Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rejn tyle, że lewy fizycznie nie dojeżdża. Wieku nie oszuka, niestety
0
@JarekS dla mnie są dwa sporne tematy przy roque- dlaczego Real wolał Endricka i dlaczego mimo tego Barcelona płaci wg agenta naszego przyszłego zawodnika i tak dużo więcej?
0
@antymadrista1 za niego to pewnie z 30, moze 40 dostaną bo wiek średni, liczby takie sobie a i prowadzi się niezbyt dobrze
0
@Emhyr przecież ostatecznie to żaden fundusz się nie wywiązał, co wpłacili to im klub ma oddać
2
@Emhyr przecież wszystkie te umowy odnośnie mitycznego "barca studios" tak działają a Ty się jeszcze dziwisz xD
0
@kejdzi od kilku lat o tym wiadomo, no ale lewy ma dobre plecy xD
0
@czarnatom no ok, on ma zerwane wiązadła i uszkodzoną łąkotkę. Mogło być tak, że naderwał wcześniej ale tego nijak nie sprawdzisz na boisku. Powiedział, że jest ok, więc lekarz go puścił. Przecież przeważnie się tak dzieje i się obserwuje jak sytuacja a w międzyczasie ktoś się grzeje. Nie ma co winić lekarzy bo co mieli zrobić, nie mają rentgenów w oczach
0
@Barcasub NIE Z 10 REZERWOWYMI a z potencjalnymi partnerami w środku pola. Trochę hiszpanię oglądam, na razie tylko gavi był pewniak i cały czas szukają mu partnerów i kto ze zmienników dobrze z nim współpracuje bo nie działało to ciągle idealnie.
0
@RivaldoVitorBorba gdyby wiązadło uszkodził wcześniej nie dałby rady chodzić a gavi nawet biegał.
1
@creativeopinion ale on tej kontuzji doznał po powrocie na boisko, noga mu się wygięła przy przyjęciu piłki. prawdopodobnie noga go bolała i po prostu odruchowo próbował jakoś inaczej niż zwykle na niej stanąć i tak się stało
0
@45M4R jak trener miał sprawdzić jak gavi statystycznie wypada z tym czy tamtym w środku pola wpuszczając go na 30 min? Przecież ta reprezentacja była budowana dookoła niego więc chyba logiczne, że sztab chce dopasować kto się nadaje do Gaviego a kto nie. Cała ta sytuacja to okropny pech ale wymyślanie, że to wina trenera reprezentacji to jakiś totalny absurd. Równie dobrze mógł wejść w 89 minucie i mogło się stać to samo
9
@Barcasub ale co to ma obchodzić reprezentację, że w klubie go tyrają? Gość przyjeżdża na 2 mecze, nie na 20. Nawet 180 min to niewiele w porównaniu z klubem a zamysł trenera był pewnie taki, że chcą zobaczyć jak Gavi wygląda z różnymi zawodnikami bo robili sporo roszad dookoła niego, najpewniej żeby mieć dane do porównania w zimie. Kiedy mają to sprawdzać, na euro? Chyba logiczne, że jak trener ma z 4 mecze jeszcze przed ME to nie będzie ich marnować bo Xavi się obrazi.
0
@AduŚ07 no już nie róbcie sobie jaj, w każdym meczu masz po kilka takich starć. Wyglądało, że kolano jest całe, Gavi też nie mówił nic złego to go wpuścili żeby zobaczył jak sytuacja i zmiennik miał czas się rozgrzać. Pech, ze mu noga odjechała ale to się równie dobrze mogło zdarzyć w każdym innym meczu
0
@Michal1975 istnieje coś takiego jak raporty finansowe, real jeżeli faktycznie wezmie kredyt ma zadłużenie na stadion na mld euro ale inne instytucje są im dłużne 300 mln i jeszcze w kasie mają 200 mln. Do tego na pensje wydają 150 mln mniej a zyski większe o 100 więc z punktu widzenia ffp w lecie będą mogli wydać 500-600 mln
0
@Rejxon bo vinicius jest aktualnie najpopularniejszym piłkarzem w 3/4 świata i marketingowo fatalnie to wygląda jak jest obrażany przez członka zarządu klubu? Gosc pajacuje ale od ludzi na takich stanowiskach trzeba wymagać odrobinę rozumu
1
Można się nie lubić ale serio, jak to nie był sprzedany mecz to ja już nie wiem. Tak obrzydliwego sędziowania nie pamiętam i albo kluby zaczną coś robić albo zaraz nas też tak przekręcą w którymś meczu
0
@Kamil689 no przecież tak wydrukowanego meczu jeszcze nie było w tej śmiesznej lidze. Gwizdneli spalonego ktorego wg angielskiej transmisji nie było, drugą bramkę im sędzia nie uznał bo tak, potem oczywistego karnego też nie dostali. Chłop ręką blokował dośrodkowanie i nic, ze dwóch różnych też nie dostali. Ba, nawet ten przygłup tak się ustawial, że przynajmniej dwa razy Sewilla mogła dośrodkowac bo carvajal musiał sędziego obiegac bo mu włazil w tor biegu. Na całym świecie by była afera, że to 4 czy 5 sprzedany mecz ale ta liga jest tak słaba, że to za normalne wszyscy maja
0
@Darek_Maruszczak to się nie zgadza z oficjalnym raporem finansowym za sezon- wydali 500 na pensje i to się pokrywa z tym co w necie lata. Chłop się walnął z netto brutto albo lewy musi kasować z 80 mln żeby te 500 nazbierac
0
@Rhaan zobacz ile oficjalnie płacą na piłkarzy, 500 mln xd podziel to na grajków pierwszego składu i wychodzi, że każdy średnio dostaje jakieś 22 mln brutto. Odlicz gości ze szkółki to wyjdzie, że w Barcelonie jest raj skoro koło 30 mln można zgarniać będąc nawet przeciętnym grajkiem.
