0

@Serducho co ty gadasz ziomek, dużo ligi brazylijskiej oglądałem i vitor to drewno jakich mało, ma świetne wykończenie ale nic poza tym, technicznie to jest bardzo surowy. Chyba Ci się z endrickiem pomylili :D

1

@th@les ile meczów vitora widziałeś? Przecież to oczywiste, że on się kompletnie nie nadaje do gry na 1 napastnika majac 170 cm i kompletny brak dryblingu, jedyna nadzieja żeby chlopak cokolwiek pokazał to posadzenie felixa i vitor podwieszony pod lewego żeby ten się przepychał czy walczył o główki a vitor będzie atakować wolne przestrzenie

0

@Durzy no akurat to nie jest jego wybitną stroną, pod presją obrońcy to notorycznie gubił piłkę

0

@Emhyr 2/10 to i tak przesada. Laporta topi klub w długach. Z cvc oddamy grubo ponad miliard, łączny koszt kredytu na stadion to ponad 2 mld. Jasne, przychody będą trochę większe niż koszty ale wystarczy kolejna pandemia i klub zatonie. Już nie mówiąc, że innym klubom wisimy 200 mln euro za transfery i wciąż trzeba oddać zawodnikom kasę za obniżone kontrakty z pandemii.

0

@Magicc89PL no to faktycznie ciągnie. Chłop kosztuje 55 mln euro rocznie+ byl kupiony za kasę z cvc więc klub będzie jego transfer spłacać jeszcze ponad 20 lat. Podlicz to wszystko to wyjdzie, że pobyt Roberta kosztował klub 300 mln euro. Jak zarobił dla klubu 10% z tego to i tak będzie cud

11

@Firestone to laporta ma jakiś inny projekt? XD

0

@!34RC3!_0N4 tyle, że to nie jest konkurent za bardzo dla lewego. Mlody będzie potrzebować takiego Roberta obok siebie bo Gramy milion wrzutek a vitor ma 170 cm. Dało się znaleźć kogoś dużo tańszego kto realnie będzie przydatny już teraz a nie za kilka lat

0

@!34RC3!_0N4 no tak, ale jak się przyjrzeć to ani ten remont ani vitor nie są teraz niezbędni bo obciążają budżet który I tak się nie spinał, można to było odłożyć

0

Przecież cały ten fundusz tyle nie jest wart, sprawa potrwa kilka lat aż wszyscy zapomną xd

0

@PatrykBarca nie wiem ile meczów widziałeś w Brazylii ale z tym fajnie to bym nie przesadzał, gdyby nie Hype z powodu transferu to nikt by jakoś szczególnie na vitora nie zwracał uwagi. Na moje ten transfer to się z żadnej strony nie klei, chlopak nie jest ani wysoki, ani silny, nie ma kompletnie dryblingu. Do tego technicznie też nie powala, często mu pilka odskakuje i nie ma drygu rozgrywającego. Po prostu ma gigantyczną pewność siebie, świetny timing i piłka go szuka więc może kilka bramek strzelić. Tyle, że kilka bramek to nie 40 a grając tak jednowymiarowo jak vitor nic więcej drużynie nie zaoferuje, już ferran jest dużo przydatniejszy.

0

@MalanFCB na razie to klubu nie byłoby stać gdyby klauazula wynosiła nawet 3 mln. Jedyna opcja jakas sprzedaż albo wymiana i dopłata po czasie

11

Wydaje mi się, że kupowanie takich chłopaków za 60 mln żeby za 5 lat weszli na "swiatowy" poziom gdy teraz brakuje nam sensownego pomocnika i napastnika to trochę kpina z rozumu i godności czlowieka

0

@wojtekfcb79 bo każdy zawodnik światowej klasy lata koło 100mln, większy talent 50+ a to daleko poza możliwościami klubu więc muszą brać takich ananasów żeby kadrę uzupełnić

2

To do oriola brakuje 17 mln, girona jest arabska więc kasy mają w opor, do tego walczą o mistrza to jaki to interes dla nich xd a tu dźwigni brak, wszystko się trzyma na kontuzji gaviego i na gwarancjach zarządu a nie sądzę by nie chcieli oszyskac tej kasy

0

@partymaker z taką grą to szanse marne ale marzyć warto, w końcu taka Kopenhaga na pewno też wierzy w końcowy sukces :p

0

@DonCarletto szejki się nie pieszczą w tańcu, jak będą go chcieć w city i odmowi to prędzej będzie siedział do 2027 w Troyes niż go puszczą za 30 mln

1

@roza96 przed tv się jakoś doczłapie xD

0

@Coutinho007 o ile nie przyjdzie jakiś Jude żeby robił za napastnika z drugiej linii to tak :D

