O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 406
  • Liczba komentarzy 137
  • Polecenia 190

Komentarze

4

Busquets litości. Spakuj się i odejdź. Nie da się na Ciebie patrzeć.

1

@MesQueUnClub_87 z autopsji. Ojciec ugryziony przez jakiegoś owada, cala dłoń spuchnięta. Pojechaliśmy na niedzielny dyżur do przychodni na dzielnicy. Otwiera piguła i mówi że mamy dzwonić na telefon i wysłać zdjęcie na telefon.
To był czas gdy wszyscy lekarze byli już po szczepieniach, mój ojciec też, dwie dawki Pfizerem.
Powiedziałem jej, że nigdzie się nie ruszam z ojcem bez kontaktu z lekarzem. Straszyła mnie policja. Zablokowałem jej drzwi. Przyszedł lekarz, zobaczył rękę i kazał natychmiast wejść do gabinetu, by dostać zastrzyk w ramie.
Mi się nawet nie chce dalej pisać. Jestem tym zmęczony. Ta indolencją i brakiem empatii tego towarzystwa lekarskiego.

3

@Khardan bo gremium lekarskie doprowadziło do zamknięcia służby zdrowia. Tego nie wymyślili sobie sami urzędnicy. To wymyślili lekarze, to ich naciski doprowadziły do tego, że rezygnowano z zabiegów i operacji.
Żaden, ale to żaden minister zdrowia nie jest w stanie poradzic sobie z mafia lekarska.
Twoja partnerka może być wspaniałym lekarzem, o innym podejsciu niż większość z tych, o których pisze.

W momencie największej histerii w Polsce, wszystkie przychodnie zostały zamknięte dla pacjentów, ale prywatne kliniki już nie!!! Dlaczego???? Dlaczego mogłem iść do laryngologa prywatnie, a do pediatry miałem dzwonić i opowiadać mu przez telefon, jaki kaszel ma moja córka.
To jest chore, tego się nie da obronić.

2

Macie jeszcze jakieś wątpliwości, że Busquets się skończył???
To jest niewiarygodne. Ten facet nie gra nic, przez niego gramy na wiecznym hamulcu ręcznym. Ten Mingueza to jest pełna kompromitacja. Nico i Gavi spoko, ale do ogrywania, a nie do odgrywania pierwszych ról.
No i dzis uważam, że trzeba było oddać Desta, a zostawić Brazylijczyka. Ten Dest jest zamotany jakby go wypuścili na Aleje Jerozolimskie.
Nie mamy środka pola!!! Nie mamy kim tam grać!!!

0

@WildKidzML Mordeczko, zgadzam się z Tobą w 100%!

Zobacz wszystkie

12

Skończcie z tym użalaniem się nad nimi.
Kompromitacja goni kompromitację.
Zarówno jego, jak i Busquetsa nie powinno być już w tym klubie.
Trzeba podziękować, a nie dawać nowy kontrakt.

10

Widzę ryje tych hien, które zarabiają po 20mln rocznie, to mnie zbiera na wymioty. Teraz wszyscy żałują odejścia Leo. Gówno prawda, najważniejsze były i są ich kontrakty.

8

Jak dla mnie sytuacja jest prosta.
Moriba wraz z ojcem byli dogadani z innym klubem, że na pół roku przed końcem kontraktu podpiszą z nim umowę, a Barca zgodzi sie na odejście Moriby zimą za jakieś grosze.
Sytuacja się skomplikowała, bo Barca się dowiedziała o planach Moriby, bądź wyczuła, że pilkarz wraz z otoczeniem mataczą.
Teraz sytuacja jest prosta, albo podpisujesz i zrywasz porozumienie, które miałeś z nowym pracodawcą, albo wymuszasz na nim złożenie oferty, która zadowoli Laportę.
Według mnie oficjalna oferta za Moribę wkrótce wpłynie i dowiemy się z kim flirtował.

8

@Survier dokładnie, tak uważają ludzie. Myślą że po ulicach chodzą niedźwiedzie, a prąd włącza Kaczyński co trzeci dzien.
TVP prowadzi swoją narrację mająca nam wmówić , że jest mega dobrze. A TVN prowadzi narrację katastrofy i wiecznej apokalipsy.
A jak się okazuje naprawdę? Tak naprawdę, to w tej Polsce nie jest tak źle. Ludziom się nieźle żyje, jeżdżą na wakacje, wielu ma dobre auta, a dzieci głodne nie chodzą.
No ale co ja tam mogę wiedzieć. Na La Rambla wszyscy inni wiedzą najlepiej jak jest.
Pozdrawiam.

8

Po tej konferencji dowiedziałem się, że wszystko co słyszałem przez ostatnie tygodnie, to były zwykle kłamstwa nowego prezydenta.
Jestem zdruzgotany tym co zrobił, albo tym czego nie zrobił prezydent.
Bezdyskusyjnie trzeba powiedzieć, że Bartomeu i jego banda zasługuje na puche, ale jednak cała rodzina Barcelony zaufała Laporcie, bo złożył deklaracje. Nie kupuję tego, że nie znał finansów Barcy. Wiedział dobrze co się w klubie działo. Po prostu mógł sobie odpuścić.
Barcelona idzie na dno. Wpływy do kasy spadną drastycznie, a lada moment sponsorzy będą chcieli rozmawiać o sytuacji w klubie. Wiara, że Laporta to dźwignie zgasła szybciej niż zabłysnęła.