4

Myślę, że wiedział że to niemożliwe (klub nie to że nie chciał, tylko nie mógł się na to zgodzić), ale zagranie PRowo oczywiście dobre. Szpileczka także w kierunku Messiego. A każda obniżka pensji oczywiście zasługuje na nasz szacunek.

45

@AdiKingu96 to jest w temacie? chyba przekleiłeś smsa od dziewczyny?

4

Człowiek z zasługami dla Espanyolu, Realu… miejmy nadzieję, że ma chłodną głowę i brak sentymentów ;p

A czemu z Realu poszedł do Sportingu Gijon? To trochę dziwny zwrot w karierze.

0

Nasza Gwiazda! W końcu tam, gdzie jej miejsce, a nie tak z daleka przez Instagrama. Odnajdzie się w blasku fleszy, na czerwonym Hollywoodzkim dywanie. Ryśku, niech i postawią ci tam gwiazdę w Alei Gwiazd, ale do nas już nie wracaj ;)

0

@Bobo25 możliwe, że funkcjonuje nierówny podział przychodów za mecze z Realem żeby i Barcelona i Juventus zapłaciły część rachunków za prawników i konsultantów od Superligi. W tej chwili rachunki zapłacone i spodziewane na pewno wynoszą już kilka milionów euro, a do tej pory faktury mógł płacić i wciąż może opłacać tylko jeden podmiot - Real.

0

Duet Depay-Luuk de Jong też był całkiem bramkostrzelny w Holandii a u nas nie było im dane powtórzyć sukcesu, więc tu też raczej obędzie się bez fajerwerków.

0

@RaulGarciatoGbur powiedziałbym nawet, że swietnie obudowana. Na tle różnych wypocin asów z Asa którzy chowają się w każdej barcelońskiej restauracji pod stołem, opowieść El Pais stoi jednak kilka poziomów kreatywności wyżej :)

0

Widzę, że mamy za dużo pieniędzy :)

1

@kamapl85 Miał, przez 2 lata USA nałożyły na niego sankcje jako podejrzanego o pranie pieniędzy dla jednego z karteli, ale został oczyszczony z zarzutów.

1

@AxelF Rezolucja Rady Europy z listopada 2021 stworzona aby wesprzeć ligi w tej właśnie sprawie przed Trybunałem :) . Akt nie ma mocy prawnej. Nie jest to na pewno traktat :)

0

A może Ten Hag chce go w pakiecie z De Jongiem? Czy może jednak Depay dwa razy nie wejdzie do tej samej rzeki? :)

1

@ForcaMilosz

Ja nie widziałem żadnego, ale statystyki miał takie:
CB - 14% meczów
DM - 20%
LDM - 13%
RDM - 27%

źródło: https://barcelonaanalysis.com/analysis/player-analysis/frenkie-de-jong-ajax-tactical-analysis-statistics

22

"Zerwane więzi – program typu talk-show, emitowany był od 7 stycznia 2001 do 24 marca 2002 w Telewizji Polsat, prezentował autentyczne historie ludzi, którzy stracili ze sobą kontakt przed laty i dzięki programowi ponownie się spotkali. Prowadziła go Alicja Resich-Modlińska. Wyemitowany był w niedzielne wieczory."


No, to poczekajmy do niedzieli wieczorem i wszystko się wyjaśni.

2

W komunikacie nic nie ma o Pumas 7, tylko o Pumas. Nie gramy z reprezentacją Argentyny w Rugby ;p

Pocieszmy się, że w 2004 grali też z Realem o analogiczne „teofeum” więc na poziomie pozasportowym nie upadamy tym przeciwnikiem niżej od Madrytu ;)

2

@QuentinTarantino to są bardzo szczegółowe informacje o kontrakcie, musiały wypłynąć z klubu. Rozumiem, że Twoje pytanie brzmi czy było to z premedytacją. Moim zdaniem tak - to jest brudna gra i to w dwóch parach białych rękawiczek - nie dość, że prasa, to jeszcze madrycka ;)

49

- Laporta: Interesuje mnie tylko Ronaldo.
- Mendes: wow, serio? Myślałem że powiesz Neves, Leao czy Silva…
- Żartowałem. Interesuje mnie tylko… dlaczego Trincao jeszcze jest w moim klubie?!

