Oficjalnie: Barcelona poinformowała, że Gavi zerwał więzadło krzyżowe!

Dariusz Maruszczak

20 listopada 2023, 12:33

150 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona potwierdziła w oficjalnym komunikacie kontuzję Gaviego. Pomocnik zerwał więzadło krzyżowe przednie i uszkodził łąkotkę.

Zgodnie z informacją przedstawioną przez klub, Gavi całkowicie zerwał więzadło krzyżowe przednie w prawej nodze. Doszło również do kontuzji łąkotki zewnętrznej, co jeszcze bardziej komplikuje sytuację zdrowotną zawodnika. Według doktora Ripolla może to oznaczać absencję dłuższą niż 8 miesięcy. Barça oświadczyła również, że Gavi w najbliższych dniach przejdzie operację, po której zostanie przedstawiony kolejny komunikat. Javi Miguel z ASa też uważa, że pomocnik będzie poza grą przez około 8-9 miesięcy.

Gaviemu można przesłać wyrazy wsparcia na oficjalnej stronie internetowej FC Barcelony.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dodam, że patrząc na opis tej kontuzji jest dla mnie skrajnie nieodpowiedzialne że pozwolono Gaviemu wrócić na chwile na murawę. Ktos w sztabie kto sie zna na takich urazach powinien go strzelic w pysk i odesłać na ławkę a nie pozwalać mu grać bo on chce. Czasem potrzeba kilku sekund zeby pogorszyc taka kontuzje.

Masakra jak to w ogole mozliwe ze pozwolono mu grac.

@creativeopinion ale on tej kontuzji doznał po powrocie na boisko, noga mu się wygięła przy przyjęciu piłki. prawdopodobnie noga go bolała i po prostu odruchowo próbował jakoś inaczej niż zwykle na niej stanąć i tak się stało
« Powrót do wszystkich komentarzy