0

@Joopiter Tyle, ze w to lato za dzwignie wymyslili gwarancje zarządu, w to lato trzeba to rozliczyć czyli te 100 mln skądś muszą wyczarowac

0

@Maker0 tyle, że na razie trzeba zrobić wyprzedaż w klubie żeby móc wystartować w następnym sezonie. Brakuje 40 mln z dźwigni w tym sezonie a na przyszły jest zapisane 60, czymś to trzeba zasypać. Do tego 15 mln na rejestrację vitora i z 50 na zatrzymanie Portugalczyków, dopiero później można myśleć ile zostaje na trenera xd

0

@Domin7777 był nawet tu artykuł, mamy zaksięgowane 40 mln w tym roku i kolejne 60 w lecie z dźwigni a tych pieniędzy nie ma, czymś to trzeba zasypać. Zapomniałem jeszcze o 15 mln na rejestrację vitora także tak, jest kijowo xd

2

@OldMc84 na razie startujemy z -100 za "dźwignie barca studios" I kolejne -50 żeby zatrzymac na kolejny sezon Portugalczyków. Czyli trzeba sprzedać de Jonga/pedriego i któregoś z dwójki SO żeby wyjść na 0 a gdzie tam do wzmocnień xd

5

Swoją drogą xavi ma łeb, po prostu żenujący wystep z realem przykryty "afera" sędziowską, wstyd w meczu z bilbao jakoś bokiem przeszedł przez kontuzje a gdy zaliczyliśmy wpier*ol roku w abstrakcyjnych okolicznościach to wyjechał z odejściem i to będzie główny temat w mediach xD

2

@Czawi no nie będzie, do amortyzacji zostało 30-40 mln, jak odejdzie to z perspektywy ffp wyjdziemy na 0 xd

5

Gdy wszyscy myśleli, że Villarreal się zesrał metr przed kiblem i nie da się bardziej frajersko przegrać piłkarze Barcelony powiedzieli żeby potrzymać im piwo xD

2

Komentarz usunięty

0

@AxelF to żaden argument, klub musiałby udowodnić, że nike celowo do tego dopuściło. Poza tym to jest ulamek tego co płacą i najwięcej oni tracą na takiej sytuacji więc to jest bezsens

0

@Rupert_Haubica do momentu zainteresowania Barcelony to brazylijskiej gazety pisały o 10 mln za niego xD dla nas promocyjne 35+35+podatki+prowizje bo vitor chciał tylko do nas xD

0

@JaroCoach a po 3 lecimy im za lewego kupę szmalu xD

2

@cules100pro ale pojechałeś, nie odpuszcza bo mają ważną umowę z nike, nawet euro więcej nie zapłacą bo mają wszystkie karty w ręce, jak Barcelona będzie chciała zerwać ten kontrakt to kary są w setki mln euro, jedyna droga to jakaś ugoda ale to i tak Barcelona będzie musiała wyłożyć jakąś gigantyczną sumę której aktualnie nie ma xd

0

@AxelF nie, dla mnie kradzież to kradzież, to ty tu chodzisz i mówisz, że może i ukradłem ale przecież nie pilnowali więc w zasadzie to znalazłem xd

0

@Iniesta997 to teraz sprawdz ile z tego to były te śmieszne dzwignie i real jednak miał stadion zamknięty, dopiero teraz się zrobi różnica. Kurde, tylko zobacz jaki zakres prac był w madrycie i co tam zrobili a co robią tu, jasne, super, że będzie wszystko odnowione ale to nie wygeneruje takiej kasy jak chowana murawa, centra handlowe/biznesowe i hotele na stadionie