1
Komentarz usunięty
2
@Emhyr nie, do lipca czy sierpnia sprawę prowadziła sędzia która prywatnie jest związana z biznesowym współpracownikiem barcelony, prywatnie wielkim fanem klubu i znajomym laporty. Robiła co mogła żeby sprawę ukręcić ale się wydało, już ją odsunęli i jakieś zarzuty ją czekają więc śledztwo faktycznie trwa dwa miesiące.
0
przecież atletico może sobie tyle wołać, młody gra o niebo lepiej niż rok temu. Jak nie tu to inne kluby zapłacą 80 mln albo Arabia chętnie da dwa razy tyle a na końcu Felix będzie mieć wybór wrócić na ławkę albo iść gdzieś indziej xd
1
Czy kiedyś coś pozytywnego o tym klubie przeczytam? Albo długi, albo zaległości albo jakieś kolejne skandale. Na każdym kroku Laporta tylko czaruje i kombinuje a fakty są kiepskie xd
0
@kylo12 młody jest niezły ale bez przesady, na pewno ma szansę w bliższej czy dalszej przyszłości być ważnym graczem ale teraz to widać, że "dupa się pali" w związku bo Maroko podchody robi i chcą zamknąć temat. Dopiero wtedy zobaczymy czy faktycznie będzie miał kolejne powolania
0
@kanver_ ale to od jakiegoś czasu standard hiszpański, gdyby nie możliwość gry dla Maroka nikt by go narazie nie rozważał w kontekście reprezentacji. Nie chcą powtórki z hakimim, jak ma ktoś talent to przyklepać jak szybko tylko się da a potem może czekać kilka lat aż znów się przyda w reprezentacji
0
@Maker0 akurat ta kontuzja to wcale nie jest lepsza, zależność jest taka sama. Po tej kontuzji większość piłkarzy doznaje zerwania wiązadeł w drugim kolanie bo starają się uważać na nogę xd
0
@Siwy88 jak pajac to ty się zachowujesz, klapki na oczach i krzyczysz, że wszyscy Barcelony nienawidzą. A prawda jest taka, że Tebas i tak poluzował przepisy dla nas i przyjęli weksle a wcale nie musieli. Jakos tez nie robil afery, ze Portugalczycy graja za darmo oficjalnie. Klub jest tragicznie prowadzony i to wina laporty i tyle
0
@walkerKK ale te przepisy są zbliżone, uefa narzuca ramy a kraje je dostosowują. Tebas? jest baranem ale jak go zmienią to będzie to samo. Czemu się nie zastanowisz czemu Laporta mistrz finansów oszczędza i oszczędza drugi rok, tną pensje na lewo i prawo a fakty są całkowicie przeciwne, po prostu zeszli z liczby graczy. Płacą tutaj bardzo grubo bo w kadrze 19 graczy jest. Portugalczycy grają za darmo, balde i yamal mają kasę 2 druzyny więc podziel 400 mln na 15 i wyjdzie Ci ile faktycznie klub płaci piłkarzowi i dlaczego są problemy. Oficjalnie każdy gra za 5 mln a wychodzi, że na głowę wychodzi grubo ponad 20. Real na 24 gości płaci 300 mln a nie mają długów i śpią na kasie, tak dla porównania xd
0
@Siwy88 Tebas? a co on do tego ma, że Laporta mistrz finansów oszczędza i oszczędza drugi rok, tną pensje na lewo i prawo a dziś w jednym z poprzednich artykułów podawali, że klub na pensje wydaje 490 mln. Jako ciekawostka jest to więcej niż dwa lata temu więc coś tu jest nie tak i to grubo bo w kadrze 19 graczy jest. Portugalczycy grają za darmo, balde i yamal mają kasę 2 druzyny więc podziel 400 mln na 15 i wyjdzie Ci ile faktycznie klub płaci piłkarzowi i dlaczego są problemy. Oficjalnie każdy gra za 5 mln a wychodzi, że na głowę wychodzi grubo ponad 20. Real na 24 gości płaci 300 mln a nie mają długów i śpią na kasie, tak dla porównania xd
0
@45 No tak zredukowali, że z 480 w zeszłym roku zeszli do 490 w tym. Jeszcze trochę takich oszczędności i będzie można wydawać kasę na grubo