Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Keisor przecież to całe barca studios to pic na wodę, cały klub jest wyceniany na 2 mld a ten fragment ma być wart 400 mln? I jeszcze barcelona jako jedyna na świecie notuje takie wyniki, żaden inny klub w żadnym sporcie nie podaje nawet 10% tych kwot. Ba, raczej jak jakiś klub wchodził w nft to na tym tracił:D to co się odpierdziela to po prostu obejście przepisów zeby zwykla pożyczka wpisana była jako zysk klubu xd
0
@dominox1998 każdy mówił a koniec końców nikt nic nie widział. I nie piłkarski sąd a zwykły się tym zajmował i zwykly sąd umorzył sprawę bo dowodów brak a sam "poszkodowany" kilka razy zmieniał wersje wydarzeń. Nie śledziłem tego później ale zastanawiali się czy valverde nie pozwie go za pomówienia xd
11
@Roxi człowieku,widziałeś jakieś mecze ligi niemieckiej? Gość wciągał nosem całą Bundesligę po czym wszedł do hiszpańskiej nawet nie z drzwiami a z całą ścianą. Nie bez powodu za chłopa po 150 mln chcieli płacić wszyscy. Pedri też ma potencjal ale stoi od dwóch lat w miejscu, nie wiem co by mu pomoglo
0
@lukkobe chłopie, Lewandowski ma 20 mln i jest drugi w drużynie? Gdzie ty żyjesz? Klub wydaje ponad 450 mln na pensje pierwszej drużyny, średnio na głowę wychodzi prawie 20 mln wiec te dane co ostatnio wyciekly gdzie lewy mial prawie 40 mln brutto calkiem sie zgadzają ze sprawozdaniem finansowym barcelony.
0
@dominox1998 a faktycznie go uderzył? Bo się sprawa skończyła tak, że świadków brak, nagrań brak a sam chłop się tak mieszał w zeznaniach, że sprawę umorzono. Z tego co czytałem to te 5 meczy było na podstawie zeznań odriozoli. Problem tylko taki, że on żadnych zeznań nie składał więc kara upadla momentalniexd także sędziowie w Hiszpanii nie tylko na boisku są memem
0
@cyron1 no widać przez ostatnie lata gdzie jest real a gdzie barcelona. Super, że jesteś wiernym kibicem ale trzeba mieć trochę obiektywizmu i pokory, Real jest jednak półkę wyżej organizacyjnie, finansowo i marketingowo a i co do skladu trzeba dyskutowac ktory lepszy, zarząd musi jednak spiąć pośladki żeby skracać dystans.
6
@cyron1 oglądałem oba mecze i jak miernoty to akurat barcelona wyglądała
0
@6bakero elegancko, w Madrycie wszędzie fachowcy a tutaj to chyba sami nie wiedzą za co odpowiadają
0
@fenix1983 w Barcelonie nie ma nazwisk które by przyciągały kibiców, największą gwiazdą jest Lewandowski- półemeryt. Do tego ciągle afery wychodzą, dużo klub stracił z marketingowego potencjału przez ostatnie 2-3 lata
0
@bartoszplucinski i widać na tym filmie, że piłka się odbija od barku a potem trafia gaviego w dłoń. O ile się nie zmieniły przepisy od zeszłego roku to w ataku nawet taka odbita ręka to ręka
0
@messi 94 ręka w ataku to koniec akcji, jedynie w obronie sie to interpretuje. A gavi dotknął ręką po tym jak się od barku mu odbiła lub przeleciała bardzo blisko dłoni, ciężko stwierdzić z takiej powtórki. Sędzia uznał, że poleciała po ręce, ja się nie podejmuje oceniac
2
Nie wiem, wszyscy zamiast się skupić jak ujowo grali to beczą o karnego, że może i się odbiła od ręki ale mógł dać. Ludzie, grając takie gówno jak dziś to potrąca znacznie więcej punktów niż te dwa i tym się trzeba martwić a nie szukać kolejnej powtórki na której i tak nie widać czy się zsunęła po ręce czy przeleciała centymetr obok
0
@messi 94 bez znaczenia odległość, dotknął ręką po tym jak mu się odbiła od barku i to pali akcje
0
@Freek_Tom a kto się bil? Bo koniec końców się okazało, że świadków brak, na żadnej kamerze nic się nie nagrało i Villarreal też się rakiem wycofał z tej sprawy. Nie ma co szukać winnych, xavi czerwona podsumował plan na mecz. Brak skrzydłowych i środek pedri-fdj-gundo który nie może razem grać w takich meczach gdzie potrzeba siły i dynamiki.