0

@Iniesta997 Perez gdy objął real klub też był zadłużony po uszy ale on jest biznesmenem, wszystko liczył 5 razy czy się opłaca i teraz śpią na kasie. Lapciu przyszedł, obiecał igrzyska i w ramach walki z zadłużeniem zadłużył klub na 30 lat żeby przyszedł robcio. Absurdem jest to, że tak opowiada o oszczędzaniu a na koniec masz raport finansowy i na pensje wydajemy 200 mln wiecej niż real generując dużo mniejsze przychody. Statystycznie płacimy zawodnikowi 18-19 mln euro brutto za sezon gdzie w realu wychodzi 12 mln brutto. Do tego real robi stadion, przemyślany w każdym calu żeby maksymalnie zwiększyć zysk to lapciu też robi remont. Duzo drozszy i na duzo gorszych warunkach, do spłaty mamy prawie 2,5 mld euro przez 30 lat. W teorii klub podał, że zwiekszy się zysk klubu o 150 mln to będzie na ratę i trochę zostanie ale polecam się wgłębić w te wyliczenia, z niecierpliwością czekam na wyprzedanie takiej liczby karnetów za taką kwotę. Cała przyszłość klubu wisi aktualnie na superlidze a tam szefem jest przecież Perez, takie usilne atakowanie go może się skończyć tym, że nas z niej wycycka i dopiero będzie finansową Katastrofa

0

I kolejny tendencyjny artykuł żeby się klikał a banda baranów łapie haczyk. Tutaj wszelkie sporne sytuacje policzyli na korzyść Barcelony I na niekorzyść realu żeby wyglądało strasznie, rownie dobrze można to policzyć w drugą stronę i dodać sytuacje jak z golem roberto i cyrk w meczu real-sevilla czy real-betis i wyjdzie, że zli sedziowie zabrali biednemu Realowi 4 pkt a podłej Barcelonie podarowali 6 pkt xd jaki to ma sens? Gówniane sędziują od dawna i ja się nie zgadzam na próbę przykrywania tragicznej gry fikcyjnymi aferami.

1

@Damian_Balde to niech pojedzie jeszcze za ten różny ktorego być niepowinno a na koniec dal nam 3 pkt po golu roberto. Taki sam skandal, sedziowie podarowali nam 2 pkt ktore moga zawazyc o tytule. Ludzie, miejcie rozum. Wstyd mi jak słucham wypowiedzi tego gościa, afera goni aferę, klub tonie w długach a ten zamiast robić coś konstruktywnego to udziela ośmieszających wywiadów i jedyny pomysł jaki ma to wszelkimi sposobami dociągnąć do superligi. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jak to dalej tak będzie wyglądać to Perez wywali Barcelonę i bardzo jestem ciekawy jak wtedy planują spłacić długi klubu

7

@Rysiu 60? Bez przesady, chłop gdy wszyscy będą zdrowi to do reprezentacji jest gościem nr 7-8. Rozsądnie będzie się spodziewać 30-35 mln

0

@AxelF nie, kradziez to kradzież a próba usprawiedliwia i dzielenia na lepsze i gorsze świadczy jedynie, że sam siebie próbujesz oszukać. błąd sędziego skutkujący wpłynięciem na wynik nie powinien mieć miejsca i to bez znaczenia czy to był ten różny czy ręka viniego bo skutek jest identyczny- w sposób nieuczciwy real i barca zarobiły po 2 pkt w tych meczach.

0

@MaŁolat ale całość nagrała się na jednej kamerze var, z niej wyglądało na ewidentnie bark bo akurat taki kat miała. Ta varowska za bramka almerii która by pokazała rękę nie złapała ostrości albo operator przyspal i nic nie było widać.

0

@MaŁolat chłopie, tyle piłkę oglądasz i dalej nie wiesz, że var ma swoje kamery, na tym meczu chyba tylko 4. Nie korzystają z kamer tv bo nie mają do nich dostępu. Dlatego to tyle trwało bo z tych 4 ujęć musieli to ocenić. To już któryś raz var czegoś nie widzi na swoich kamerach a te telewizyjne doskonale to nagrały [jak z milikiem na przyklad]

0

@AxelF a no tak, jak się sędzia pomyli i skutkiem jest nasza niesłuszna wygrana to zajebiscie, taki jest sport xd ale jak podjął decyzję na korzyść realu w sytuacji gdzie chłop grał w siatkówkę to na siłę się doszukujesz błędu.

