O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2163
  • Liczba komentarzy 464
  • Polecenia 1096

Komentarze

1

@Kapitan hawk Aż się złapałem za głowę;)

0

Oby to była prawda..

0

@paquito88 Też jestem tego zdania odnośnie Flicka i ogolnie mam przeczucie że wyjdzie nam to na dobre a przynajmniej jest znany z tego że zawsze zwiększa intensywność po swoich poprzednikach a tego na pewno nam brakuje intensywności i gryzienia trawy, walki do końca.. A nie spuszczanie łba i szukanie wymówek.. Xaviego broniłem do połowy obecnego sezonu ale już dłużej się nie dało mimo całej sympatii do niego.. Zastanawiam się co się tak na prawdę tam wydarzyło że mimo tej całej kompromitacji i tak go zwolnił..

1

Jestem ciekawy co Flick z tej drużyny wyciągnie mam mieszane uczucia z jednej strony jak sobie pomyślałem o kolejnym sezonie z Xavim za sterami to aż się odechciewało czekać na kolejny sezon choć bardzo mi przykro ze sposobu w jaki Generał został zwolniony.. Z drugiej strony zmiana terenera była potrzebna.. Mimo wszystko myślę że Flick może przede wszystkim nam pomóc w obnażaniu i naprawie błędów które notorycznie nasza drużyna popełnia czy to w obronie czy to w ataku i w końcu nie będzie 70 bezproduktywnych podań przed polem karnym rywala i kontra .. Mam również nadzieję że w końcu (nasi) piłkarze będą potrafili zagrać też kontry .. Dla Flicka to być albo na być w gronie topowych trenerów na rynku transferowym dlatego o jego ambicję i chęci jestem spokojny na pewno chłop będzie chciał udowodnić wszystkim że potrafi i etap z Bayernem to nie był tylko przypadek pomyślnych zbiegów okoliczności .. Chciałbym abyśmy w końcu potrafili zaskoczyć rywala i zaczęli grać nieprzewidywalnie..

0

@Chaoss Chyba że zaczną grać w stringach ..

Zobacz wszystkie

59

Bardzo chciałbym podziękować Leo osobiście za każdą bramkę jaką strzelił dla Barcelony ten człowiek tyle razy poprawiał ludziom humor swoimi golami.. Wyobraźcie sobie ile uśmiechu dał wszystkim jego kibicom gdyby tak zliczyć. 8 złota piłka ∞ bądźmy szczerzy myślę że chyba już nigdy niestety nie będzie takiego piłkarza jak Leo za moich czasów to na pewno...

43

I takie podejście to ja rozumiem !;)

39

Mam nadzieję że od teraz kontuzje będą go omijac ponieważ wyrasta nam na jednego z filarów naszej obrony :)

38

Ooo cykl "Kwestia godzin" uważam za otwarty!

37

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?