Gerard Piqué: Tak to teraz wygląda, w takim momencie jesteśmy

Maciej Łoś

14 września 2021, 23:39

Movistar

70 komentarzy

Fot. Getty Images

Gerard Piqué udzielił krótkiego wywiadu dla Movistaru po zakończeniu dzisiejszego meczu z Bayernem. Stoper Barçy jest realistą po porażce.

[Movistar] Jak oceniasz dzisiejsze spotkanie?

To jest bardzo zły rezultat. W pierwszej połowie rywalizowaliśmy, ale straciliśmy bramkę. W drugiej części weszli młodzi chłopcy, mający po 17 i 18 lat. Tak to teraz wygląda, w takim momencie jesteśmy. Zdaję sobie sprawę, że to będzie trudny rok, ale będziemy walczyć. Mamy swoją bazę, to dobrze, że juniorzy zbierają doświadczenie. Tak teraz jest.

Czy ta Barcelona może wygrać Ligę Mistrzów?

Nie będziemy wśród faworytów, to oczywiste. Wcześniej o nas tak mówili, a nie udawało nam się wygrać. Futbol zmienia się bardzo szybko. Bayern był bardzo solidny, a my jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy, tak to wygląda. Nie chcę szukać wymówek, jesteśmy Barceloną i będziemy walczyć. Chcę w tym pomagać. Ten miesiąc będzie kluczowy. Musimy przekonywać ludzi, że wciąż jesteśmy ważni.

Jak oceniasz gwizdy w kierunku Sergiego Roberto?

Bolały mnie, ponieważ znam się z nim bardzo dobrze, to wspaniały człowiek. Chciałbym przypomnieć fanom, że on nie jest naturalnym prawym obrońcą. Jest środkowym pomocnikiem, który poświęca się grając na innej pozycji. Kibice mogą wyrażać swoje zdanie, ale osobiście nie spodobało mi się to.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pique przynajmniej potrafi wyjść do prasy i powiedzieć szczerze jak jest
konto usunięte

@Barcelonista94 Ma w tym interes to wychodzi, do Twittera też nikt go nie zmusza! A część kibiców już naiwinie się cieszy z przyszłego prezydenta!
« Powrót do wszystkich komentarzy