarnijcie się. To są pitolenia dziennikarskie. Jutro napiszą że Leo wraca do Barcy a pojutrze że idzie do Japonii. Na razie nikt kompetentny sie nie wypowiadał w tym temacie oprócz dziennikarzy. Nie wierzcie we wszystko o czym piszą.

5

@siara10 Fakt że Lewy wyglądał lepiej na początku przygody z Barcą. Ale wtedy cała drużyna wyglądała lepiej. Mi to wygląda na problem fizyczny bo snują się po boisku jak żółwie. Coś nie gra w przygotowaniu bo nie biegamy i ciągle zawodnicy są kontuzjowani. A jak nie ma mocy to nic nie zagra na boisku.

4

A ja panie trenerze w większość meczów zamiast mieć gęsią skórkę to ziewałem.Na dzisiejszym meczu również.Dsleka droga przed Barca żeby grać tak jak nas do tego przyzwyczaiła.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?