O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 599
  • Polecenia 1424

Komentarze

0

0

@MateuszDoniec to jeszcze jest tam literówka, bo on jest Martin a nie Marti :)

0

Zabrakło chyba tylko postscriptum o golach. Może pamiętam tylko te najnowsze, ale jak huknął nieraz z powietrza swoją doskonale ułożoną stopą to mieliśmy sporo radości :)

PS
W innym artykule prosiłbym o wyjasnienie co jest nie tak z Alonso na flance. Nie mam w głowie statystyk ale wydawało mi się że w Chelsea i to w momentach jej świetności grał sporo jako wahadłowy?

4

Barcelona-Arsenal, ale nie pamiętam czy ten z 2010 czy 2011 roku ;) Tam piłka ładnie chodziła, oglądało się fantastycznie. Trochę przypomniał superpuchar z tego roku.

2

Nawet kibice prześcieradeł mają wątpliwości co do zasadności tego, co tu się wydarzyło. I jeszcze to tłumaczenie VARem. Gdyby chociaż ktoś wyszedł i powiedział, że to świadome wyjście poza ramy przepisów w imię wyższych celów. Ale nie - wina spadła na sędziego. Dramat.

Zobacz wszystkie

74

Brzydki, bezsensowny felieton. Jak można w ogóle pisać o upadku, gdy Messi i strzelał gole i ciągnął drużynę. Winny sytuacji jest jeden - Bartomeu. A gdyby nie COVID, to 10 czerwca Messiego by nie było, bez całej tej szopki.

55

"Podczas kolacji omówiono odejście Leo, problemy, jakie napotkał Xavi w klubie, oraz grę zawodnika w PSG."

Jest już stenogram!

- Ch****o, że tak wyszło w wakacje - powiedział Leo.
- No ch****o, patrz kim teraz muszę grać - zgodził się Xavi.
- No ch****o, patrz z kim teraz muszę grać - potwierdził Busi, ale się zamyślił, analizując co on właściwie przed chwilą powiedział.
Jordi Alba głośno przełknął ślinę. Tego wieczoru już nie podniósł wzroku znad kotleta.

49

- Laporta: Interesuje mnie tylko Ronaldo.
- Mendes: wow, serio? Myślałem że powiesz Neves, Leao czy Silva…
- Żartowałem. Interesuje mnie tylko… dlaczego Trincao jeszcze jest w moim klubie?!

Tak było, nie zmyślam.

45

@AdiKingu96 to jest w temacie? chyba przekleiłeś smsa od dziewczyny?

38

Widzę tu cztery komentarze. Które być może gdzieś głęboko opierają się na faktach, a takim jest np. że niektórzy 16-18 latkowie - czyli wciąż dzieci bardziej niż dorośli z bagażem doświadczeń - natrafiły na swoją osobistą barierę psychologiczną wchodząc do prawdopodobnie najbardziej wyeksponowanej medialnie drużyny świata. Ale sposób prezentacji tego faktu jest uwłaczający. Wasza psychika musi być bardziej przeorana niż Ansu i Bojana razem wziętych. Każdy jest inny i w duchu tego co powiedział Bojan powinniście okazać wsparcie lub przynajmniej obiektywny, racjonalny chłód. @pacior95 @Coutinho007 @koziar @Striker wstyd. Tak właśnie wygląda hejt.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?