O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 503
  • Liczba komentarzy 412
  • Polecenia 1816

Komentarze

0

@JarekS mozesz napisać nieco więcej na temat Ruiza-Atila?

1

Szkoda, ze nie można grać na tej pozycji w Klubie co w Reprezentacji.. zupełnie inny zawodnik! On na tej lewej stronie się meczy strasznie. Zreszta teraz Fati wraca, przyszedł Depay wiec już na pewno nie będzie tam dla Niego miejsca

0

Jak zagrał Eric?

0

Jak Eric zagrał?

2

Przynajmniej nie ma już argumentów jeśli chodzi o podwyżkę przy nowej umówię. Akceptuje to co proponuje klub albo papapa :)

Zobacz wszystkie

84

Kto go krytykuje to naprawdę ma nie po kolei w głowie..

51

AS jak zwykle swoje hahahaha! Żal im tyłki ściska
VAMOSSSS BARCA !!!

45

Chłop próbuje coś kleić z tego co ma. Parząc na to co się dzieje w klubie pod różnimy względami, kontuzje, brak transferów to naprawdę wykonuje świetna prace! Kto by się podjął wziąć ta drużynę w takim momencie? W LM niestety są lepsze zespoły na ta chwile od Nas..

39

Jeszcze raz to napisze. Miałem duże obawy jeśli chodzi o grę Minguezy na PO bo wiadomo, ze miał tam na swoje stronie Oyarzabala, a później jeszcze świeżego Barrenetxeana, ale naprawdę dla mnie spisał się dzisiaj na 5! Nie pamiętam, aby w jakieś sytuacji dał się ograć i biegowo tez dawał świetnie radę. Wiadomo, ze w ofensywie słabiej, ale to nie jest jego nominalna pozycja. Ewidentnie musi popracować nad wyprowadzeniu piłki pod presja.

37

Chyba niektórzy tutaj rozumy pozjadali myśląc, że zawojujemy Europę i Hiszpanie środkiem Pedri De Jong Busi Moriba czy Nico, który będzie wchodzi dopiero do 1 drużyny. Potrzeba Nam ogranych, doświadczonych zawodników, przy których młodzież będzie się uczyć właśnie takich jak Kun czy Wijlandum. JescZe transfer za darmo to naprawdę jest KOZAK!!

Media