0

@MaŁolat policz ile trwaly Vary to się dowiesz czemu 11 min doliczył xd a ci do błędów to pierwszy raz im var wyszedł na plus w sezonie, z Sevilla ich sędzia wydymał, z betisem też i tak samo z rayo xd

0

@AxelF ewidentny błąd z roznym ktorego skutkiem jest gol to wciąż gigantyczny błąd sędziego bezpośrednio wpływający na wynik xd

0

@Nowy1103 a to barcelona nie dostawała prezentów od sędziów? A różny ktorego być nie powinno po którym Roberto trafił zwycięska bramkę? Zapasy Martineza na wybiegającym na czysta pozycje napastniku? I jeszcze ze 3 inne sytuacje gdy spokojnie przeciwnik mógł dostać karnego? Sędziowie po prostu są gówniani, wczoraj pomogli Realowi, w meczu z Sevilla ich przekręcili grubo i tak to leci w tej lidze

0

@DonAndresFCB ludzie, var ma swoje kamery. To nie jest pierwszy raz jak varowskie kamery czegoś nie widziały a na telewizyjnych się nagrało, niestety ale sędziowie ich nie mają bo to w ciul by koszty generowało. Więc var ma 4-6 kamer a telewizja z 20-30 na stadionie

1

@krzakov chłopie, drugi raz Ci powtarzam, że var ma swoje kamery z których korzysta, nadawca ma ich dużo więcej ale var z ich obrazu nie korzysta. Skoro nie mają do nich dostępu to jak mieli je pokazać sędziemu? Pokazali takie jakie mieli, a że akurat były pod takim kątem to wyglądało na bark.

A skakać może sobie jak chce ale jak piłka przelatuje 30 metrów i trafia go w wystawiona rękę to jest to karny. Tam nie było rykoszetu, nie cofał tej ręki. Nie ma żadnej okolicznosci łagodzącej, zagrał ręką i tyle.

0

@krzakov na pewno nie powinien nią tak machać, powiększył obrys ciała, z pół metra od tlowia odstawała gdy w nią dostał, no nie da się zrobić bardziej ewidentnej ręki. A co do sytuacji z vinim to firma socios Barcelony dostarcza powtórki dla varu xd oni mają swoje kamery porozkładane po stadionie, nie korzystają z tych wszystkich telewizyjnych. Przecież było widać, że szukali lepszej powtórki ale ta varowska kamera za bramką Almerii nagrała bardzo rozmazany obraz, ostrość na coś innego złapała albo operator fujara wiec korzystali z obrazu z innych kamer. Od tyłu wyglądało na bark, z kamery po prawej tez a z tej po lewej nie bylo widac to jak to mieli nie uznać skoro żadna kamera var nie nagrała wyraźnie ręki za to dwie wyraźnie sugerowały uderzenie barkiem? To bardziej pytanie dlaczego na tym meczu operator var dostarczył tylko 4 kamery z czego najważniejsza nawaliła w takim momencie i dopiero telewizja znalazla kilka minut później lepsze ujęcie xd

1

@Messibestplayerintheworld Przecież dziś tam się nie działo nic dziwnego, jude dostał w twarz, 100% faul więc anulowali bramkę, dziwne tylko, że sędzia to przegapił bo stał metr obok. Chłop ewidentnie dostał w przedramię i też to był karny a te teksty jakie tu lecą, że to przez rudigera mają jedną dziurę- rudiger skakał do głowki z innym chłopem. Jedyna kontrowersja to bramka viniciusa ale weź sobie zobacz jakie powtórki var dał sędziemu, od tyłu pod kątem, tam to wyglądało na bark. Musiał to uznać bo na jakiej podstawie to miał odwołać, że almerii będzie przykro? Dopiero kilka minut później realizator znalazł dobrą powtórkę gdzie było widać, że piłka odbiła się w połowie ramienia ale Var akurat takiej nie miał dostępnej xd

0

@michasfcb89 nie uznali słusznie, zajebał judeowi w twarz. A z tą ręką to chyba przez powtórki jakie sędziemu var dał, jedyna płynna sugerowała, że uderzył dosłownie barkiem. Ta lepsza od przodu gdzie by było widać rękę to była tak rozmazana, że nie dało się poznać czy odbiło się od ręki, nogi czy sędziego liniowego xd Nic, nie ma co się pruć tylko trzeba wygrać dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?