O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 665
  • Polecenia 1588

Komentarze

0

@galix22 A czy Cancelo gdyby nie wracał wczoraj takim truchcikiem przy pierwszej bramce to przypadkiem nie miałby szans na jakąś interwencję?

5

Pozbyliśmy się dwóch lewoskrzydłowych - Ansu i Abde. Teraz już chyba nie ma wyboru i trójką napastników na pewno nie zagramy (co fajnie sugerował artykuł @Darek_Maruszczak https://www.fcbarca.com/112297-rekin-znow-ukasil-a-16-latek-jest-najlepszym-napastnikiem-druzyny-czyli-o-sytuacji-w-ataku-barcelony,dyskusja-13505399.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/112297-rekin-znow-ukasil-a-16-latek-jest-najlepszym-napastnikiem-druzyny-czyli-o-sytuacji-w-ataku-barcelony,dyskusja-13505399.html ). Więc dzięki za wyjaśnienie czego mamy szukać w tym sezonie na boisku. I dzięki za dolanie oliwy do ognia z Lewandowskim, bo jeśli wszystko inne w tym systemie zadziała, to brak goli lub ciągłe 1:0 będzie właśnie winą Lewego stojącego na złej pozycji :)

PS
Grę z fałszywym lewoskrzydłowym mimo wszystko wałkujemy od dawna i poza kilkoma epizodami, wygląda ona jak na Barcelonę dosyć siermiężnie. Czy są jakieś alternatywy? Na początku sezonu Ansu wchodził jako podwieszony napastnik, gra (z wielu powodów) wyglądała dynamiczniej. Może warto wrócić do analizy co w tamtym układzie powodowało, że piłka chodziła lepiej?

2

Każdy kto śledzi temat analityki w oparciu o dane w piłce nożnej zna taką postać jak Javier Fernandez, który inspirował setki albo i tysiące ludzi do rozwijania technologii. Czy to, ze pożegnał się z Barceloną razem z przyjściem Xaviego i rozwija konkurencyjny do Kognii produkt to przypadek? Temat na śledztwo dziennikarskie.

0

No i się chłopak wykartkował.

1

Te 100 osób równie dobrze mogło np zmienić formę zatrudnienia, może doszedł ktoś z BarcaTV? Może wszystko jest opisane w raporcie rocznym?

Zobacz wszystkie

74

Brzydki, bezsensowny felieton. Jak można w ogóle pisać o upadku, gdy Messi i strzelał gole i ciągnął drużynę. Winny sytuacji jest jeden - Bartomeu. A gdyby nie COVID, to 10 czerwca Messiego by nie było, bez całej tej szopki.

55

"Podczas kolacji omówiono odejście Leo, problemy, jakie napotkał Xavi w klubie, oraz grę zawodnika w PSG."

Jest już stenogram!

- Ch****o, że tak wyszło w wakacje - powiedział Leo.
- No ch****o, patrz kim teraz muszę grać - zgodził się Xavi.
- No ch****o, patrz z kim teraz muszę grać - potwierdził Busi, ale się zamyślił, analizując co on właściwie przed chwilą powiedział.
Jordi Alba głośno przełknął ślinę. Tego wieczoru już nie podniósł wzroku znad kotleta.

49

- Laporta: Interesuje mnie tylko Ronaldo.
- Mendes: wow, serio? Myślałem że powiesz Neves, Leao czy Silva…
- Żartowałem. Interesuje mnie tylko… dlaczego Trincao jeszcze jest w moim klubie?!

Tak było, nie zmyślam.

45

@AdiKingu96 to jest w temacie? chyba przekleiłeś smsa od dziewczyny?

38

Widzę tu cztery komentarze. Które być może gdzieś głęboko opierają się na faktach, a takim jest np. że niektórzy 16-18 latkowie - czyli wciąż dzieci bardziej niż dorośli z bagażem doświadczeń - natrafiły na swoją osobistą barierę psychologiczną wchodząc do prawdopodobnie najbardziej wyeksponowanej medialnie drużyny świata. Ale sposób prezentacji tego faktu jest uwłaczający. Wasza psychika musi być bardziej przeorana niż Ansu i Bojana razem wziętych. Każdy jest inny i w duchu tego co powiedział Bojan powinniście okazać wsparcie lub przynajmniej obiektywny, racjonalny chłód. @pacior95 @Coutinho007 @koziar @Striker wstyd. Tak właśnie wygląda hejt.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?