O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1002
  • Liczba komentarzy 799
  • Polecenia 2184

Komentarze

0

Dobry Boże, a myślałem że abidala już nikt nie przebije.

0

@brd42 No a ile bramek strzelili Austriacy? Nie dyskutuje z tobą dalej bo widać, że przez euro napływ niedzielnych kibiców.

0

@brd42 No to ty rzucasz jakieś niepoparte niczym teorie. Jakby była lepsza to by wygrała pozdro

0

@Campeon87 nie, nie była

7

@brd42 Co? XD Na jakiej podstawie Austria zasłużyła na 3 punkty w meczu w którym oddała 3 razy mniej strzałów?

Zobacz wszystkie

35

Przecież to jest żałosne. Taki Williams w ciągu 3 dni zagrał dwa mecze i odbył 12 godzinny lot samolotem a na końcu wyrzucił nas z pucharu a ten pseudo piłkarz zagra 3 mecze i dostaje mięśniówki XD

33

Genialny jest ten jude trzeba im przyznać. Trochę to martwiące. Jeszcze 2 lata temu pedri był od niego lepszy o lata świetlne. A na ten moment jude wydaje się być lepszym pomocnikiem. Pytanie co jest powodem takiego rozwoju Anglika i stagnacji Pedriego. Czy to kwestia poukładania drużyny i lepszego prowadzenia przez trenerów czy indywidualna.

32

Poważnie zagrożona absencją w kolejnej rundzie to jest cała drużyna

28

@ini_barca chodzi o wykazanie pewnej hipokryzji. Gdy gavi gra dla Barcy to jest brutalny a sędziowie powinni być dla niego bardziej surowi. Natomiast gdy gra dla hiszpanii to jest waleczny i charakterny. I wtedy wszystkim wszystko pasuje.

28

@DJ1992 Pokaż mi Brazylijczyka który z marszu wszedł na wysoki poziom po przejściu do Europy. Nawet ney czy vini potrzebowali czasu. Wiec nie wiem skąd pomysł, że 18 letni roque zbawi nasz atak

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?