O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rivaldo
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Benfica Lizbona
  • Barcelonie kibicuję od początku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 1389
  • Polecenia 2381

Komentarze

4

O ile mecz z Porto to była kupa, to dzisiaj widać było już jakiś pomysł na grę. Chyba powrót Pedriego i De Jonga zaczyna być widoczny.

9

Inaki mvp jak dla mnie.

0

@seeba żeby chociaż w światło bramki trafił...

1

Co do drugiego bramkarza, to Inaki robi swoją robotę.

1

Kuźwa, jeśli to był faul Araujo, to nieźle

Zobacz wszystkie

104

Pieprzenie panie felietonista!! Że gość jest baskiem, to obiechać go nie wolno, bo to zawzięty i dumny naród??!! Bzdura! Albo podejmujesz rękawicę i grasz przeciwko najlepszym, albo rąbiesz drzewo w lesie... Tyle w temacie.

49

Luuk jak dla mnie zapracował na kontrakt na kolejny sezon. Świetny zmiennik, potrafi grać głową, kolejny już raz w tym sezonie strzela w ostatnich sekundach meczu. Na początku sezonu był tylko drewnem, ale teraz to już nasze drewno XD

30

Może nie tyle rasizm, co brak szacunku do innego człowieka i jego pracy.
Każdy, kto postępuje w taki sposób jest dla mnie skończonym kretynem, i o ile nie czuję się zaskoczony, że w sprawę był zamieszany Dembele, to Griezmannem jestem rozczarowany...

30

Szukajmy trenera, żeby nam ratował sezon. Chłopa z jajami, co usadzi towarzystwo. Dzisiaj drużyna powinna zapierdalać jak w zegareczku, żeby pokazać piłkarskiemu światu, że to odpadnięcie to był wypadek przy pracy, a oni odpali z wypiętą dupą. Ta ostatnia bramka, to było dno totalne, wszyscy stali i patrzyli.

27

City zrezygnuje z transferu Leo, jeśli będzie musiało za niego zapłacić... Hahaha, cytat dnia. Szykuje forsę panie szejk !!

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?