O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4489
  • Liczba komentarzy 1693
  • Polecenia 1167

Komentarze

5

@Maynard666 najlepiej wszystkich sprzedać, niech nie będzie niczego. Płytkie myślenie w emocjach.

0

@Doniu814 okej, wyszukiwarka na stronie nie działa zbyt dobrze, bo nie widziałem.

0

Trochę ciężko, żeby Christensen zagrał xd. Chyba chodziło o Cubarsiego.

0

Czy mi się wydaje, czy nie ma ocen za mecz z PSG?

0

@DIPENSE a ja sądzę, że my sobie możemy co najwyżej popierdzieć przed monitorem i wierzę, że jeżeli Gungo zagra to znaczy, że tak jest optymalnie.

Zobacz wszystkie

33

Czy nie wystarczy wyznawać tych wartości zamiast ogłaszać ich całemu światu?

33

@hazo428 no tak, bo przecież my najlepiej wiemy jak wyglądały odprawy przedmeczowe w szatni Barcy. Narodził się jakiś mit dotyczący tego, że Leo nie nadaje się na kapitana i nie ma cech dowódczych i był powielany przy okazji kolejnych wielkich porażek.

32

Ernest, cudowny bait. Przecież teraz szerokiemu gremium FCBarca.com wywali error, "no bo jak to tak, rezerwowi... Znaczy no trzeba rotować, ale... Sevilla... Odpadniemy... Eeee..."

Stay tuned

29

Jeśli mowa o tym, że chciałby grać tu albo tu, to spójrzcie na to z innej strony. Nie każdy jest kibicem Barcelony lub Realu. To nie są jedyne możliwości. Są osoby, które nie kibicują żadnemu klubowi, więc rozumiem w pełni słowa Senegalczyka, zwłaszcza że odniósł się do słów Maradony, który pierwszy o tym wspomniał.

29

Intryguje mnie jak ludzie niemający kompletnie pojęcia o finansach, strukturze finansowej klubu i przepisach dot. transferów i kontraktów, wypowiadają się w roli ekspertów i to jeszcze z szyderczą manierą. Jeżeli dziwi Cię, że Barca nie mogła przedłużyć kontraktu z Messim, ale ma szansę sprowadzić Hochlanda - prawdopodobnie nie rozumiesz nic z tej sytuacji. Jeśli dziwią Cię inwestycje przy takim zadłużeniu i fakt, że jest mnóstwo chętnych instytucji finansowych na udzielenie kredytu Barcelonie - prawdopodobnie nie masz pojęcia o czym mówisz... Jeśli przypadkiem przez ostatnie kilka lat ominął Was fakt, że rok w rok mieliśmy zobowiązania wobec wierzycieli na kilkuset milionowe kwoty, które fakt, sukcesywnie udało się zmniejszać, ale ma problem ze zrozumieniem czym różni się to od sytuacji z finansowym fair play to po prostu niech nie pisze głupot.

Nie chcę nikogo oceniać, sam gówno wiem o zarządzaniu tak wielką firmą i finansami, ale nie silę się na eksperta. Za to tu odwieczne wielkie głowy po karierze menedżerskiej w fifie (FM to pewnie za trudne już), którzy myślą, że budżet klubu kończy się na przychodach i wydatkach, a nie rozumieją nawet prostego mechanizmu amortyzacji transferów, finansowego fp, kosztow obslugi kredytow czy czegokolwiek co wykraczaloby poza ich poziom abstrakcji. Chętnie dowiedziałbym się od tych wszystkich mędrców jak inwestują i zarządzają swoimi pieniędzmi, skoro tak dobrze odnajdują się w roli prezesów.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?