Tak było, nie zmyślam.

0

Może Deco już wie, że Raphinha nie trafi do Barcelony. Ale w ramach pomocy Barcelonie, wysyła komunikaty że deal jest naprawdę blisko, jednocześnie podkręca jego cenę dla Chelsea i straszy Dembele że będzie miał konkurencję więc niech się szybko decyduje?

1

> Jeśli jakaś firma zakupiłaby 49% praw do BLM, rościłaby sobie prawo do wpływu na najważniejsze decyzje i domagałaby się nawet obsadzenia pewnych stanowisk swoimi ludźmi.

No niesamowite! Chcieliśmy wiązany deal (kapitał + know how jak zarządzać tego rodzaju firmą) i nagle się okazuje, że nie chcemy partnerowi pozwolić przejąć zarządzania? Brzmi jakby znowu kolesiarstwo Laporty było mes que un Club...

0

4 mln euro… drobne na tle naszych planowanych wydatków ;)

0

@Murazor nie, klub nie potrzebował rozpaczliwie pieniędzy tylko dodatniego wyniku finansowego. To nie jest to samo. Temat wałkowany tyle już razy.

To nie znaczy oczywiście ze mamy dużo pieniędzy. Ale pieniądze nie biorą się z powietrza tylko z sukcesów sportowych, a te wymagają inwestycji.

0

A te jego słabe statystyki podań to efekt słabej drużyny czy po prostu jest takim paszczakiem?

12

Hej @Szkeri95 @EsteBlanco dostaliście tyle poleceń ostatnio za hejt na Pique, to może teraz coś też nam napiszecie ciekawego? Czy to prawda że Ramos lubi Hubloty?

PS
Wierzę, że "...albo będzie kiepsko" to tylko niefortunne tłumaczenie ;)

0

Czy na pewno mają zapewnić tylko kapitał? Pytanie czy jest przestrzeń na ryzyko konfliktu interesów z ich umową z Realem Madryt. Może nie, skoro Real ma umowę na biznes wokół stadionu, a my na prawa telewizyjne...

https://sixthstreet.com/investment_announce/strategic-partnership-between-real-madrid-sixth-street-and-legends/

> As part of the long-term partnership, Real Madrid receives €360m to be invested across any of the Club’s activities and Sixth Street acquires the right to participate in the operation of certain new businesses of the stadium for twenty years.

0

Andorra awansowała to mogą już usztywniać zasady ;)

0

Prawda jak zawsze leży po środku. Czy się bał? No jasne że się bał. Ale nie braku skuteczności, ale gniewu Ani za sam pomysł przeniesienia się do deszczowej Anglii ;)

2

Nie wiem co mnie bardziej bawi: że chcemy przejąć całą (starzejącą się) linię defensywną Chelsea, czy że myślimy, że to się uda.

19

@Lucassito Roberto ma dostawać < 3 mln netto (tu jest podane 5 brutto). Pedri i Fati netto zariabają ok 4-5 mln netto. Prawdopodobnie będzie zarabiał podobnie do Gaviego (kontrakt wciąż negocjowany) i Araujo (szczegóły kontraktu nieznane).

0

@zyciak Xavi powiedział, że owszem, była taka koncepcja aby Eric zagrał na pivocie, ale została schowana do szuflady jeszcze przed pierwszym treningiem

2

@gaucho104 Nie, jego zarobki nie zależą wprost od tego który klub zagra w Superpucharze, a jedynie pośrednio. Jego zarobki zależą od wyników finansowych federacji. Wynik federacji zależy od miliona rzeczy, w tym - jak się ostatnio dowiedzieliśmy - m.in. od tego, czy w Superpucharze zagra Barcelona i Real, bo tak jest skonstruowana umowa z Saudyjczykami. To czy to jest racjonalny zapis czy nie było poruszane w innych artykułach i komentarzach i nie ma chyba sensu się nad tym tu rozwodzić.

Media