O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3144
  • Liczba komentarzy 1370
  • Polecenia 626

Komentarze

1

@Hiacynk chyba stricte środkowych napastników, patrząc po tych nazwiskach i nazwiskach, których nie ma

0

Warszawa: ktoś zna jakiś fajny pub, gdzie można obejrzeć dzisiejszy meczyk?

0

@Joshi mam nadzieję, że widziałeś przynajmniej jeden mecz Balde, żeby móc tak śmiało komentować?

0

Najlepszy pomocnik i jeden z lepszych zawodników w meczu z Napoli.

3

@Maniek9444 wszystkie używki powinny być legalne, niestety jest to nierealne. Wobec tego należałoby zalegalizować lub chociaż zdepenalizować posiadanie takich narkotyków jak marihuana. Czemu?

-Portugalia jest najlepszym przykładem walki z narkomanią. To najlepszy kraj w Europie jeśli chodzi o to jak drastycznie zmalał procent narkomanów. Dlaczego? Znieśli represje dotyczące narkotyków.
-To co jest nielegalne zostaje gangom. Kto na tym traci? Państwo, czyli my.
-Odcinamy duży wpływ do budżetu państwa z tytułu podatków i akcyz.
-Możliwość zatrudnienia ludzi, nowe miejsca pracy
-Lepszy jakościowo dostęp, konsument wie co bierze, ktoś to kontroluję; wie dokładnie ile i za co płaci
-Ktoś konkretny za tym stoi, produkt był trefny, wiesz gdzie z tym iść. Duża korzyść dla konsumentów.
-BO CZŁOWIEK JEST WOLNY I POWINIEN SAM DECYDOWAĆ O TYM CO ROBI, CO JE, PIJE CZY BIERZE. JEŚLI TYLKO NIE WYRZĄDZA TYM NIKOMU KRZYWDY, NIE POWINNO BYĆ PRAWO ZABRANIAJĄCE MU TEGO ROBIĆ.

Zobacz wszystkie

32

Ernest, cudowny bait. Przecież teraz szerokiemu gremium FCBarca.com wywali error, "no bo jak to tak, rezerwowi... Znaczy no trzeba rotować, ale... Sevilla... Odpadniemy... Eeee..."

Stay tuned

29

Jeśli mowa o tym, że chciałby grać tu albo tu, to spójrzcie na to z innej strony. Nie każdy jest kibicem Barcelony lub Realu. To nie są jedyne możliwości. Są osoby, które nie kibicują żadnemu klubowi, więc rozumiem w pełni słowa Senegalczyka, zwłaszcza że odniósł się do słów Maradony, który pierwszy o tym wspomniał.

28

"Skoro wydaliśmy taki komunikat, to dlatego, że mamy dowody. Musimy to przeanalizować i jeśli naprawdę okaże, się, że mamy dowody"

(???)

20

Dla mnie w miarę zrozumiałe. Balony utrudniały i wpływały na grę, zmusiły do przerwania. Oczywiście sprawa powinna obejść się bez konsekwencji, ponieważ balony były o wiele mniej uciążliwe niż np. odpalanie rac i przerywanie meczu przez dym. Jak dla mnie jednak głupi pomysł, o wiele lepiej wyglądała by jakaś wielka mozaika albo transparenty, coś w tym stylu...

18

Zanim napiszecie swoje mądrości.

W poprzednim sezonie padło 1024 bramki, 2 lata temu 1 118... Tendencja jest raczej malejąca. W tym sezonie padły 983 bramki. Barca w tym sezonie zebrała ich 90, a drugą drużyną z największą ich ilością został Real z wynikiem 63 goli (!!!). W poprzednim sezonie mieliśmy ich 99, podczas gdy Real (zajmując także 3 lokatę w lidze) miał ich 94... Dla tych, na których liczby nic nie znaczą i tak nie zrozumieją.

I nie odpowiadajcie, że styl gry jest do dupy. O tym nie napisałem ani słowa, a artykuł jest o liczbach, więc na ten temat się wypowiadam.