0

@norbi77 ostatnio to większość bramek pada bo lewy walczy z obrońcami, czasem wygra, przewaznie przegra ale robi sie troche balaganu w obronie. Jasne, że i tak w formie jest marnej ale ferran tego nie da drużynie, on przecież tylko na prostopadła piłkę wybiega a ile takich jest w meczu jak przeważnie przeciwnik postawi autobus? Nie mamy silnego pomocnika żeby wbiegal na główki, bez lewego to będzie liczenie na strzał z dystansu albo cudowne podanie mijające obronę. Jedyna opcja jest wprowadzać chłopaka ze szkółki ale jemu brakuje fizycznie sporo jeszcze a top 4 wcale pewne jeszcze nie jest

0

@Coutinho007 vitor ma 170 cm, on się nie nadaje na wrzutki. Dobrze się czuje z rywalami grającymi wysoko bo ma fajne przyspieszenie na prostopadła piłkę ale ile ekip tak gra w lidze? Raczej stoi autobus. Vitor to nie rywal dla lewego a raczej felixa, on dobrze grał gdy miał obok kogoś do przepychania

0

@norbi77 kto go zastapi? Nie ma w kadrze ani jednego piłkarza żeby grał na napastniku. Można postawić ferrana czy vitora ale jak przeciwnik postawi autobus to nie da się grać bez silnego napastnika żeby powalczył o główkę albo przepchnął/przyblokował obrońcę i zrobik przez to trochę miejsca. A sprzedać też się nie da, przed ffp nawet jak dostana za niego 20 mln to trzeba rozliczyć 2,5 roku planowanej amortyzacji czyli tu klub będzie na minusie z 15 mln. uwzględniając pensje klub będzie mógł wydać jakieś 5 mln na zastępcę.

0

@Bajson bez przesady, za taką kasę to kogo wezmą? Atletico niczym nie ryzykuje,,agent mu coś znajdzie

0

@Mlody829 dużo oglądałem ligi brazylijskiej. Jeżeli ktoś tu pasował idealnie to endrick. Vitor ani o piłkę nie powalczy fizycznie, ani o główkę. Z pola karnego za bardzo się nie rusza, kombinacyjnie też nie gra, po prostu stoi i dobija piłki albo czeka aż ktoś mu wrzuci piłkę za plecy obrońców bo wykończenie to chyba jego glowna zaleta. To nie jest suarez czy ronaldo zeby samemu robic różnicę, to taki drugi crespo- lis pola karnego

0

@Bajson piłeczka po stronie agenta, bez problemu znajdzie chętnych w Arabii i PL

2

@Coutinho007 tyle, że jak ktoś ma wybrać między city, realem i nami to 9 na 10 chłopaków pójdzie gdzie indziej. Do nas to ostatnio trafiają tylko odrzuty z rynku transferowego. Lewy, gundo, felix, ferran i cancelo nie mieli porównywalnych ofert. Przyszli ale nie wyglądają jakby chcieli umierac za koszulkę. Nawet vitor był wszędzie jako 3-4 opcja wymieniany bo wszyscy chcieli endricka. Potem jak go klepnął real to cena vitora z 20 skoczyła na 80 a jakoś ani na angielskich forach nie było głośno ani angielskie media się za bardzo tematem nie interesowały więc wychodzi, że bohatersko przelicytowalismy samych siebie. Szkoda, że to gość za grosz tu nie pasuje ale trzeba było pokazać, że się liczymy na tym rynku xd

0

@Firestone no tak, tylko gra za małą pensję. Ostatecznie za 20 mln rocznie nie dostaną nikogo lepszego i Atletico doskonale o tym wie

2

@KibicBarcy84 na bank odejdzie, świetne miasto, gigantyczny kontrakt, wiek zaawansowany. Musiałby dostać absurdalna ofertę z Arabii na poziomie 100 mln/sezon a nie zanosi się na to. Poza tym sprzedając lewego teraz trzeba jeszcze min 30 mln rozliczyć przed ffp a kto tyle da? Dostaniemy za Roberta z 10 mln od szejka i co na pensji oszczędza to pójdzie na rozliczenie transferu więc na koniec zostaniemy i bez kasy i bez napastnika

5

Chlopak gra w rezerwach, ma 170 cm wzrostu. Nie przeczę, że utalentowany ale takich piłkarzy to mamy z 10 w kadrze. Nam potrzebna silna 9 albo szybki i silny SP żeby wbiegał na główki w pole karne bo poza lewym nikt nie powalczy fizycznie

5

@reloaded przegrywa? XD większej głupoty to tu dawno nie było, chłop jak zdrowy zawsze pierwszy sklad w tym roku, to raphinia ławę grzał do kontuzji neymara i jak na razie w każdym meczu zjeżdża do boksu jako jeden z pierwszych a rodrygo to tam robi za lidera kadry i na niego wszyscy grają. Jak już się czepiać to viniego i jego wartości bo albo kontuzja albo gra najwyżej średnio

1

@Tasde zakwestionowano, prawnicy mogą się latami sądzić czy słusznie wiec UEFA to i za 20 lat nie wlepi kary. Barcelona jawnie wypięła się na ffp nawet nie próbując się kryć i nie ma argumentów żeby się bronić, widzisz różnice?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?