3

Wszystko za późno o kilka lat...

0

@bernardFCB jeszcze Garcia, bo Umtiti do niczego się nie nadaje...

0

@magic303 Suarez go wygryzie... no na pewno, z tego jest znany XD

1

@senri No wszystko pięknie, ale zobacz, z kim graliśmy te dwa mecze :)

3

@senri Dembele waraca po ciężkiej kontuzji, będzie tylko lepiej!!

1

koles na lewym skrzydle w farbowanych wlosach... co to za jeden?? Robi sporo wiatru.

6

Trincao też spoko, po stracie pracuje w obronie, nieźle podaje i potrafi w dryblingi

19

Niby mecz ze słabym zespołem, ale pokazuje, że ludzie pokroju Coutinho czy de Jong muszą grać na swoich naturalnych pozycjach...

1

Karny na Trincao ewidentny...

1

Początek 2 połowy ogląda się całkiem fajnie

0

Ile to już razy słyszałem, jak to Inter Gnojnica był o włos od zakontraktowania Messiego, Ronaldo i Lewandowskiego, ale na przeszkodzie stanęło coś tam, coś tam...

0

@KamilZ powinien zmieniać Messiego a czasami nawet grać za niego. Era Leo w Barcelonie dobiega końca. Osobiście bardzo wierzę w Trincao.

0

@odo997 Kurde, czy to przy finale LM, czy nawet wczoraj podczas meczu GER-ESP komentatorzy mówili, że jest wolny...

0

@mally2009 nawet nie tyle transfer, co kontrakt. Thiago jest wolnym zawodnikiem.

2

1.5 mln... To już nawet nie jest śmieszne.

1

@rk ja już wolę, żeby odszedł. Skoro nie chce grać...

3

Niech już ta sprawa z Messim się skończy. Rozwala to atmosferę wokół klubu, już i tak nie najlepszą. Skoro chce odejść, to niech idzie gdzie chce, nawet szejkusów. Trzeba tylko wyciągnąć z tego odejścia jak najwięcej zielonych.

0

@Shvedu Myślę, że nie można nazwać np Lengleta nieudanym transferem. Zobaczymy w tym sezonie, jak będą sobie radziły obecne niewypały... Coutinho, Griezmann i Dembele mają coś do udowodnienia.

27

City zrezygnuje z transferu Leo, jeśli będzie musiało za niego zapłacić... Hahaha, cytat dnia. Szykuje forsę panie szejk !!

0

@zibiku zgodzę się z tobą, ale jak ten zarząd miałby dobijać targu, to pewnie skończyłoby się tym, że za jego odejście musielibyśmy dopłacić...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dwa lata za późno...

0

Kuźwa, wszystkich oddać za darmo!!
Ja wiem, że odciąży budżet za wypłatę, ale na Boga jak to wygląda??!!

2

@Rafating Nie da rady, za dużo kasy na stole... Będą się sypać wióry :(

0

@AntoineGriezmann chcesz kupić Arizabalage????

1

@sirRobb zamysł zamysłem... ale jeśli jest tam zapisana data 10.06, to chyba sprawa jest oczywista.

5

"Leo Messi poprosił Barcelonę na zgodę na opuszczenie klubu powołując się na zapis, według którego mógł to zrobić za darmo przed 10 czerwca. Argentyńczyk twierdzi, że z powodu przedłużenia się sezonu, taka możliwość również powinna trwać dłużej." Sezon się skończył, mamy 29.08 a liga hiszpańska ostatnią kolejkę grała 19.07... Nie wiem, jacy prawnicy mu doradzają, ale jak dla mnie, na zrywanie kontraktu jest już za późno. W zarządzie pracują skończeni głupcy, ale jeśli puszczą Messiego, albo nie wygenerują z jego odejścia dużych pieniędzy, osiągną szczyt frajerstwa. Wszystkie karty są po stronie klubu. Tak, jestem mega wdzięczny Messiemu za te wszystkie lata i trofea, ale jest mi smutno, że klub niemal wali się na naszych oczach, i właśnie teraz, kiedy potrzebujemy go tak bardzo, ten krzyczy, że chce ZA DARMO odejść z Barcy.

0

@dominik1987r Coutinho, Griezman, Dembele, Suarez... Teoretycznie oprócz Leo w drużynie byli ludzie, którzy mogli sami wygrać mecz.

0

@Frank już nie :(

Media