0
@Murazor jak nie mają? Możesz to sobie tak rozpisać jak zapłacisz za gościa jednorazowo ale raty płacić trzeba i są one uwzględniane a dopiero po zapłacie możesz ją amortyzować przez pozostaly kontrakt. To nie działa tak, że bierzesz gościa za 60 mln i płacisz ratę 2 mln i 58 za dwa lata więc dzielisz 60 na 6 tylko dzielisz 2 na 6 i 58 na 4 xd
1
@Serducho jakoś nie widzę żeby real czy bilbao stali pod ścianą, to jest efekt wydawania przez lata kasy ponad stan plus covid który obciął przychody a wydatki byly zaplanowane rosnąco na styk z planowanym przychodem. Nawet jak tebas poluzuje przepisy to magicznie kluby nie będą mieć więcej pieniędzy a będą mogły zadłużyć się jeszcze bardziej xd jedyne co by tu szybko pomogło to zmniejszenie podatków ale to jest nierealne.
0
@Ronad10 znajdź ten raport finansowy, siedzę cały dzień na hiszpańskich forach i z góry na dół wszyscy twierdzą, że to zwykły wałek jest bo barca studios to spolka-widmo. Gdyby to faktycznie było coś warte to nie byłoby problemów z płatnościami, to jest zwykły slup żeby barcelona mogła wpisać kredyt zaciągnięty w funduszach jako przychód. Pytanie ile będą musieli oddać żeby to "odkupic"
1
@Serducho nie kolego, barca w tym okienku wyda ponad 100 mln na transfery bo prawie wszystko wzięli w ratach w zeszłym roku, stąd te problemy
0
@pixi77 nie wiadomo bo to spółka widmo trochę jest i nigdzie nie ma raportów finasowych a sporo osob szuka. W innych klubach takie działy są warte po kilka mln a tu nagle wycenili to na 400 mln. Nie powiem, jest to dobrze rozkminione bo jak wejdziesz na hiszpańskie fora to prawnicy lub ludzie twierdzący, że są prawnikami nie podważają umów mimo dużych wątpliwości co do ich faktycznej wartości. Ogólnie jeżeli faktycznie zapłacą za to taką kasę to spoko, natomiast istnieje duże ryzyko, że realnie fundusz wpłaci np 60 i będzie cały rok korzystać z marki i loga barcy itd a potem się wycofa i klub odkupi te same akcje za 40/50 xd
0
@fenix1983 ale popłynąłeś xD chłopie, jakie 600? Jaki zysk netto? Klub musi oddawać po ponad100 mln rocznie przez najbliższe 25 lat. Same podatki przy przychodzie koło 900 mln to prawie 400 mln. Dodaj to i to i zostaje 400 na pensje netto, koszty utrzymania stadionu, pracowników, rachunki, marketing, szkółkę i inne sekcje które też tanie nie są. Jak wyjdą na zero to będzie bardzo dobrze bo aktualnie dochod za poprzedni sezon wyjdzie pod 900 mln i to nie wystarcza by pokryć bieżące koszty działania klubu a gdzie tam do transferów.
