0

@AxelF liczę z wiosną poprzedniego sezonu xd Nie musiał nurkować bo nasz obrońca zachował się jak idiota, ogólnie od kiedy zaczęły się plotki o transferze tak z urugwajczyka jest 10% piłkarza

1

@AxelF przecież nie dość, że go pociągnął to jeszcze go kopnął. Ostatnio kilka bardziej kontrowersyjnych karnych dostaliśmy

2

@Trencaxarxes przecież on go jedną ręką objął, druga pociągał za koszulkę i dla pewności jeszcze go kopnął xd chłop się zagrzał na chwilę, idiotyczne zachowanie w obronie i tyle

0

@PJ777 no tak gundo chcieli utrzymać, że dawali mu roczny kontrakt za taka samą kasę. Lewy z resztą tak samo miał, wylądowali u nas bo dostali po 4 lata za świetną kasę a w poprzednich klubach nie mogli liczyć na kontrakt na dwa lata xd

0

@KibicBarcy84 przecież lewy to na emeryturę przyjechał, widać po mim, że mu się już nie chce być w 100% profesjonalistą. A vitor to junior na poziomie rezerw, przy dobrych wiatrach za 2-3 lata może być z niego jakiś grajek

1

@kinioo tu problem jest inny- zobacz na pomoc realu- jeden słabszy fizycznie kroos obudowany valverde, aurelienem i judem- każdy pod 190 cm potężnego chłopa a przy tym świetni piłkarze. U nas 4 pomocników, każdy 170 cm w kapeluszu i fizycznie bardzo licho, tak się nie da grac i każdy nas tak będzie karcić. Nawet jak trener się zmieni to co ma zrobić jak fizycznie to ta kadra jest fatalna? Przespali okienko w lecie, cały świat idzie w stronę fantastycznych fizycznie piłkarzy a my bierzemy gundo i felixa xd z całej tej pomocy pedri-gundo-de Jong to jednocześnie powinien być maksymalnie jeden na boisku bo wszyscy wolni i słabi I lepsze drużyny będą to karać jak real dzisiaj

0

@PJ777 gundo I lewy to już emeryci, felix nigdy nic wielkiego nie pokazywał a kounde kolejny raz parodia piłkarza xd

0

@mikke nie ma szans, trzeba xaviemu by zapłacić i jeszcze na Flicka znaleźć a na razie mamy okrągłe 0 w budżecie. Chyba, że zrobią większą sprzedaż za jakieś 30-40 to można myśleć

1

@Tlener przecież solidnie go pociągnął, głupota obrońcy i niech się cieszy, że czerwonej nie dostał. Jak dzieci we mgle bronią dzis

0

@lucca87 to nie wystarczy nawet żeby dług pokryć, trzeba zarobić 20 mln za gwarancje zarządu i kolejne 60 mln za barca stusios( bo w lecie kolejna transza jest zapisana a jej nie będzie). Do tego na vitora trzeba 15 mln I kolejne 15 żeby zarejestrować kontrakty gaviego i balde xd

0

@Bajson na vitora tyle wywalili a pokazał techniczną biedę jak chlopak z polskiej 2 ligi... kilkanaście meczów widziałem i za cholere nie rozumiem jakim cudem vitor kosztował więcej niż 10-15 mln xd okey, ma wykończenie ale jest kompletnie drewniany z piłką, o dryblingu nawet nie słyszał i brakuje mu warunków fizycznych. Za taka kase można było kupić świetnego zawodnika na tu i teraz a mamy gorsza wersje ferrana xd

2

Z jednej strony człowiek by chciał wygrać ale z drugiej bez jakiejś wtopy solidnej nie wywalą dzbana :/

4

Świetny mecz, jeżeli można coś nazwać przedwczesnym finałem to zdecydowanie dzisiejsze spotkanie xD

0

@Nowy1103 no przecież za Laporty sytuacja klubu o grosz się nie poprawiła, ostatnie dwa lata odliczając kasę za dźwignie to klub wychodził na gruby minus. Wszystko się trzyma na sprzedaży barca studios, zaksięgowali za to 200 mln których nie ma i w lecie będzie już brakować 60-80 mln tylko z tego tytułu. Gdyby w tym klubie był prezes a nie pajac to spokojnie sytuacja by się już prostowała. No ale laporta obiecał igrzyska i jest jak jest. poza tym sprzedaż klubu to też nie jest prosta sprawa, afera goni aferę, zadłużenia ze stadionem na ponad 3 mld a system podatkowy jest tragiczny w hiszpanii.