1
@against_modern_football gundogan zajął z tego 20, Martinez z 10 i tyle było z oszczędności
1
@JaroCoach to tebas rozwalał kase na lewo I prawo? Większość Ligii jest zadłużona po uszy i kluby nie mogą rejestrować piłkarzy bo wykazują, że wydają więcej niż przychody klubów. Skoro real może to znaczy, że się da
2
@jamesbond6 przegrzebuję net od dwóch godzin i mountain nazca i nazca to dwa różne fundusze, oba z meksyku. ten o którym mówisz ciągle działa jako nazca, prawdopodobnie przez problem z nazwą. Ten prawdziwy mountain nazca jest aktualnie bez strony, można się tylko dokopać do szczątkowych informacji o powiązaniach z IFC oraz da się znaleźć strony w mediach społecznościowych od 3 lat nieaktualizowane. Teraz pytanie o który chodzi faktycznie oraz dlaczego fundusz nazca działający na startupach miałby inwestować w coś takiego, tym bardziej, ze sam w sobie nie ma takich środków. Gdyby to miała być inwestycja z ramienia mountain partners to też dla mnie jest niezrozumiałe dlaczego akurat przez w zasadzie najmniejszy podmiot jaki posiadają, w dodatku działający bardzo lokalnie praktycznie odcinając potencjalny kapitał europy od udziału w tej inwestycji (a to jednak dziwne skoro mówimy o klubie z europy). Bardzo dziwny ten deal bo nic tu sensu nie ma
0
@cules100pro czyli wg Ciebie sprzedaż czegoś co miało być warte rok temu 200 mln i to już miało być mało za 160 to dobry biznes? xd z czego klub dostanie 10 mln na czysto a resztę w ratach, o ile tym razem zapłacą bo czytam o tym "funduszu" i to nie wygląda na coś dysponującego taką gotówką a kolejną firmę-krzak. Jak podpiszą ten deal to "fundusz" ogłosi zbiórkę dla swoich inwestorów i za 39.90$ miesięcznie będzie można kupić sobie trochę akcji barca studios. Jak się nie nazbiera chętnych to znów nie zapłacą, cała ta firma w swojej historii obróciła akcjami o wartości 300 mln (można poczytać na ich stronie) więc środki własne mają na poziomie maksymalnie 6 mln. A pewnie duuużo mniej bo z tej prowizji trzeba było opłacać wszystko przez cały czas trwania działalności firmy
0
Pomijam fakt, ze to znow jakis szemrany fundusz. Czyli muszą odkupić za ratę z zeszłego roku- oddają 20 mln żeby sprzedać za 180- klub zarobi 160 a nie 180 czy 200 jak miało być roku temu. Mam wrażenie, że Perez to siedzi i się śmieje jak widzi kolejne deale Laporty
0
@Alberto1031 nie będzie bo 20 mln muszą zwrócić tamtym funduszom xd
6
Plotki plotki, a tymczasem Madryt kończy stadion. Ma im dawać 250 mln wiecej,jeszcze niech nazwę wystawia na sprzedaż za 200 mln to za rok ile będą mogli wydać bez naruszenia FPP? Z 800 mln? A tu pewnie znów będzie szukanie po milionie na rejestrację xd
0
@Gappeq każdy dobry agent tak działa, po to jest zatrudniony. Widzę, że jesteś fanbojem laporty i dla Ciebie gość jest zbawieniem tego klubu ale po ludzku przykro, że z więcej niż klub zrobiło się więcej niż mem. Zero klasy w wypowiedziach, obrzucanie łajnem wszystkich dookoła i próba wymuszania bezprawnych ustępstw nawet na własnych piłkarzach przez właśnie takie publiczne cyrki coby glupkowaci kibice jak Ty dokładali więcej presji na chłopaka. Nie podoba mi się to, to prostackie zachowanie urąga takiej marce i mam nadzieję, że Laporta się na tym przejedzie i zostanie z niczym, może wreszcie otworzycie oczy, że gość niszczy ten klub na każdym polu.
0
@Gappeq przecież klub podpisał z nim taka umowę i oczywiste, ze za tyle odejdzie. Jego naiwność, że wierzył ze klub zachowa sie przyzwoicie i jak z dobrej woli będzie chciał odstąpić kilka mln to będą mu wdzięczni. A tu pokaz buractwa i przykład dla kolejnych graczy, że absolutnie nie ma co wykonywać miłych gestów w stosunku do Barcelony i iść na ustępstwa bo będą próbować wydymać w podziękowaniu xd
1
@DCHX mogli wpłacić klauzulę do końca lipca i elo, dembele chciał się dogadać i z tego co tu piszą odpuścić nawet kilka mln żeby się pożegnać w dobrych stosunkach a klub mu teraz robi cyrk żeby jeszcze więcej wyżebrać nie od psg a od dembele