0

@Kalin33 dostał pół godzinki z treningowym rywalem żeby się rozruszać po kontuzji, dość rozsądnie to brzmi

0

@HORUS Barcelonie w lecie będzie brakować w budżecie 60-80 mln za "barca studios" plus kolejne 30-40 na vitora, umowę balde i gaviego. Nawet jak nie chcą to muszą solidnie sprzedawać żeby móc sklad zgłosić na kolejny sezon, nie mówiąc o jakiś transferach. Chyba, że się trafi wygrana LM i jakiś nowy supersponsor, tyle, że się nie zanosi na to xD

0

@Alan_fcbfan skończy się na 40 bo wszyscy wiedza, że w lecie musi być wyprzedaż w klubie żeby budżet spiąć xd

0

@MaroBrd jeżeli to podważa a na pewno podważą to będzie potraktowane jako próba obejścia FPP i może klub dostać kare jak Everton na przykład

0

@th@les powiem Ci nawet wiecej- cała barca studios zafakturowala przez rok 3 mln euro- to znaczy, że zysku z tego by było maksymalnie kilkaset tysięcy euro. W teorii do podziału na 6 podmiotów. Czyli wpłacasz 20 mln żeby zarabiać na tym z 50 tysięcy. W okresie największego zainteresowania jaka ta spolka bedzie miec w historii xd W praktyce większość to i tak były wynagrodzenia i manewry prawne przy przekształcaniu spółki- czyli spółka warta "400 mln euro" nie przynosi praktycznie żadnych przychodów. No ale klub zafakturował 200mln zysku w raportach finansowych bo bez tego by nie było Roberta i raphini(xD) i co okienko będzie brakować 40-50 mln. Normalny nikt tu nie zapłaci nic wiec była potrzebna umowa z takim funduszem-krzakiem ktory sie spoznia z umową żeby dalo się przedstawić weksle zarządu do ligi bo inaczej by w kadrze bylo 13 graczy xd

0

@PoGGi nie da się ocenić czy wiązadło jest naderwane czy naciągnięte przy lini bocznej xd

4

Swoją drogą bez problemu można znaleźć czym jest ten fundusz- 0 środków pieniężnych (dzialaja za 100tys wplacone przez zalozycieli), od tego czasu ponad 60 mln zadłużenia i 0 euro zysku- wszystko podejrzane umowy ze spółkami w ciężkiej sytuacji zeby odlozyc bankructwo. To jest fundusz-krzak, dostaną pozwy i się zwiną. barcelona doskonale o tym musiala wiedzieć. Jestem tylko ciekaw jak bardzo klub oberwie za tą machloje, kwestia czasu kiedy niemiecki prokurator wejdzie i będą drązyć ile i kto zaplacił od nas zeby podpisali taką umowe.

8

@karci0 na hiszpańskich forach lata, że ma uszkodzone jedno z wiązadeł ale raczej nie zerwane więc pewnie 2-3 miechy odpocznie. Aż jestem ciekaw naszej gry bez niego xd

0

@Onlikox real może kupić kogo chce ale tam jest prezes a nie przygłupi showman xd

2

@FC4BARCA chłopie, żeby nasza gra wyglądała chociaz w 1/10 jak ich wczoraj xd

0

@seba444 musieliby kogoś sprzedać za gruba kasę bo jeszcze są gwarancje zarządu do odliczenia zanim będą zbierać środki na trenera. A wolny jest chyba tylko conte, za resztę będzie trzeba płacić więc dojedziemy z xavim jak nic do końca sezonu

0

@seba444 dobry trener zaśpiewa minimum z 5 mln netto czyli 10 brutto. Do tego odprawa xaviego. Nie ma szans w tym sezonie, jedynie co by sie dalo zrobic to wziąć któregoś z młodzieżowych druzyn i jakoś z xavim się dogadać żeby odszedł bez 1 euro odprawy

0

@rutek71 tak, wywalajmy 20-30 mln na chłopaka który przy dobrych wiatrach będzie potrzebował 5 lat i nawet nie bardzo wiadomo gdzie mógłby grać bo mamy z 5 takich graczy w kadrze a aktualnie gra się wali bo nie ma spd, lewego skrzydła, drugiego LO i zmiennika Roberta. Wzmocnienia są potrzebne przede wszystkim tu i teraz a jak zostanie jakaś kasa to można inwestować w takich chłopaków a nie na odwrót xd

0

@betleyoneDEjong tak, wincyj nastolatków, klub 5 lat wytrzyma zanim dojdą do światowego poziomu xd

0

@KondiCules przecież rodrygo to go dupą wciąga xd

1

@Fake69 aguero przez 10 lat grał z drugim napastnikiem który za niego walczył z obrońcami. Na koniec kariery grał jako 9 ale u pepa była wymienność pozycji i często zbiegał na boki. Vitor to junior na poziomie chłopaków z 2 zespołu i kilka sezonów minie zanim złapie taki poziom żeby być światowa gwiazdą xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?